-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Doda_']O kurcze, pokażcie zdjęcie bo nie chce mi się wierzyć że to staruszek :shake: można zmylić nowych opiekunów, że mleczne ząbki wypadły i stałe dopiero urosną :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Sama zaćma wskazuje na to że Boni nie jest psem "pierwszej młodości" :roll: :-( Nie wiem czy Bambar byłby zadowolony obnażaniem swoich dziąseł na forum dogomanii :evil_lol:
-
Plaskate śliczności gdzie jesteście? Chcemy zdjęcia, chcemy zdjęcia! :):dog::painting:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Baster będzie mógł pójść jak Fiona mu pozwoli... Żeby potem kłótni małżeńskiej nie było :diabloti: Jezuuu aż mi ślinka pociekła na widok tych ciastek ;)[/QUOTE] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Swoją drogą patrząc na dwa przedstawione wyżej zdjęcia śmiem twierdzić... że ta nowa dziewczyna Bastera nazywa się piłka :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Masz rację, źle to ujęłam - piłka to stała partnerka a Fiona to Kochanka kiedy piłka jeszcze schowana w torbie :evil_lol: (zaś będzie awantura :diabloti:)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Waldek pakuj walizki i na wioskę marsz! :D -
A mnie rozbroił tekst o tym że "to, że psy się zagryzają to o niczym nie świadczy" :angryy: Piękna u Was zima! U Nas wiosna... aż się wierzyć nie chce że gdzieś leży śnieg jak u Nas w górach czarno ;)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Lili8522 replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A do Nas już wiosna przyszła :) zastanawiam się tylko czy tak już zostanie :roll: Super że futerka zdrowe! :multi: -
Ja też Uwagę oglądałam... i nawet nie wiem jak to skomentować :roll::-(
-
[quote name='Majkowska']Zdradził Warchla?!:placz: Cóż... Wald też ma nowych przyjaciół już :eviltong: Ale myślę że nie pogardziliby kiedyś spotkaniem. I mam nadzieję że szybko ono nastąpi ;)[/QUOTE] Młody wciąż trenuje biegi więc chętnie się z Waldkiem sprawdzi ;) U Nas już wiosna (zobaczymy na jak długo :cool3:), więc zapraszamy :multi::multi::multi:
-
[quote name='Majkowska']Całe życie muszą leżeć... Przechlapane :evil_lol: Bast nie stęsknił sie za Warchliną i wspólnymi gonitwami?[/QUOTE] Nie wiem co innego można robić po męczącym weekendzie przed 23 :diabloti: Ani trochę, Bast ma nową dziewczynę do spacerów i nic dla niego się nie liczy :D :evil_lol: [URL=https://imageshack.com/i/b5eodbj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/401/eodb.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/b5byg7j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/401/byg7.jpg[/IMG][/URL]
-
Moje Serca :loveu: [URL=https://imageshack.com/i/ne96ynj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/96yn.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/f3v5rjj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/543/v5rj.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/jjkyijj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/kyij.jpg[/IMG][/URL] Bo ja mamusiu malutki jestem :D:loveu: [URL=https://imageshack.com/i/g1yxp1j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/577/yxp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/n84pc2j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/836/4pc2.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki za zaproszenie Dexterko ;) Widziałam chłopaka na stronie jak został znaleziony... rzeczywiście wyglądał tragicznie... W schronie raczej nikt go nie wypatrzy...:-( Biedne takie staruszki bez szans na dom... (dziś rozmawiałam z przemiłym Panem który stwierdził że 2 letni psiak to stary psiak :roll:)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Biedny Dropel... Pecha ma... :-( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zmienił, się chłopak zmienił :) A mnie się baaaaaaardzo podoba jego (chyba) koleżanka, ta brązowa (?) z dużymi uszami :loveu: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek Ciocie! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250408-%29-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-ZAPRASZAM%21-Do-28-01-godzina-20-00-%29?p=21788582#post21788582[/url]