Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Będziemy kombinować dalej jak koń pod górę :evil_lol:
  2. On je coś w stylu: szklanka makaronu + kubek suchej karmy + łyżka stołowa puchy... Albo dwie łyżki puchy i suche to na śniadanie szczególnie... I tak jestem skąpa :eviltong: Szkoda mi go głodzić bo nie chce żeby znów stracił na wadze jak musi jeszcze przytyć :roll::-(
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bo Rino jeszcze nie wie, co to znaczy Pancia-samica alfa w stadzie... Baster już wie, że lepiej nie podpadać :evil_lol:[/QUOTE] Rinuś zaczyna odczuwać jaka Pańcia jest zła :evil_lol: No i mamy problem bo Rino nie je suchej karmy... za to uwielbia puszki z animondy z makaronem :mdleje: Niestety puchy tanie nie są w szczególności że Rino zjada tego trochę :D Staram się mu ograniczać żeby starczyło na dłużej niż dwa posiedzenia... Więc gdyby chciał mu ktoś takie ów puchy sprezentować chętnie przygarniemy :)
  4. [quote name='zula131']Kontaktował się ktoś z tą "GABI" ?[/QUOTE] Z jaką GABI?
  5. [quote name='himba']a może u kogoś innego jeszcze wykupić ? to zwiększy ich szanse ?[/QUOTE] Moim zdaniem ogłoszenia trzeba wykupywać co miesiąc z wyróżnieniami tablicy, moruska i alegratki to przede wszystkim zwiększa szansę na adopcję, szczególnie teraz kiedy nadchodzi wiosna
  6. [quote name='Mattilu']No dobrze:) W sumie Agulla doświadczony człek jest.[/QUOTE] Wszystko dla jej dobra, nie damy Majusi krzywdy zrobić :) [quote name='diana79']a ogłaszacie już może Maję? ja w razie czego pomogę ją poogłaszać :)[/QUOTE] Właśnie wypociłam tekst do ogłoszeń :) Mogę podesłać na maila? Będziemy wdzięczne za ogłoszenia :)
  7. [quote name='Mattilu']A ja z uporem maniaka upomnę się: może jednak zrobić usg żeby wykluczyć to nieszczęsne ropomacicze? żebyśmy czegoś ważnego nie przegapiły i nie żałowały po niewczasie...Zwłaszcza, że dzięki Gusiaczkowi spłynie trochę gotówki...[/QUOTE] Mamy dobrą p. weterynarz i gdyby usg było natychmiast konieczne to byśmy go zrobiły natomiast zalecenia są takie aby Majkę obserwować :) Poza tym Agulla napisała, że pragnienie również się zmniejszyło więc jak na razie jest lepiej a nie gorzej.
  8. [quote name='an1a']Poczekaj jeszcze, wszystko przed wami :evil_lol: A może Rino 2x? U mnie Nero w ogrodzie znaczy po Maksie, ale w domu jak wyczuje zapach jego moczu, ucieka z obrzydzeniem. No a Maks to wiejski burek i burak ;)[/QUOTE] Hi hi, tak przed Nami :eviltong: Rino chodził jakby się nic nie stało... a mój Basti wiedział że będę zła :eviltong: więc? I tak się nie dowiemy :) Ale później oboje z zaciekawieniem wąchali dywan :roll:
  9. No właśnie ciekawe który... obstawiam że dywan Rino a kołdrę mój pies... bo do póki nie odkryłam plamy zastanawiałam się czemu chowa się w swoim kenelu a do pokoju nie wchodzi mimo wołania... To był pewnie bunt że Rino bawi się z jego siostrą :evil_lol: (dobrze, że jej nie osikali :diabloti:)
  10. [quote name='Gusiaczek']Biorąc pod uwagę jej stan zdrowia i przyszłe wydatki krezuską nie jest :( Ovolinka miała sporo w kasie - poszło prawie wszystko ...:([/QUOTE] Pieniążki mogą szybko stopnieć a nie chcemy zostać z długami w lecznicy :-( Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczne za bazarek:loveu: :) Tym bardziej że się napracowałaś przy tych pysznych psich przysmakach :)
  11. [quote name='Gusiaczek'][FONT=comic sans ms]Zapraszam na bazarek ciasteczkowy na potrzeby Majeczki http://www.dogomania.pl/forum/threads/242153-Ciasteczkowo-Ekspres-!!!-dla-Majeczki-bazarek-do-19-04-2013?p=20713120#post20713120 [/FONT] I zapraszamy do Majeczki która jest w BDT :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/241996-Maja-wyrzucona-niczym-%C5%9Bmie%C4%87-po-%C5%9Bmierci-opiekunki-POMOCY!!!-POTRZEBNE-LECZENIE!/page4
