Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='zula131']Wysłane :) Czy możemy spodziewać się wiadomości z hotelu na temat postępów Dropsika?[/QUOTE] Oczywiście! Co to za pytanie w ogóle :) Z hotelikiem jesteśmy w stałym kontakcie i że nie jest na drugim końcu Polski możemy też same zobaczyć efekty pracy z Dropsem a później tutaj zrelacjonować :)
  2. [quote name='aska64']Banerek jak najbardziej potrzebny. To gdzie pojechał Drops do Canisa w Jaworzu ? Tak jak pisałam po 10 wpłacę coś. Koszt ogromny .[/QUOTE] Do Canisa ale nie do hotelu Jaworzu tylko do Nidka
  3. [quote name='storozak']Mam sporo książek na bazarek, chętnie oddam:) Dodatkowo drapak dla kota - nowy, nieużywany (były kiedyś do kupienia w biedronce - niestety mój kot nie jest nim zainteresowany). Jakby ktoś był chętny do zrobienia bazarku to mogę przygotować paczkę:) Trzymam kciuki za Dropsia![/QUOTE] Super :) Nam już nawet fantów na bazarek brakuje... Napisze na PW i jakoś się dogadamy :) [quote name='zula131']Proszę o nr konta. Przydałby się jakiś rzucający się w oczy banerek.[/QUOTE] Wysłane :) Bardzie dziękuję! [quote name='natie']ja mogę wspomóc robiąc np bazarek ogłoszeniowy - zyski podzieliłabym między Dropsa a psy od nas ze schroniska, które mamy w hoteliku (też nam ciągle deklaracji brakuje)[/QUOTE] Było by cudownie! Każdy grosz się liczy.. A konto Dropsa świeci pustkami... :-(
  4. Dropsa zawiozłyśmy rano do hoteliku. Doba w hoteliku (po bardzo promocyjnej cenie) kosztuje [B]20[/B] zł szybka kalkulacja =[B] 600 [/B]zł w miesiącu... Drops musi w hoteliku spędzić co najmniej[B] 1,5 miesiąca[/B] aby było widać efekty pracy z nim, mało tego tam gdzie trafi po tym czasie spędzonym ze szkoleniowcem trzeba z nim pracować intensywnie przez pół roku... Nie ma sensu aby wracał do domu tymczasowego jemu jest potrzebny człowiek który zna się na psich problemach. Przede wszystkim potrzebne mu miejsce tam gdzie stale ktoś będzie z nim pracował... bo jak widać Dropsowi nie wystarczy dom, nie wystarczy mu człowiek, czułe słówka i dotyk ludzkiej ręki bo z jego zachowania można prosto wyczytać że tego nie chce i ma o wiele większe problemy niż myśleliśmy na początku. Prosimy o pomoc w utrzymaniu Dropsa - drobne wpłaty, bazarki, bazarki cegiełkowe... Zapraszajcie proszę ludzi bo same tego nie uciągniemy... :-(
  5. [quote name='Hope2']Suuuper:multi: mądra z niej panienka:loveu: ale,że szprotką pogardziła? żeby tak moje chciały-wcinają wszystko (ogórki, marchewki, kapustę kiszoną, pomidorki,owoce...mogłabym wymieniać bez końca ;) ) I na dodatek współpracuja przy kradzieżach:mad: Tolek "grzeczny" nie kradnie-ale robi to Hades...a łupem się dzielą:mad: Fiona najzwyczjniej musi przywyknąć do nowej rzeczywistości-do smakołyków też :)[/QUOTE] Mam nadzieję że Twoje nie wcinają ogórków kiszonych ;) Jeśli tak przestrzegam aby nie dawać bo bywa to tragiczne w skutkach:roll:
  6. Idealny domek dla idealnego Rinka :)
  7. [quote name='inka33']No to wesoło macie z Bombkiem... :evil_lol: A on nie był ważony na początku? Bo można by zważyć teraz i by było wszystko wiadomo. :)[/QUOTE] No właśnie nie... bo po ekscesach jakie odwalał u weta nawet o tym nie pomyśleliśmy... :roll: Wybieramy się na szczepienie ale wybrać się nie możemy to może wtedy uda się Gadzinę zważyć...
  8. Wydaje mi się, że już kilka kilogramów zgubił ale to musi ocenić ktoś neutralny bo ja go widzę codziennie i nie dostrzegam jeego zmian w figurze :) Ogólnie stwierdzam, że jest w 100% gotowy do adopcji i niech ten domek uwija się w szukaniu Bombka ;)
  9. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Rinek też nauczył się aportować? ;)[/QUOTE] Oczywiście :) Pracujemy jeszcze nad tym żeby oddawał do ręki a nie tylko przynosił ale w porównaniu z tym co było, czyli "lecę za piłką i uciekam gdzie chce" jest super!
