Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Karkalalka']Drogie dziewczyny z ZL. Mam prośbę. Chciałam zapytać, czy możecie mi udzielić info nt. tego, czy byłaby możliwość spotkania z zarządem fundacji i zapytania o współpracę? Chodzi o promowanie zwierzaków z schr, potrzebujemy instytucji/fundacji itd. która chciałaby nawiązać współpracę. Proszę dajcie znać, piszcie może na priv :) Z góry dzięki![/QUOTE] Odpowiedziałam Ci na PW
  2. [quote name='Nutusia']Od stróżowania to jest... alarm. A pies jest od kochania, merdania i przytulania :) Ale jeśli ktoś nie wie, to raczej beztrosko za ogrodzenie nie wejdzie :razz: Moi sąsiedzi mają takiego psa. Wygląda jak leonberger - wielka kupa kudłów. Każdego by na śmierć... zalizał, ale jeszcze nikt obcy nawet się nie dotknął do ogrodzenia :evil_lol: A niektórzy, nawet zapewnieni, że pies łagodny, też mieli opory przed wejściem, nawet w towarzystwie gospodarzy ;)[/QUOTE] Hi hi bo duży pies wzbudza respekt :razz: i nikt nie musi wiedzieć że to do rany przyłóż przytulanka :cool3: __________________________________________________________ A u Nas jest problem kleszczowy... prawie codziennie zabijam nie wbite jeszcze klesze na sierści... na dodatek wczoraj znalazłam rozgryzionego kleszcza na dywanie :crazyeye: nie wiem który to taki mądry.... Może jakieś obróżki dodatkowo by odstraszały do dziadostwo?
  3. Opalać też się lubię :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dscn3430f.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/972/dscn3430f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dscn3434u.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/7084/dscn3434u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn3436p.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7084/dscn3436p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/dscn3431m.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6606/dscn3431m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mina z serii dosyć już tych zdjęć! Lepiej mnie przytul :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/dscn3435jm.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1093/dscn3435jm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [quote name='Diabełek']Tez wczoraj próbowałam sie dodzwonic, ale nikt nie odbierał. :([/QUOTE] Pewnie już zostały oddane a nie odbierają bo mają dosyć telefonów....
  5. [quote name='paula_t']Pinczerka i Gizmo, jak możesz to wyślij mi na pw proszę maila+telefon do ogłoszeń i na jakie województwo Rudą ogłaszać :)[/QUOTE] Zaraz Ci podeśle :)
  6. [quote name='b-b']Dziewczyny proszę niech ktoś próbuje się tam dodzwonić!:( Ja muszę teraz wyjść na spotkanie i nie będę mogła tam dzwonić. Lili a tą z Katowic tez mogłabyś przetrzymać u siebie? Tylko czy byłby ktoś do odbioru małej w Katowicach???[/QUOTE] Jak ktoś się dogada z babką i przywiezie psiaka to tak...chodź wątpię że taka śliczność będzie jeszcze do wzięcia....
  7. [quote name='b-b']Dodzwoniłam się tam dzisiaj - dzwoniłam też wczoraj ale nikt nie odbierał - psiak został niestety już wydany:/[/QUOTE] To żeśmy się spóźnili....ciekawe czy ta suczka też już została wydana....
  8. [quote name='ewunian']W piątek będę robić trasę Katowice-BB, pociągiem, więc mogłabym psiaka przewieść. Ale musiałby ktoś tego psiaka mi "dostarczyć" na dworzec PKP, gdzie jadę tuż po 7.00 rano do Bielska.[/QUOTE] Ja mogę tylko popołudniu go odebrać
  9. [quote name='Nilsson'][URL]http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,1741481,shih-tzu.html[/URL] Moze macie chętnego na tego pieska,szkoda żeby do jakiejś pseudo trafił[/QUOTE] Jeśli ktoś mi dostarczy tego psiaka do Bielska to mogę wziąść na DT....
