-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam do Bono... 4 lata zmarnowane w schronisku... guz na głowie... podejrzewamy ślepotę... problemy z poruszaniem się...otyłość... czy to nie za dużo na jednego psiaka? Prosimy o pomoc :-([/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-Bono-ZNISZCZONY-po-4-latach-w-schronisku-b%C5%82aga-o-pomoc!-Potrzebne-na-leczenie[/url]!!! -
Zapraszam do Bono... 4 lata zmarnowane w schronisku... guz na głowie... podejrzewamy ślepotę... problemy z poruszaniem się...otyłość... czy to nie za dużo na jednego psiaka? Prosimy o pomoc :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-Bono-ZNISZCZONY-po-4-latach-w-schronisku-b%C5%82aga-o-pomoc!-Potrzebne-na-leczenie!!!
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam do Bono...kolejnego Naszego podopiecznego... 4 lata zmarnowane w schronisku... guz na głowie... podejrzewamy ślepotę... problemy z poruszaniem się...otyłość... czy to nie za dużo na jednego psiaka? Prosimy o pomoc :-([/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-Bono-ZNISZCZONY-po-4-latach-w-schronisku-b%C5%82aga-o-pomoc!-Potrzebne-na-leczenie[/url]!!! -
[B]Zapraszam do Bono...kolejnego Naszego podopiecznego... 4 lata zmarnowane w schronisku... guz na głowie... podejrzewamy ślepotę... problemy z poruszaniem się...otyłość... czy to nie za dużo na jednego psiaka? Prosimy o pomoc :-([/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-Bono-ZNISZCZONY-po-4-latach-w-schronisku-błaga-o-pomoc!-Potrzebne-na-leczenie[/URL]!!!
-
[SIZE=4][B]Stałe deklaracje: [SIZE=3] [/SIZE][COLOR=#800080][SIZE=3]Asiaczek - 20 zł asiuniab - 10 zł dorotkem - 50 zł Yoana - 10 zł Nette - 15 zł Avit - 5 zł Agnieszka103 - 5 zł[/SIZE] [/COLOR] Rozliczenie roku 2014 [SIZE=1]([COLOR=#006400][SIZE=2]+562 zł przeniesione z roku 2013[/SIZE][/COLOR])[/SIZE] [/B][SIZE=2][U][COLOR=#008000]Wpływy Styczeń:[/COLOR][/U] 40 zł Mattilu [/SIZE][/SIZE][COLOR=#000000]72,50 zł bazarek _bubu_[/COLOR] [COLOR=#000000]20 zł Asiaczek stała deklracja [/COLOR][SIZE=4][SIZE=2]+ 46 zł bazarek Lili8522 150 zł bazarek Lili8522 [U][COLOR=#008000]Wpływy Luty: [/COLOR][/U]Asiaczek - 20 zł asuiniab - 10 zł sprzedaż chust - 20 zł Bazarek Lili8522 69 zł ([/SIZE][/SIZE]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249491-Do-usunięcia?p=21651426#post21651426) [SIZE=4][SIZE=2]Bazarek Lili8522 15 zł ([/SIZE][/SIZE]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250877-Dziś-Koniec!Buty-damskie-i-męskie-(Massimo-dutti-Merrell)-jeansy-damskie-i-męskie/page6) [SIZE=4][SIZE=2]Bazarek Lili8522 60 zł ([/SIZE][/SIZE]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250881-Ubranka-dziecięce-)-ZAPRASZAM!