Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Kochana , pewnie ,że się przydadzą . Może mi wyślij a ja Ci zwrócę koszty wysyłki. To też bym wystawiła w następnym bazarku dla chłopaka.
  2. Dostałam dzisiaj biżuterię od Ewa_88 na następny bazarek Murzynka! Mówię Wam cudeńka! Dziękuję pieknie! Weszły pieniążki od : Markofix 10 zł Stokrotka.Af 25 zł Jesteście super , dzięki!
  3. Rób , rób kochana! U mnie ma chyba ze trzy ale co to jest. Dzięki!
  4. Mały ma się dobrze. Forma dobra tylko domku brak:(
  5. Witamy cioteczkę! A konto już wysłałam na pw!
  6. Ja postaram się w środę po 15-stej podjechać po fanty chyba ,że TZ będzie na wyjeździe to nie będę miała czym. W każdym razie na fanty jestem chętna. A bazarek zrobię tylko za dłuższą chwilkę.
  7. Rozumiem bo mam ten sam problem. Muszę się trochę ogarnąć z tymi co mam.
  8. U staruszka bez zmian póki co. Mały boks i smutny los. Ale może dzięki cioteczkom niebawem go wyciągniemy:) Cioteczko markofix bardzo dziękuję za deklarację! Konto wysłałam na pw.
  9. Pewnie ,że mogą być dla niego . Tylko musiałabyś zrobić bazarek bo ja teraz jeszcze z bazarkami Murzyna walczę. Si_bcw pisała ,że jeszcze ma fanty , miała dać mi na Murzyna ale w tej sytuacji mogą iść na bazarek Bingusia.
  10. No właśnie , syberyjskie mrozy już się skończyły więc łatwiej im bedzie dojechać.
  11. Podrzucę chłopaka , wierzę ,że DZ podziała. Tam zamieszczają obok ogłoszenia 1 zdjęcie więc lepsze bedzie to w pełnej krasie jak stoi. Najlepiej ogłaszać w piątkowym wydaniu , wtedy jest najdroższe bo 46 zł ale odzew zdecydowanie największy.
  12. Ale fajnie ,że wpadłaś cioteczko! Weszły dzisiaj pieniążki od : Mortes 10zł grazia60 30 zł Paros 60zł ( deklaracja za 2 m-ce) Bardzo , bardzo dziękujemy!
  13. Wpłynęły pieniążki od Ranias 30zł i Bjuty 10zł. Dziękujemy ślicznie! Cioteczka Bjuta to dla Binga prawdziwy anioł stróż. Zapłaciła Bingowi za te ostatnie dni lutego za hotelik. Dlatego my będziemy płacić z góry na 1-szego każdego m-ca. Wydatki : transport 150 zł hotelik za marzec 300 zł
  14. Witamy:) Weszły dzisiaj pieniązki od Monigad - 30 zł oraz deklaracja za luty i marzec od Renatka_S 40 zł Ślicznie dziękujemy!
  15. Słodki psiaczek. Myślę , że DT to dobry pomysł póki co ale według mnie ma szansę na domek. Jest mały i bardzo ładny. Może by go ogłosić w Dzienniku Zachodnim? Ostatnio 6 naszych psiaków pojechało do domków dzięki ogłoszeniom w Dzienniku Zachodnim.
  16. Witam cioteczki z rana i dziękuję za wsparcie dla Murzynka!
  17. U mnie ma pare ogłoszeń - gratka , morusek , tablica , gumtree ale sznase marne bo odnawiam je cały czas i nie ma odzewu:( Pieknie dzieki cioteczko za chęć pomocy. Zaraz Ci wyslę konto na pw.
  18. No cóż Pani Grażyna zaniedbała kontrole u weta więc może mieć w oczkach jakiś stan zapalny. Najważniejsze ,że się trochę wyluzował w nowym miejscu.
  19. No niektórzy ludzie jak słyszą o wizycie przedadopcyjnej to wpadają w panikę... Cioteczka Eliza41 pisała , że od marca musi wstrzymać swoją deklarację. No i że jak u niej unormuje się sytuacja to wróci. Dziękujemy za dotychczasową pomoc.
  20. Kochana saraisa z tym odbiorem to gorzej. Poprostu jak możesz przygotuj pakę i mi wyślij a ja Ci zwróce koszty wysyłki na konto:) Napisz do mnie na pw to dogadamy szczegóły.
  21. Schronisko się na to nie zgodzi. Bo jest ryzyko ,że jak braknie deklaracji i nie będzie środków , to co ? Wróci??? Dla niego to bedzie szok , w jego wieku ... Majć ponad 300 zł deklaracji mogę zaryzykować i dorabiać bazarkami ale za mniej nie dam rady... A przy okazji jakby któraś miała zbędne fanty na bazary dla Murzyna to są jak najbardziej mile widziane , obiecuję regularnie robić bazzary:)
  22. Dzięki kochane za obecność na wątku! Cioteczko monigad dzięki za chęć wsparcia. Murzynek bardzo , bardzo jest wdzięczny! Konto wysłałam na pw.
×
×
  • Create New...