Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Moja 14-sto letnie Misia ma problemy ze stawami i bierze ArthroHA i Flavitol dla seniorów i są postepy.
  2. Oj , dziękuję ślicznie w imieniu chłopaka! Zaraz wysyłam konto na pw.
  3. Zgadza się kochana , dlatego staruszki najbardziej mnie wzruszają.
  4. Luźne , nie luźne ale słuszne kochana:)
  5. A co do tytułu wątku to dzięki za sugestię. Zmienię.
  6. Dostałam dzisiaj paczkę z fantami od cioteczki saraisa. Mówię Wam ciotki cuda przysłała:) Oj , będą kolejne bazarki dla chłopaka! Dzieki wielkie cioteczko!
  7. Weszło 10 zł od cioteczki bdom Dziękujemy!
  8. Witaj na wątku cioteczko! Weszło 30,00 od cioteczki Arim ( deklaracja III,IV,V/2012) Dziękujemy!
  9. Dokładnie tak cioteczki! Dzięki ,że jesteście z Murzynem!
  10. Witaj cioteczko! Podnoś i zaglądaj do chłopaka!
  11. Cioteczki z rodziną Gryfiegi jest cały czas kontakt telefoniczny. Jego Pan dużo opowiada o przyjaźni Gryfiego i małej współlokatorki. Gryfi ma duży teren i jest szczęśliwy. Państwo nie mają nic do ukrycia bo sami zapraszają od odwiedzin . I pewnie odwiedziny będą tylko ostatnio nie było trasy w pobliżu. Ale myślę ,że nie ma się czym martwić tylko cieszyć , że chłopak zadowolony.
  12. Myślę ,że napewno go nie skrzywdzą ale zgadzam się ,że Szariczek powinien mieć w razie potrzeby leczenia do dyspozycji swoje zgromadzone fundusze.
  13. Cieszę się i pozdrawiam Fiszkę i jej rodzinkę!
  14. Napewno tak będzie. Wiozła go kierowniczka schroniska więc Marta pewnie ma już informacje tylko może nie wie ,że dogo ożyło.
  15. Dziewczyny wiem tylko ,że pojechał na Śląsk więc chyba grzeje dupkę. Pojechał napewno ale szczegółów nie znam.
  16. Weszły pieniążki od ang 20 zł i jola_li 30 zł Wielkie dzięki cioteczki!
  17. Dzięki cioteczko Avaloth!!! Coraz bliżej do celu:) Cioteczko chi23 napewno się przydadzą , zbieram się na kolejny bazarek właśnie dla zwierzaków więc smyczki będą tematyczne:)
  18. Bardzo Ci dziękują cioteczko arim . Wiadomo ,że od ziarnka do ziarnka :) Konto już wysyłam! Weszły pieniążki od cioteczki Avaloth - 20 zł Dziękuję!
  19. Weszło 10 zł od Agnieszka_K Dziękujemy!
  20. Dziękuję pięknie cioteczko! Już ślę konto.
  21. Weszło 20 zł od *Gruszka* Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Murzynka!
×
×
  • Create New...