-Do-14-02-godz-20-00) [SIZE=4][SIZE=2]Panna Marple - 50 zł [U][COLOR=#008000]Wpływy marzec: [/COLOR][/U][/SIZE][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]asiuniab - 10 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Nette - 15 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Ayme Nishijma - 30 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bjuta - 30 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Lida - 50 zł [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Teresaa118 - 50 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bazarki Pinczerka_i_Gizmo - 214 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]wiewoira - 20 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]ewu - 50 zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]dorotkem (deklaracja z góra na pół roku) - 300 zł [/FONT][/COLOR]50 zł Bazarek Lili8522 ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251078-CENY-POSZŁY-OSTRO-W-DÓŁ!!!!Kosmetyczki-i-torebki-)-Zapraszam!-Do-25-02-godzina-20-00?p=21933630#post21933630[/URL]) 80 zł - Rzepek [COLOR=#000000]200 zł Taks[/COLOR] [COLOR=#000000]15 zł Tofikowa[/COLOR] [COLOR=#000000]200 zł Pinczerka_i_Gizmo z bazarku ciastkowego [/COLOR]20 zł Asiaczek 5 zł Agnieszka103 20 zł Awit 37 zł bazarek yossariana 15 zł Yoana 20 zł agat21 10 zł Maja602 30 zł żabcia15 [SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#ff0000][U] Wydatki Styczeń: [/U][/COLOR][COLOR=#000000]350 zł hotel [/COLOR]25 zł wyróżniona tablica [COLOR=#ff0000][U]Wydatki Luty:[/U][/COLOR] 6 zł ogłoszenia 350 zł hotel Wydatki Marzec: 150 zł transport do nowego domu 15 zł autostrada = [COLOR=#008000][B]+ 1617 zł [/B][/COLOR] [/SIZE][/SIZE]
-
Rozliczenie: [COLOR=#008000]+ Rzepek - 100 zł + Diana79 - 100 zł + Malwa - 20 zł + Panna Marple - 30 zł + Ellig - 30 zł + Panna Marple - 50 zł + Gu-Gu - 30 zł + Ewu - 40 zł + ENIGMA79 - 20 zł +Spadek po Kajusi - 50 zł + Bgra - 30 zł + Bazarek - 40 zł + Bgra - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#006400]+ bazarek od b-b[/COLOR] [COLOR=#008000]+ bazarek Lili8522 - 70 zł[/COLOR] [COLOR=#008000]+ bazarek Lili8522 - 100 zł[/COLOR] [U]Wpływy od 24 LIPCA[/U] [COLOR=#008000]250 zł Panna Marple[/COLOR] [U] Wpływy sierpień[/U] [COLOR=#006400]170 zł bazarek Lili8522 [/COLOR][U] Wpływy wrzesień[/U] [COLOR=#008000]50 zł Majkowska 50 zł Panna Marple 79 zł Lili8522 bazarek [/COLOR] [U][COLOR=#006400]Wpływy listopad[/COLOR] [/U]100 zł Majkowska 50 zł Panna Marple 56 zł bazarek Lili8522 45 zł bazarek Lili8522 150 zł bazarek Lili8522 8 zł madziakato 20 zł wiewoira (deklaracja za 4 miesiące) 438 zł pieniążki po Mikim 25 zł bazarek Lili8522 114 zł bazarek z ciastkami Pinczerka_i_Gizmo 10 zł mdk8 Wpływy Grudzień 103 zł bazarek Lili8522 [U]wydatki od MAJA do 23 LIPCA[/U] [COLOR=#ff0000]- wizyta u weterynarza - 87 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]- dojazd do weta - 15 zł - wyróżnienie taliby i moruska - 34 zł -wyróżnienie moruska - 32 zł -smaczki - 30 zł - puszki - 48 zł - środek uspokajający - 10 zł - wyróżniona tablica - 25 zł - wyróżnienie moruska 55 zł - pakiet ogłoszeń u natie - 5 zł - dojazd do fryzjera - 15 zł [/COLOR] [COLOR=#ff0000]- pakiet ogłoszeń u Paja[/COLOR] [COLOR=#ff0000]- 10 zł[/COLOR] [COLOR=#ff0000]-puszki - 19 zł -wyróżnienie tablicy - 25 zł - wyróżnienie moruska - 90 zł [/COLOR] [COLOR=#ff0000]- bazarek z naklejkami - 90 zł [/COLOR] [COLOR=#ff0000]- dojazd do weta - 15 zł [/COLOR] [U] Wydatki od 24 LIPCA[/U] [COLOR=#ff0000]25 zł wyróżnienie tablicy 15 zł dojazd do weta 29 zł puszki z animondy[/COLOR] [COLOR=#ff0000]444 zł operacja[/COLOR] [COLOR=#ff0000]6 zł ogłoszenia[/COLOR] [U]Wydatki SIERPIEŃ[/U] [COLOR=#ff0000]15 zł dojazd do weta 20 zł wizyta kontrolna + zastrzyk[/COLOR] [COLOR=#ff0000]31,34 zł kagańce [/COLOR] [COLOR=#ff0000]15 zł dojazd do weta 20 zł zastrzyk[/COLOR] [COLOR=#ff0000]12 zł ogłoszenia 11 zł wyróżnienie moruska 15 zł dojazd do fryzjera 40 zł fryzjer 25 zł wyróżnienie tablicy 42,80 zł puszki 12,80 zł smakołyki [/COLOR][COLOR=#000000][U]Wydatki WRZESIEŃ[/U][/COLOR][COLOR=#ff0000] 6 zł ogłoszenia 25 zł wyróżniona tablica 66 wyróżnienie morusek 75 zł szczepienie [/COLOR][COLOR=#000000][U]Wydatki PAŹDZIERNIK [/U][/COLOR][COLOR=#ff0000]5 zł pakiet ogłoszeń[/COLOR] [COLOR=#ff0000]11 zł wyróżnienie moruska 6 zł pakiet ogłoszeń 25 zł wyróżnienie tablicy [/COLOR][COLOR=#000000][U] Wydatki LISTOPAD [/U][/COLOR][COLOR=#ff0000] 10 zł pakiet ogłoszeń 25 zł wyróżnienie tablicy 350 zł hotel [/COLOR][COLOR=#000000][U]Wydatki GRUDZIEŃ [/U][/COLOR][COLOR=#ff0000] 350 zł hotel 25 zł wyróżnienie tablicy [/COLOR]= [COLOR=#006400]+ 567,56 zł[/COLOR]
-
[quote name='Mattilu']Ale z niego slodziak! A ile kosztuje wor karmy?[/QUOTE] Cioteczko wór karmy około 100 zł kosztuje :roll:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Widze, że Lila nawet przy opalaniu odgrywa samicę alfa w Waszym stadzie ;) [/QUOTE] Wcale nie :eviltong: W przyszłym tygodniu będzie trzeba Rinusiowi zakupić nowy wór karmy.... :roll:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Z bazarku cegiełkowego dla Dropsia uzbierało się 118 zł :multi: -
[quote name='Nutusia']No, jak się ma balkon od wschodu i rano jest słońce, to kiedy się opalać, jak nie o 7 rano? :)[/QUOTE] Popołudniu w ogródku też można :lol::razz:
-
[quote name='Nutusia']O mój boże... gdybym z powodu pogryzienia koca miała oddawać psy, to tylko... kot by mi w domu został :( Moja Duszka się w niedzielę do domu wybiera. I oby tam została i szczęśliwa była, bo w domu już kolejna, całkiem nieplanowana podopieczna (http://www.dogomania.pl/forum/threads/243262-Czarna-Mamba-czy-definicją-domu-jest-wieczna-tułaczka), a pod koniec maja z adopcji wróci Chmurka... Ten powrót niestety jest bardzo mocno uzasadniony. O matko a dlaczego Chmurka wraca?
