-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Sezon pływająco - nurkowy uważam za otwarty :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscn4241k.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3354/dscn4241k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscn4254hg.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9377/dscn4254hg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscn4260t.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4962/dscn4260t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscn4273b.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4079/dscn4273b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscn4280p.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1824/dscn4280p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Nikt do Nas nie zagląda... Przykre... Z adopcji nic nie wyszło... Bombka weekendowa: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/dscn4284v.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8093/dscn4284v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dscn4287t.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9021/dscn4287t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscn4318td.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4250/dscn4318td.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Co tu dużo mówić... ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dscn4282.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1619/dscn4282.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscn4286a.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3063/dscn4286a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscn4290x.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7238/dscn4290x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dscn4293x.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2592/dscn4293x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dscn4296k.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2491/dscn4296k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A mmoże......... [B]"Życie Dropsa w tarapatach POMOCY" [/B]:diabloti: [B]"Problemowy DROPS blaga o pomoc" [/B]Zróbmy głosowanie :D -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Hehe to ja jeszcze dam: "Jak mi nie pomożesz to będę niszczył i uciekał" :D -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A tam Lili, nie narzekaj... dziś już przynajmniej nie pada :evil_lol:[/QUOTE] Jasne nie pada... ale mam wrażenie jakby był Listopad i zaraz miało walnąć śniegiem... :roll: (ale doceniam, że dziś ciepło :diabloti:)
-
Zazdroszczę dnia słonecznego! Chodź jednego... U Nas zapowiadają, że niedziela będzie piękna... Ciekawa jestem co z tego wyniknie... :roll:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dobre! :) Uciekam, demoluję - chciałbym przestać, ale nie umiem. Pomóż![/QUOTE] Zaczynamy rymować :diabloti: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Uciekam i demoluje...POMOCY...[/B] :evil_lol: -
Dajcie spokój... Ta pogoda jest tragiczna... A najgorsze jest to że poprawy nie widać :-( Z Rinusiem mam wielki komfort bo ma krótką sierść i wycieranie go to sama przyjemność nie przychodzi ubłocony jak inne :) Mój ala owczarek w akcie mojej desperacji pozbył się całego długiego futra z podwozia, łap i z tyłka... Bo co przychodził po wyprawie do ogrodu to miał porobione dredy z błota :mdleje:
-
Sprawa tajemniczych smsów wczoraj została rozwiana telefonem... Ogólnie to bym się cieszyła... ale jak to zwykle w życiu bywa pojawiło się ALE... Rodzina z dwójką synów którzy chcą psiaka-przyjaciela... Chcą są z nim bawić, przytulać itd... Po opowiedzeniu Pani charakteru Bonika... Ma się zastanowić... i ja też się zastanawiam... Najlepszy byłby dom bez dzieci i bez psów... Eh zawsze coś jest nie tak...