  12. [quote name='Gusiaczek'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms][SIZE=5]Majeczko, zapraszaj Cioteczki na bazarek, który z Ovolinką poczyniłyśmy na Twoje potrzeby:)[/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242153-Ciasteczkowo-Ekspres-!!!-dla-Majeczki-bazarek-do-19-04-2013?p=20713120#post20713120[/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Dziękujemy Kochana! Już lecę na bazarek :)
  13. Pełen relax :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscn3350e.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4646/dscn3350e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Chłopaki chyba wyznaczają między sobą kto ważniejszy... wczoraj obsiurał któryś kołdrę i dywan :crazyeye::mad::angryy:
  14. To mina uwielbiająca aparat :razz: Rinuś to super pies, już chętnie biegnie z podwórka do domu bo wcześniej niechętnie wracał. Ale widać, że dużo złego przeszedł w swoim życiu... :-( No miejsca faktycznie jest mało ale dajemy radę jak się wszyscy przytulimy :cool3:
  15. [quote name='sonek666']A ja właśnie bazarek rozliczyłam- wyszło dla Lei 91zł: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240108-NOWY-BAZAR-Dwie-strony-fantów!Ponad-150-pozycji"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ad-150-pozycji[/URL]! Czyli Niunia już nie potrzebuje ?? :smile::smile: Komu wpłacić te pieniążki ?? :smile: Przekazać na Maję ?? :)[/QUOTE] Super! Bardzo dziękujemy :) Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko Mai bardzo przydadzą się pieniążki :)
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dscn3338w.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1128/dscn3338w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscn3344q.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/10/dscn3344q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I mini stado :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/dscn3347b.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2089/dscn3347b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Przypominam o bazarku! Cicho i ciemno tam :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242061-Pom%C3%B3%C5%BC-Mai-WYZDROWIE%C4%86-To-tylko-2-z%C5%82-Do-12-04-2013r[/url]
  18. Dziękujemy Wam bardzo :loveu: Zaraz będę rozsyłać numer konta :)
  19. [quote name='Mattilu']Dzis przesle moja stala deklaracje 40 zl - tylko tyle teraz moge :([/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='inka33']Trzymam mocno kciuki za Majkę! :kciuki: Ciut porozsyłałam - ale na razie glównie po Waszych starszych wątkach... :oops: Trochę boję się podpaść... :nerwy: No i jeszcze parę smutnych spraw mi się dziś na łeb zwaliło... :sad:[/QUOTE] Dziękujemy :) A co to znaczy że boisz się podpaść? Każdy ma swoje życie poza dogo, nie przejmuj się Cioteczko i tak Nam pomagasz :loveu:
  20. [quote name='inka33']Węgielku(*), pomóż Pinczerce i Lili jeszcze raz w ocaleniu psiej bidy, aniołku... :modla: Pozwolę sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops: Pięknie to Ineczko napisałaś...
  21. Szybki cegiełkowy bazarek dla Mai... POMÓŻCIE! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242061-Pom%C3%B3%C5%BC-Mai-WYZDROWIE%C4%86-To-tylko-2-z%C5%82-Do-12-04-2013r?p=20704128#post20704128[/url]
  22. [B]Niestety badania które Maja miała robione w sobotę wykazały złe wyniki :-( Majeczka nie jest zdrowa, trzeba robić dodatkowe badania ze względu na gluty przy sikaniu będzie też konieczne USG... [/B] Pomóżcie ściągnąć tutaj więcej Cioteczek... same nie damy rady....
  23. [B]Kto dorzuci grosika dla Majeczki? Może jakiś bazarek ktoś stworzy?[/B] :modla:
×
×
  • Create New...