Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Rudzia już na stole operacyjnym :nerwy:... A gdzie Cioteczki z zaciśniętymi kciukami? :mad:
  2. Kto zajrzy i może coś kupi na bazarku dla Dropsia i Psiej rodzinki w potrzebie... ? Ciuszki za 2zł i za 5 zł .... http://www.dogomania.pl/forum/threads/244350-Ciuszki-za-2zł-i-za-5-zł-!-Buty-za-8-zł-!-TANIOCHA!-ZAJRZYJ!-Do-20-06-do-godz-20-00
  3. [quote name='Lili8522']Zapraszam na bazarek dla Dropsa :) Totalna taniocha! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244350-Ciuszki-za-2zł-i-za-5-zł-!-Buty-za-8-zł-!-TANIOCHA!-ZAJRZYJ!-Do-20-06-do-godz-20-00?p=20964405#post20964405[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][B]Cioteczki co z Wami! Nikt nawet nie zajrzał na bazarek dla Dropsia :-( [/B][/SIZE]
  4. Zapraszam na bazarek dla psiej rodzinki :) Totalna taniocha! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244350-Ciuszki-za-2z%C5%82-i-za-5-z%C5%82-!-Buty-za-8-z%C5%82-!-TANIOCHA!-ZAJRZYJ!-Do-20-06-do-godz-20-00?p=20964405#post20964405[/url]
  5. Zapraszam na bazarek dla Dropsa :) Totalna taniocha! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244350-Ciuszki-za-2z%C5%82-i-za-5-z%C5%82-!-Buty-za-8-z%C5%82-!-TANIOCHA!-ZAJRZYJ!-Do-20-06-do-godz-20-00?p=20964405#post20964405[/url]
  6. No właśnie chciałabym coś abym nie musiała ingerować w jego zębiska... bo wiadomo jak to może się skończyć w jego przypadku... :roll: a jednak z tych oddechem trzeba coś zrobić... Układ pokarmowy? Hm... nie jestem pewna, że to z pyszczka ale jak to zbadać jak on jest takim agresorem u weta? :roll:
  7. [quote name='Ellig']Przelalam na podane konto niewiele od siebie / 25 zł /.Pozdrawiam:)[/QUOTE] Dziękujemy pięknie :iloveyou:
  8. [quote name='Ellig'] Lili napisala do mnie na pw,ze nadal dziala pod szyldem Fundacji wiec pomoc dla psiakow o ktorych pisala nie wchodzi w gre, chciala tylko zwrócic nasza uwage na te biedaki. Potwierdzam, że Lili napisałam właśnie tak :)
  9. No niestety paskuda ;) Muszę mu w końcu kupić kaganiec na takie okazje :) Chodź i tak dostaliśmy trochę żelu na wyluzowanie się przed szczepieniem... Znacie jakieś specyfiki które pomagają skutecznie niwelować brzydki zapach z pyszczka? Bombka ma oddech który powali każdego.... :mdleje: (tylko nie każcie mi czyścić mu zębów :diabloti:)
  10. [quote name='Ellig']Jezeli psiaki sa w BDT to poprosze o kontakt a Lili moze wystapic do KlubuWB o konkretna pomoc.[/QUOTE] Wysłałam Ci wyjaśnienie na PW :) [quote name='paula_t']Nie ma za co, mam nadzieję, że będzie jakiś odzew z ogłoszeń, bo cudne są maluchy :( Dzisiaj już muszę przysiąść nad książkami, ostatni pakiet zrobię jutro, jeśli to nie problem.[/QUOTE] Trzymam kciuki za owocny odzew :) [quote name='mdk8']jestem na zaproszenie i poproszę nr. konta[/QUOTE] Dziękujemy! Pinczerka podeśle jak tutaj dotrze :)
  11. [quote name='zula131']Tolek, Toluś :razz:[/QUOTE] Nie wiem czemu... ALE bardzo mi się podoba :loveu:
  12. [QUOTE=pinczerka_i_Gizmo;20956261[B]][/B] Pan Gerard mówił, że nawet jeśli Drops trafi do DS to na czas, kiedy zostanie sam, dom będzie musiał zabezpieczyć się w [B]kojec bądź porządny kennel,[/B] lęk separacyjny naprawdę bardzo trudno wyplenić z psiego umysłu, zwłaszcza, że Dropsio to już dorosły 5letni pies... :([/QUOTE] Na zamówienie - taki dla tygrysa :diabloti:
  13. [quote name='Mattilu']A kiedy kciukamy za sterylke?[/QUOTE] W piątek kciukamy :)
  14. A my w wielkim stresie przygotowujemy się na wizytę u weta w tym tygodniu... na szczepienie... :nerwy:
  15. Paulina, miało być jutro, pojutrze? ;) Dziękujemy! I prosimy Cioteczki o rozsyłanie wątku... Nie mamy ani grosika.. a czas nagli... Nie wiadomo co jest Rambusiowi... Potrzebna również karma dla rodzinki...