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscn3724o.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3517/dscn3724o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscn3726u.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2337/dscn3726u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/dscn3721b.JPG/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6369/dscn3721b.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Synuś :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscn3727g.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1655/dscn3727g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dscn3734f.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/784/dscn3734f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I Rino z Lilą podczas porannego opalania:) [IMG]http://imageshack.us/a/img571/6786/dscn3735t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img14/346/dscn3733h.jpg[/IMG]
-
Moja Gwiazda wyrwana z popołudniowego snu... (wygląda jakby łapy nie miała :crazyeye:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/dscn3687w.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6374/dscn3687w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscn3688c.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6691/dscn3688c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mama ma zielone buty, tata ma zielone buty... A ja mam zielone ŁAPKI! :razz: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dscn3716y.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4794/dscn3716y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/dscn3719c.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1497/dscn3719c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dscn3720yx.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5061/dscn3720yx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Co robimy o 7 rano??????? OPALAMY SIĘ :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscn3733h.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/346/dscn3733h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/dscn3735t.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6786/dscn3735t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscn3736v.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4880/dscn3736v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/dscn3737k.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1430/dscn3737k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscn3738t.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6997/dscn3738t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek na Naszych Podopiecznych... ZAPRASZAM :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243248-Ciuchowisko-różne-rozmiary-stojak-na-biżuterię-buty-kocie-figurki-do-17-05-godz20?p=20831938#post20831938[/url] -
Rino z perspektywy balkonowej: [IMG]http://imageshack.us/a/img526/1561/dscn3723z.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscn3728nw.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4254/dscn3728nw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Bgra']jak zjedzą zabieram miseczki,zostają tylko dwie miski z wodą ale jak wymownie patrzą,siedząc tam gdzie dostają w miseczkach,to daję;) czyli decyzja zapadnie na miejscu,nie mam wątpliwości,że to będzie najbardziej potrzebowski godałach już...żeś jest super dziołcha?:loveu:[/QUOTE] Moje dostają rano i wieczorem michę Lili tak się przyzwyczaiła że jak mija pora karmienia a ja nadal nie biorę się za napełnianie misiek to daje mi wylewnie do zrozumienia że już czas... Szczególnie to uwielbiam w niedzielny poranek :mad: Wiesz... tylko tych potrzebowskich na dom tymczasowy jest więcej niż jeden... tak ciężko się zdecydować kogo JEDYNEGO wybrać na 300 psów... :-(
-
[quote name='paula_t']Cierpliwości Ciotka, cierpliwości ;) Chciałam o coś zapytać-czy Wy jesteście pewne, że Ruda ma ok.5 lat? Zaczęłam się zastanawiać jak zobaczyłam ten "siwy" pycholek:roll:[/QUOTE] Jaki siwyyyyyyy???????????????????????????????????? To biały pycholek!! (jakby Ruda widziała co piszesz :evil_lol:) Ząbki pierwsza klasa jak Pinczerka pisze :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Troche mnie niepokoi info, ze Drops znosi remont po mesku, bo facet czesto naciska czapke na glowe i WYCHODZI. Wolalabym, zeby Drops juz nigdzie nie szedl...;)[/QUOTE] Hehe ja myślę że Drops wciska czapkę na głowę i remontuje! Jak prawdziwy mężczyzna :evil_lol: -
[quote name='Bgra']Lili moje Miśki niezmiennie zajadają Taste of the wild,nie tyją a jedzą ile chcą:)to karma bez wypełniaczy typu kukurydza o matulu Aga:crazyeye:znam tego kogoś?ale jestem ciekawa jesteś niemożliwa,po tej demolce nie masz dość:evil_lol:podziwiam:Rose:[/QUOTE] Nie wydzielasz im posiłków? Non stop mają pełne miski? Nawet ja nie znam potencjalnego Naszego domownika... ale w sobotę idę do schronu... sądzę, że psiak w potrzebie się znajdzie... :roll:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Lili a przesyłka dotarła?:roll:[/QUOTE] Dotarła tylko jeszcze na poczcie leży, może dziś uda mi się podjechać po nią, jak będziemy jechać do chłopaka to wezmę, spacery na pewno będą mu sprawiały większą frajdę :)