Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/dscn3572d.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/828/dscn3572d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscn3599v.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4101/dscn3599v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dscn3593p.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/271/dscn3593p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dscn3576tg.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2908/dscn3576tg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I Drops mający towarzystwo gdzieś :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dscn3574t.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7770/dscn3574t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. [quote name='Agulla']Ja mam materace piankowe, możemy przyciąć na rozmiar i mogę go obszyć, koc też się u mnie znajdzie jakiś, więc jak nadal potrzebujecie to adres znacie, zapraszam:)[/QUOTE] Chętnie przygarniemy, napisz tylko kiedy mogę przyjechać :) [quote name='Diora']Ja mam legowisko - ponton mojej suni. Kupiłam jej posłanko ortopedyczne, więc to leży i się kurzy... Z wysyłką będzie bardzo ciężko, więc może ktoś będzie niebawem przejeżdżał przez Łódź?[/QUOTE] Wygląda na to że będziemy mieli leżankę dla Uciekiniera :) Z szelkami się na razie wstrzymajmy, on mało zawału nie dostaję jak mu zapinam smycz a co dopiero szelki... Poza tym on w ogóle nie chce spacerować... załatwia swoje potrzeby i ciągnie mnie do domu.... :roll: Dzisiaj został sam... ciekawe jak to zniesie....
  3. Konto wszystkim przesłałam, dziękuję za pomoc :) Odnalazłam ten bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242273-NOWE-LEGOWISKA-I-PSIE-ZABAWKI-na-psy-pod-opiek%C4%85-*FPR-ZwP*-ROZLICZAMY[/url] Rzeczywiście było by tutaj legowisko na Dropsika, gdyby ktoś chciał mu zrobić prezent to myślę, że 'spod lady' udało by się kupić :)
  4. Posłanie bardzo potrzebne albo jakaś duża poducha.... ja nie mam ani pół nic takich gabarytów :-( koło 30 kg spokojnie :)
  5. [quote name='Bgra']jaka cudna:loveu:widzę,że teraz moda na zapuszczanie włosków na uszkach,ja zgapiłam od Siu:loveu:ale długo jeszcze zejdzie,bo wiesz,pamiętasz jak Hankę sama opitoliłam:-([/QUOTE] Ja zawsze zostawiam uszka i ogonek dłuższe bo COŚ musi mieć jak dziewczynka :diabloti: Pamiętam, że Hana straciła sporo włosków, ale odrosną! :lol:
  6. Tak wyglądała :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscn3505dp.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3145/dscn3505dp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A teraz jest tak: (oczy przymknięte bo jej przywaliłam lampą błyskową :roll:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn3580cx.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4421/dscn3580cx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [quote name='mdk8']ja podglądam tak po cichutku :lol: ogłaszacie ją? Bo jeżeli nie, to opłacę jej duży pakiet na bazarku, który dzisiaj się kończy tylko musiałybyście podesłać tam zdjęcia i tekst. Jeżeli chcecie to dajcie znać abym zdążyła jeszcze ją zgłosić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-ogłoszeniowy-20-ogłoszeń-za-5zł-30-ogłoszeń-za-7zł-do-01-05[/URL][/QUOTE] Na razie ma aktualne ogłoszenia, ale dziękujemy za pamięć o Rudej! :)
  8. Maja już od popołudnia w nowym domku :lol:
  9. Drops ma problemy ze wstawaniem, z chodzeniem po schodach, nie może się spokojnie położyć bo coś go boli i nie wiem czy to tylne łapy czy coś innego, piszczy jak się obraca na drugi bok czy wstaje... :-( Jutro jedziemy do weta... prosimy o pomoc finansową bo nie będziemy mieli z czego zapłacić a widać że nie czuje się dobrze :-(
  10. Hi hi jesteśmy! Drops się znalazł jak jechałam do domu po Lileczkę aby ją zawieźć na strzyżenie :) i już sama nie wiedziałam czy mam jechać po Dropsa czy do fryzjera, ale mam zastępstwo więc spokojnie pojechaliśmy robić nowy image i mamy :multi: Lili wygląda pięknie :loveu: Zdjęcia będą obiecuje za niedługo :)
  11. [B]Zrobiłam szybki cegiełkowy bazarek dla Dropsa, proszę podnoście, zapraszajcie ludzi...[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242909-Na-leczenie-i-karm%C4%99-dla-poturbowanego-Uciekiniera-do-15-05-godz-20-00-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu?p=20796750#post20796750[/url] I przypominam o Naszych dwóch bazarkach, nawet podnoszących tam nie ma :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242804-Perfumy-kosmetyki-damskie-m%C4%99ski-figurki-PLAYBOY-wiele-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-07-05-godz-20[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242789-Bransoletki-na-gumce-SHAMBALLA-naszyniki-kolczyki!90-pozycji!Do-06-05-godz-20[/url]