  16. O! Są Cioteczki :) Już myślałam, że wszystkie Nas opuściły... :-( Nikt się w Naszym Boniku jeszcze nie zakochał... Ale jesteśmy dobrej myśli... Ten wymarzony domek gdzieś tam czeka... Tylko jeszcze nie znalazł chłopaka :)
  17. Błagamy o pomoc dla psiej rodziny pod Naszą opieką... Sytuacja tragiczna...:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244267-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-robaki-choroba-sk%C3%B3ry-URATUJMY-PSI%C4%84-RODZIN%C4%98[/url]!
  18. Zajrzyjcie do psiej rodzinki pod Naszą opieką... Sytuacja najstarszego psiaka jest tragiczna... http://www.dogomania.pl/forum/threads/244267-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-robaki-choroba-sk%C3%B3ry-URATUJMY-PSI%C4%84-RODZIN%C4%98!
  19. Błagamy o pomoc dla psiej rodziny pod Naszą opieką... Sytuacja tragiczna...:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244267-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-robaki-choroba-sk%C3%B3ry-URATUJMY-PSI%C4%84-RODZIN%C4%98[/url]!
  20. [quote name='ewunian']Zapisuję... One są z tej "rodzinki" ze schroniska co ci mówiłam w piątek, czy to inne psy? Bo bardzo podobne ze zdjęć...[/QUOTE] To inne psy :)
  21. [CENTER] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/dscn4165.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8377/dscn4165.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [/CENTER]
  22. [CENTER][B]I Rambo w najcięższym stanie...[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/dscn4169l.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9365/dscn4169l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscn4166x.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7821/dscn4166x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscn4161o.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7958/dscn4161o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dscn4185s.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5210/dscn4185s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscn4162g.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5432/dscn4162g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER]Dostałyśmy zgłoszenie, o trzech psiakach w tragicznym stanie potrzebujących pomocy. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że sprawa naprawdę jest poważna... Najmniejszy jest Bambo. Ma zaledwie 5 miesięcy. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, jednak boi się o niego poprosić... Bratem Bambo jest Tasman vel Tasek. Nie pochodzą z jednego miotu, ale ta sama suczka była ich matką. Ma około roku. Jest najbardziej wylękniony z całej trójki. Oba psiaki były zarobaczone. Są [B]potwornie wychudzone oraz wylęknione[/B] z powodu braku socjalizacji z otaczającym je światem. Nie potrafią też chodzić na smyczy. Na szczęście nie wykazują agresji. Niestety [B]nie są też zaszczepione[/B]. W najgorszym stanie jest jednak Rambo. Ma ok. 2-3 lat. Jest najbardziej kontaktowy z gromady, nie boi się człowieka, domaga się pieszczot oraz uwagi. Jednak [B]jego życie leży na włosku[/B]... Rambo był potwornie zarobaczony, jeszcze miesiąc, dwa temu leżał praktycznie bez życia, a [B]pasożyty były wszędzie[/B] - w odchodach, w wymiocinach... Teraz jest nieco lepiej, jednak Rambo pomimo, iż je normalne porcje jest [B]przeraźliwie chudy[/B], praktycznie sama skóra i kości... Zaczyna też łysieć - [B]łyse plamy[/B] są na łapach, wokół oczu i ogona, na uszach... [COLOR=#ff0000][B] [SIZE=4] Jego stan jest naprawdę tragiczny [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=4]:placz:[/SIZE] Prosimy o pomoc, nie jesteśmy w stanie tego uciągnąć - na dniach musimy zabrać Rambo na wizytę u weterynarza i rozpocząć jego leczenie, aby go nie stracić... Konieczne są również oględziny pozostałych dwóch piesków, zaszczepienie ich oraz znalezienie kochających domów... Błagamy pomóżcie, grosikiem, bazarkiem, dobrym słowem, [SIZE=3][U][B]SYTUACJA JEST NAPRAWDĘ POWAŻNA![/B][/U][/SIZE] :placz: Szczeniak: Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [/CENTER]
  24. [quote name='Mattilu']Rino - Przytulak :) Czy wiadomo jak on reaguje na dzieci?[/QUOTE] Reaguje dobrze :) Zależy też w jakim wieku dziecko :) Do malutkich raczej się nie nadaje (2-3 latki) Przyjechała do Nas jednego razu 10-latka to lądowała raz po raz na ziemi przygnieciona w zabawie przez smoka :evil_lol: Rino oczywiście był bardzo zadowolony ;)
×
×
  • Create New...