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']I dopiero teraz na ostatnim zdjęciu zauważyłam Bastera :evil_lol: :lol:[/QUOTE] Hi hi bo ta Nasza Kruszynka zawsze się gdzieś schowa,a to jego ulubiony sposób na przytulanie się :) [quote name='Nutusia']Gabaryty robią wrażenie i to wystarczy. Lepiej bojący niż agresywny ;) Nasz Oskar był do rany przyłóż, a i tak nikt za furtkę nie wszedł nieproszony. To samo z Lili, która zacałowałaby każdego na amen :)[/QUOTE] Ja jestem ciekawa jak Rino by zareagował gdyby ktoś nieproszony (i odważny) wszedł za furtkę :evil_lol:
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja powiem tyle, że odwożąc suczkę do Kasi, którą wyciągnęłyśmy ze schroniska widziałyśmy z Lili i nawet miziałyśmy Liderka :) I wcale nie jest paróweczką, piękną linię chłopak trzyma! ;)[/QUOTE] Potwierdzam! Żadna z niego parówa ;)
  12. No własnie... to już pół roku a nie ma ani jednego sensowego telefonu... problemem tu są jego gabaryty jak i jego charakter... czy ktoś zechce taką dużą, bojącą się przytulanke? Byliśmy u weta i przy okazji załapał się na ważonko, waży 32 kg :) czyli przytył około 12kg :multi: Wetka powieziała że jeszcze okołoo 5 kg może nabrać i to będzie wszystko czyli będzie się kręcił w granicach 40 kg :)
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscn3410o.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2115/dscn3410o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Lece :razz: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn3414g.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5581/dscn3414g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] No i Nasz niedzielny poranek.... :roll::diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dscn3417q.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5993/dscn3417q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Porcyjka zdjęć :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dscn3403n.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9884/dscn3403n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Figurka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/dscn3404c.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8905/dscn3404c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tulimy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscn3406.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6571/dscn3406.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscn3408ui.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3660/dscn3408ui.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/dscn3409w.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2463/dscn3409w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale Ewu to nie Ewa :evil_lol:[/QUOTE] Tylko Basia :evil_lol:
  16. [quote name='Lidan']Uwielbiam kudłate pieski i moje dwie znajdki przypadkiem zupełnym mają sporo futra. W tamtym roku pod jakimś schroniskiem (dla ludzi, nie dla psów!) bawiły się dwie szetlandki i nie mogłam oderwać od nich oczu. Trochę sobie kiedyś o nich poczytałam i myślę, że to psy w sam raz dla mnie ale dopóki mam swoje cudowne sunie nie mogę wziąć trzeciego psa bo sobie nie poradzę. Ale bardzo bym chciała taką kochaną puchatą sunię z długim ryjoczkiem :loveu:[/QUOTE] Na pewno jak przyjdzie czas to znajdziesz swoją wymarzoną kudłatą towarzyszkę :) A tymczasem mogę zdradzić że dla Mai kroi się domek :)
  17. [quote name='inka33']A nieoceniona Ewunia...? :oops:[/QUOTE] Właśnie, właśnie... Co to za nieoceniona Cioteczka? :)
  18. Ruda to prawdziwa szczęściara! Trzeba się wziąść za intensywne ogłaszanie Panienki :)
  19. Tak jak napisała Pinczerka Maja nie jest rodowodowym Owczarkiem, w środę ją umówiłam na sterylkę także trzymajcie kciuki.... [quote name='Lidan']O matko jakie cudo! To pies moich marzeń! Niedawno mówiłam do męża, że gdybym miała kupować rasowego psa to tylko owczarka szetlandzkiego. No cóż... Brakuje mi jednego pokoju i trzeciej ręki żeby równocześnie wyprowadzić 3 suki na spacer:placz:[/QUOTE] Maja nadal do wzięcia :razz:
  20. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/sam0762e.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4795/sam0762e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/sam0763l.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6347/sam0763l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/sam0765p.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3944/sam0765p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/sam0766k.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1939/sam0766k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/sam0756c.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5364/sam0756c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/sam0757r.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8576/sam0757r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam0758od.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/435/sam0758od.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam0760g.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/157/sam0760g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/sam0761h.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/659/sam0761h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...