  12. [quote name='ania shirley']Może on potrzebuje czasu? Do pani w Katowicach podszedł, dal się głaskać, lizal. To może czas mu wystarczy. Może nie zaufa wszystkim, ale swoim ludziom- tak? Awit miała takiego psa w hoteliku. Pojechał do domu i po 3 miesiącach inny pies. Nawet do gości wychodzi. Też taki jak Drops, wogole nie agresywny, wycofany. [COLOR=#A9A9A9]Finansowo nie pomogę, bo od 20 marca choruje i często mieszkam w szpitalu. Przepraszam.....[/COLOR][/QUOTE] Na pewno potrzebuje czasu, dlatego do niczego nie zmuszamy, na razie odpoczywa. I tak już dużo Nam pomogłaś :loveu:
  13. [B]Również przyłączam się do podziękowań za zaangażowanie dziękujemy jeszcze Cioteczce [COLOR=#800080]Bgra[/COLOR] i [COLOR=#800080]natie[/COLOR] i wszystkim których pominęłyśmy, że Nas nie zostawiliście w potrzebie :loveu:[/B] Tak więc noc minęła spokojnie, Drops nic nie nabrudził, przed 6-tą poszliśmy na spacer załatwił wszystkie swoje potrzeby, później zjadł trochę suchej karmy i puchy. Zachowania odgapia od moich psów, jak idziemy do kuchni to Drops też (nie wiem czy on w ogóle rozumie dlaczego za mną chodzi ale chodzi ;)) Niestety jego przypadek jest ciężki, człowiek dla niego to najgorsze zło jakie może być :shake: Tak było przed wyciągnięciem ze schroniska a po tej ucieczce jest jeszcze gorzej.... Dużo pracy będzie trzeba włożyć w to żeby wyszedł na prosto... Drops się znalazł, bardzo się z tego cieszymy ale znów pojawił się bardzo duży problem finansowy, wczorajsza podróż po niego to już wstępnie około[B] 100 zł na minusie[/B]... A lista potrzeb dla niego jest bardzo duża, przede wszystkim [B]wizyta u weta[/B] bo widać, że coś go boli z drobniejszych i praktycznych rzeczy jakby ktoś miał na zbyciu[I] szelki, linkę, smycz automatyczną, jakieś legowisko bo widać, że potrzebuje czegoś wygodnego[/I] no i oczywiście [B]KARMA[/B]... [B]Prosimy[/B] o jakieś[B] grosiki[/B], [B]bazarki[/B], cokolwiek... bo nie uciągniemy tego :-(
  14. [quote name='Ellig']Wczoraj dostalam sms-a od Ani S. cudowna wiadomosc!:)[/QUOTE] Wychodzi na to, że nigdy nie można tracić nadziei :lol:, chodź przyznam że wątpiłyśmy nawet że on żyje... :roll: a teraz leży u mnie w przedpokoju a ja dalej się dziwie tej historii :)
  15. Pamiętacie Dropsa który uciekł Nam 2 miesiące temu? Wczoraj się znalazł !!!!!:multi::multi: i jak tu nie wierzyć w cuda? Zapraszam na jego wątek :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Mamy-DROPSA-UCIEKINIERA!!!!!!!!!!!!-Sta%C5%82-si%C4%99-CUD!!-Szukamy-DT-i-na-utrzymanie
  16. Maju dzisiaj zaczynasz nowe życie :)
  17. [quote name='ania shirley']A ten nos to gdzie??? Bo ja się tu w kartografa bawię cyrklem po monitorze!!!!! Tyle możecie zdradzić....[/QUOTE] W Katowicach ;)
  18. Dowód: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscn3567y.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7896/dscn3567y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscn3569t.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1830/dscn3569t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Drops jest brudny, wyposzczony i poturbowany... :roll: jeszcze nie dojechali... Przyjemność opowiedzenia tej niespodziewanej historii zostawię Pinczerce ;)
  20. [CENTER][SIZE=3][B]Proszę o uwagę! Mam bardzo ważne informację do przekazania otóż......[/B][/SIZE] [B]stał się cud...[/B] [COLOR=#800080] [SIZE=5][B]Mamy DRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pinczerka właśnie wiezie [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]DROPSA[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=5][B] do mnie!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE][/COLOR] [B] Cieszycie się? Bo my bardzo!![/B]:multi::multi::multi: [/CENTER]
  21. Zapraszam na kolejny bazarek Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242789-Bransoletki-na-gumce-SHAMBALLA-naszyniki-kolczyki!90-pozycji!Do-06-05-godz-20?p=20785678#post20785678[/url]
  22. Zapraszam na kolejny bazarek Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242789-Bransoletki-na-gumce-SHAMBALLA-naszyniki-kolczyki!90-pozycji!Do-06-05-godz-20?p=20785678#post20785678[/url]
  23. Zapraszam na kolejny bazarek Naszych podopiecznych :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242789-Bransoletki-na-gumce-SHAMBALLA-naszyniki-kolczyki!90-pozycji!Do-06-05-godz-20?p=20785678#post20785678[/url]
  24. Zapraszam na bazarek dla Naszych podopiecznych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242804-Perfumy-kosmetyki-damskie-m%C4%99ski-figurki-PLAYBOY-wiele-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-07-05-godz-20?p=20787004#post20787004[/url]
×
×
  • Create New...