  10. [quote name='inka33'] A rozrabiał ostatnio trochę...? ;)[/QUOTE] Hmm... Co do marszczenia się na mnie to zrobił to tylko kiedy Ciocia Lili postanowiła sprawdzić czy Bombek lubi śmietanę... Na palec śmietanę i pod pychol :diabloti: wtedy Bombek dał wyraźnie znać że śmietany jeść nie będzie i koniec kropka :cool3: Wczoraj za to zakosił kość ze śmieci, TZ miał za nim wędrówki po ogrodzie bo za nic przyjść nie chciał ale spełzło to na niczym i Bomba pochłonął kość... Zaczynam się zastanawiać czy za mało mu papu nie daję :roll: Jak wracam do domu i wypuszczam go z klatki cieszy się jak dziecko, biega jak szalony i zachęca żebym go goniła hi hi :lol: Ogólnie rzecz biorąc sielanka :) Moja Kochana Lili wczoraj pokazała Bombkowi że nie ma prawa jej wąchać kiedy ona śpi i pokazała mu piękne ząbeczki i zawarczała po czym on odskoczył jak oparzony :diabloti: Taki odważny a mniejszej od siebie się boi :evil_lol:
  11. Prosimy o udostępnianie Bonia na PSYgarnij... [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.629555710406062.1073742241.165681383460166&type=1[/url]
  12. Boni i zmaltretowana piłeczka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dscn4083b.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5858/dscn4083b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscn4084td.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2882/dscn4084td.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/541/dscn4086.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/804/dscn4086.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/dscn4087z.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6933/dscn4087z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/dscn4088e.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5982/dscn4088e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='aganiechaa']Rudzia dodana na dole strony [URL="http://www.smakipodbeskidzia.pl"]www.smakipodbeskidzia.pl[/URL] Pozwoliłam sobie skorzystać z 2 zdjęć ślicznoty. Jeśli macie jakieś uwagi dajcie znać wszystko mogę poprawić.[/QUOTE] Jeśli możesz to zamień wiek z 6 lat na 4 lata, na akcji okazało się że Rudzia ma piękne ząbki a my ją postarzyłyśmy :oops:
  14. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Lili, ja też coś dla Was wyskrobię dla Rinusia :)[/QUOTE] Chętnie przytulimy :cool3: U Nas też padało od rana ale popołudniu się wypogodziło i psiaki mały błotny raj aportowania na ogródku :razz: Teraz już padnięte wszystkie śpią, razem z Rinusiem ;)
  15. Od kilku dni rozwiały się moje wątpliwości (myślałam że Bomba nie słyszy) Ale słyszy i to całkiem nieźle :razz: Mało tego widzi też całkiem nieźle! I mało tego! Biega za piłką! :mdleje:
  16. Dropiaty na pewno będzie grzeczny :) Wie, że domku trzeba pilnować :)
  17. [quote name='madziakato']No własnie, jakim cudem ona tak po schronie wygląda??? Co psy u Was w schronie jadają, że tak wyglądają?:roll:[/QUOTE] Nie chcesz wiedzieć co psy u Nas w schronie jedzą ;) A sierść ma taką bo Pinczerka zaraz po przyjeździe zrobiła Fionie porządne SPA :):):)
  18. [quote name='paula_t']Wszędzie cisza :( Ja też codziennie zaglądam na tablicę moich psiaków, patrzę ile osób oglądało ogłoszenie, ile odsłoniło numer, no i jakieś odsłonięcia są, ale telefon milczy :([/QUOTE] Ja mam tak samo... już zaczynamy się zastanawiać czy to nie jest spowodowane początkiem okresu wakacyjnego... :-( Tylko ile to jeszcze potrwa....
  19. [quote name='magdyska25']wczoraj Daszę dopadł wirus... po konsultacji z wetem- dostaje to co Szadi. dzisiaj oba czują się lepiej.[/QUOTE] Biedactwa... Co to za dziadostwo się przyplątało... :shake:
  20. [quote name='Gu-Gu']Dawno tu nie zaglądałam, brak czasu. W poście 28 proponowałam drobną sumę na fryzjera, niestety nie dostałam nr konta:roll:. Może teraz mój grosz przyda się na zakup smakołyków? W sprawie klatkowania, pies powinien dostawać jedzenie tyko w klatce. Początkowo zostawiamy ją otwartą, następnie zamykamy w czasie posiłku. Czas zamknięcia wydłużamy stopniowo. Zabawki i smaczki też w klatce. W ciągu dnia klatka otwarta i dostępna, po jakimś czasie sam będzie wchodził chcąc odpocząć lub oczekując karmienia.[/QUOTE] Oj przepraszam nie wiem jak to się mogło stać, grosik zawsze się przyda! Bardzo dziękuję i już śle numer konta :) Rady również stosujemy i wdrażamy w życie :)
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i42.tinypic.com/33w5nwg.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Ślepa jestem.......... dopiero teraz zobaczyłam tą fotkę...... Boże!! Jaka piękna sierść!!! Cudo :loveu::loveu::loveu:
  22. Rudzinko Śliczna gdzie ten Twój domek... Cisza w adopcja przeraża...
  23. [quote name='inka33']Łomatulu... :huh: Dzielna byłaś...! :klacz: Witaj serdecznie w naszych skromnych progach! :bigok: [B][COLOR=#0066ff][SIZE=3]Zapraszam też na bazarek [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3]- nie tylko Ciebie -[/SIZE][COLOR=#0066ff][SIZE=3] [B]przypominając też, że kończy się za [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]8 godzin[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0066ff][SIZE=3][B].[/B] :scared:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Eee tam... zajęło mi to tylko 3 godziny z przerwami na pracę :evil_lol:
  24. [quote name='inka33']W celach szkoleniowych oczywiście, a nie dla czystego "rozpasania"...! :mad: Jak się już powymądrzałam przez telefon :p to teraz mogę się tutaj poszarogęsić. :evil_lol:[/QUOTE] W celach szkoleniowych oczywiście :evil_lol: mam wrażenie, że za niedługo mnie znienawidzi za: puszka...pasztet...puszka...pasztet...puszka...pasztet... :roll: i zrobi bunt głodowo-szkoleniowy :diabloti:
×
×
  • Create New...