Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Wujaszku , chylę czoła i przepraszam za afront. Już się poprawiam - Dzięki ,że jesteście cioteczki i wujkowie:)
  2. No więc cioteczki kochane kierowniczka dzwoniła już do hoteliku i Murzyn jedzie we wtorek , chyba ,że w weekend uda się zorganizować transport:) Wszystko dzięki Wam! Dzisiaj weszły pieniążki od : Czupsi 100 zł Nikus 15 zł - deklaracja 03/2012 Poza tym przyszła paczka z fantami od cioteczki ewu. Znowu cudeńka i pewnie niektóre sama policytuje jak zrobię bazarek. Dzięki kochane cioteczki ,że jesteście!
  3. Weszło 10 zł od Koelki - deklaracja 03/2012 Dziękujemy!
  4. No to super wieści. Bingulec zadowolony to i mnie się serce raduje. Weszło 20 zł od Koelki - deklaracja za 02,03/2012 . Dziękujemy!
  5. Kochana , zasuwamy jak dziki:) Zupełnie jak Koń Rafał w internecie:)
  6. Ja też , a u nas jakaś plaga ostatnio z trójłapkami. Ostatnimi czasy do Rycha dołączyło 3 kolegów:(
  7. No jest super i dzisiaj mi to udowodnił. Skakał , dawał łapę ( ale nie na komendę tylko jak sam chciał:) ) a parówki jadł z ręki delikatnie jak mało który pies. Jak swojego Floriana karmię to muszę mu parówki w locie rzucać bo tak chapie ,że bym palca straciła.
  8. Dziękuję ślicznie wujaszku:) Cieszę się , że ten hotelik cieszy się taką dobrą opinią bo Murzynek zasłużył na happy end. Dzisiaj spędziłam z nim po dłuższej przerwie trochę czasu i tylko się upewniłam że jest fantastyczny , trochę mnie przeciągnął po największym błocku ale co tam:) Wujaszku numer Murzynkowego konta wyślę na pw.
  9. Bardzo się ciesze ,że chlopaczek już w DT:)
  10. A czy Brzyść jest w okolicach Nowego Tomyśla?
  11. Zrobiłam przelew za kolejny miesiąc u Kasi : 350 zł
  12. Weszły pieniążki-deklaracja od anna2012 50 zł Dziękuję pieknie! Właśnie wraciłam od Murzynka:) Ale się chłopak naspacerował ,że cho cho i nawet sunię podrywał:) Jak on się cieszy z każdego spaceru , cudowny piecho! I ma całkiem niezłą kondycję jak na emeryta:) A wieści mam takie : Dzwoniłam do Hotelu Terrier , miejsce jest i chłopak może jechać w każdej chwili. Kierowniczka się oczywiście zgadza. Dałam jej numer telefonu i ma zadzwonić do hoteliku ustalić termin kiedy psiak pojedzie . Myślę ,że wkrótce:) Strasznie się cieszę cioteczki! Wszystko dzięki Wam!
  13. Już tylko 55:) Do deklarujących dołączyła Ewa z poza dogomanii. Dziękuję!
  14. Będzie dobrze kochane cioteczki - z Waszą pomocą przyszłość chłopaka widzę w jasnych kolorach:) Dziękuję ,że jesteście i wspieracie!
  15. Jutro idę do Murzynka i mam nadzieję zastanę kierowniczkę i omówię temat:) Myślę ,że już blisko do happy endu dzięki Wam cioteczki! Kolejne cioteczki zdecydowały się przekazać swe deklaracje z adoptowanego Szariczka na Murzynka - Mazia_G 40 zł i Czarna Kafka 20 zł Dzięki z całego serca!!!!!
  16. Weszło 25 zł od cioteczki żabol. Dziękuję!
  17. Martka przelała mi pieniążki z paypala od piescofajnyjest 45,94 zł oraz weszły pieniążki od żabol 25 zł i asikowska 10 zł Dziękujemy kochane!
  18. Dzięki wszystkim za wsparcie dla Murzynka i obecność na jego wątku. Weszło 30 zł od Livka. Dziękujemy ślicznie!
  19. Ślicznie dziękuję cioteczko kochana! Kolejny wielki krok do przodu! Już wysyłam konto na pw.
  20. Jak super patrzeć na takie zdjęcia! Mnie też się pysio smieje:)
  21. Ślicznie dziękujemy! Cioteczka NataZG postanowiła przerzucić swoją deklarację 50,00 zł Szarika ( schroniskowego kumpla Murzyna) , który znalazł DS na naszego dziadka! Dziękuję z całego serca!
  22. Ślicznie dziękuję cioteczko za przybycie i chęć pomocy. Zaraz przesyłam konto na pw
  23. Dzięki cioteczko! Pomierzę go w najbliższym czasie bo fajnie by miał wyprawkę na wyjazd do hoteliku:)
×
×
  • Create New...