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katarzyna Starkiewicz']ja śledzę wątek od początku, chciałam zaproponować mu szkolenie grupowe (darmowe wejście do grupy), trwające ok. 2 miesiące, ale nie zdążyłam oferta aktualna nadal, może po pobycie w hotelu, w Katowicach Ligocie. Opiekun Dropsa albo dt uczestniczyłby w zajęciach (sobota, niedziela)[/QUOTE] Dziękujemy za Twoją propozycję, na pewno po pobycie w hotelu zastanowimy się nad tym :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ALBO tak: "[B]Będę [COLOR=#ff0000]bezpieczny[/COLOR], jeśli mi pomożesz. Drops Demolka - Uciekinier"[/B] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ja bym była za tym :) "[B]Będę grzeczny, jeśli mi pomożesz. Drops Demolka - Uciekinier[/B]" -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Popełniam bazar cegiełkowy dla Dropsa :) Mało oryginalny ale ważne, że JEST [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244095-Kto-kupi-GODZIN%C4%98-ze-SZKOLENIOWCEM-i-MEDAL-dla-Dropsa-ZAPRASZM-Do-11-06-godzina-20-00?p=20934044#post20934044[/url] [B] Proszę rozsyłajcie, zapraszajcie znajome Cioteczki... Czas ucieka a nawet połowę sumy za miesiąc hotelowania nie mamy :-([/B] -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Lili8522 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam dotarło 50 zł dla Bonika: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-Bono-ZNISZCZONY-po-4-latach-w-schronisku-b%C5%82aga-o-pomoc!-Potrzebne-na-leczenie!!!/page10[/url] Dziękuję. Kaja śpij spokojnie... [*] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Doszło 50 zł od ZULA131 Dziękujemy! :) -
A taki tekst (trochę zmodernizowałam) "Bono to 6-7 letni psiak. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie został ostrzyżony i wraca do siebie po pobycie w schronisku. Jest zdrowy, jedyną wadą jest to, iż ma częściową zaćmę, jednak nie stracił wzroku (widzi lecz nie wyraźnie). Najlepszym dowodem jest to, że bardzo lubi bawić się zabawkami oraz je aportuje! Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Bono mimo tych wszystkich niedogodności które przeżył nie stracił wiary oraz radosnego podejścia do życia. Jego ogon nie przestaje merdać na widok człowieka, nieustannie domaga się pieszczot i obecności człowieka obok siebie. Będzie wspaniałym kompanem rodziny! Może mieszkać w blok jak i w domu z ogrodem. Wszystkie swoje potrzeby załatwia na dworze - nie brudzi w domu. Nie wydajemy psów do kojca/na łańcuch. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy."
-
Ja też deszczu nie cierpię :) A wczoraj Ciocia Lili była na tyle złośliwa iż wyrzuciła Rinusia no pole siłą a on ani myślał zrobić kroku i dosłownie przykleił się do drzwi wejściowych a że serce mam miękkie to wpuściłam Boroczka... ;)
-
No właśnie jak to można do Rinusia nie zaglądać.... Gdzie wszystkie kibicujące Ciotki? :) Rino jest strrrraszzzznie smutny........ BO..... PADA DESZCZ... W życiu nie widziałam tak nieszczęśliwego psa jak pada... I chyba ma pęcherz ze stali... Bo nawet jak wracam do domu i chce żeby wyszedł na pole... Popatrzy sprawdzając jak sytuacja pogodowa i wraca do domu... :crazyeye:
-
[quote name='pati_zabrze']Bonusiowi dostało się w spadku po naszej Kai (*) 50 zł. Proszę o nr konta na PW i potwierdzenie na wątku Kai gdy pieniążki wpłyną na konto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187891-Śliczna-Kaja-wróciła-z-adopcji-udało-się-Kaja-jedzie-do-hoteliku-)"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-hoteliku-)[/URL] Pozdrawiam![/QUOTE] Bardzo dziękuję! Już śle numer konta :) [quote name='b-b']Obiecany bazarek dla Bona. VCo prawda na spółkę z innym psiakiem ...ale zawsze coś ;) zapraszam chociaż na hopsanie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244029-Staniczki-paski-i-trochę-świecidełek-dla-Maksia-i-Bono-do-10-06-20-00?p=20926609#post20926609[/URL][/QUOTE] Dziękuję pięknie! :) [quote name='paula_t']Lili, tak sobie myślę odnośnie tych ogłoszeń Bono. Ja robiłam przez wiele miesięcy ogłoszenia Liderkowi, który w schronisku spędził 9 lat, próbowałam właśnie troszkę w tych ogłoszeniach "brać na litość" ludzi, w końcu 9 lat to szmat czasu, ale nie było kompletnie żadnego odzewu:shake: Na szczęście Liderek jest już w hoteliku i cieszy się życiem :) Z Bono jest przepiękny psiak, może spróbować go ogłaszać, ale nie pisać ile lat spędził w schronisku, bo mam wrażenie, że to ludzi odstrasza po tych ogłoszeniach Liderka. Pati_zabrze, widzę Twój banerek-Paurunia już w nowym domku;)[/QUOTE] Hmmm... tak myślisz? Może rzeczywiście następnym razem zmienię tekst ogłoszeń i zrobimy bez informacji ile czasu spędził w schronisku chodź myślałam że to dobry sposób brania ludzi na litość ;)