-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='AtaO']Dziękuję za zaproszenie do Tosieńki. Kochane są te staruszki. Bardzo się cieszę, że udało się ją wyciągnąć ze schronu. Kolejny cudny staruszek bezpieczny:multi: Stałej deklaracji niestety nie mogę obiecać, ale jednorazowo prześlę 30 zł. Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Dziękujemy pięknie :loveu: [quote name='AgusiaP']Dziewczynki z Bielska i okolic rozglądajcie się :( 28.08.2014 ok godz 18:00 w Mikuszowicach w Bielsku-Białej zaginęła suczka Zosia. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238764-ZOSIA-14-lat-nowotwór-zaćma-chore-serce-ZAGINĘŁA!!![/URL][/QUOTE] Wiemy i pamiętamy Cioteczko o Zosi :-(
-
[quote name='sylwija'] żadną nie pogardzę, wolę z większą pojemnością ;), ale każda mnie podratuje :)[/QUOTE] [quote name='TZmestudio']Ja tak myślę, że sylwija ma co pryskać i tą mniejszą też by zużyła :eviltong:[/QUOTE] No to sylwija czemu nie piszesz od razu, że dwie butle potrzebne?! Nie śledzę każdego aż tak i nie wiem ile macie zwierzaków pod opieką ;)
-
[quote name='sylwija'] żadną nie pogardzę, wolę z większą pojemnością ;), ale każda mnie podratuje :)[/QUOTE] Okej to będzie z większą zawartością :) Podaj adres na PW A czy ktoś jest chętny na 1\3 butelki Fripexu ? Spokojnie starczy na 2-4 psy w zależności jakiej wielkości, dajcie znać, szkoda aby się zmarnowała.
-
[quote name='agat21']Kochane, przypomnijcie mi numer konta - wpłacę na Tosieńkę pierwszą deklarację[/QUOTE] Przypomnienie wysłane :) Nasza babciulka się rozszczekała u Kasi, jest ruchliwa jak na swój wiek i bardzo chętna na spacerki :) A co najważniejsze WYBREDNA - wyjada tylko mięso z miski :evil_lol::diabloti:
-
No i Figo zmienił miejsce zamieszkania, rzeczywiście młody wypiękniał i zmężniał. Ma cudnie błyszczącą sierść, boczki już się nie zapadają, cudo! Co prawda jest baaardzo rozszzczekany... no ale cóż... można mu wybaczyć ;) Niestety na dzień dobry u Agulli chciał kopulować się z jedną jej suczką... Piszczał, strzelał na zębach ehhh... nie wiemy na razie jak to będzie... W każdym razie ekspresowo umówiłyśmy go na kastrację - jedzie w środę, przy okazji będzie miał czyszczone zęby bo ma okropny i straszny kamień na nich :shake: Trzymajcie kciuki aby było dobrze bo już nie mamy żadnej alternatywy dla niego :-(
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Gdybym tylko młodej nie miała to pewnie bym przyjęła ;) Może się wybiorę na te 2-3 dni, ale 12.09 muszę być znowu tutaj, a co jak co ale wypoczynku sobie rozbijać nie znoszę:shake: No i z Wartkunią sie taszczyć w te i nazad też mi się nie uśmiecha - błagać kierowców żeby mnie przyjęli,stresować się itd. To już wolę nie pojechać, bo zostawić go nie zostawię. Oooo jesień w tamtym roku była cudna. Też pamiętam :loveu:[/QUOTE] Przyjedź, przyjedź - poświęcę się i na wioskę przyjadę z moimi futrami ;) -
Są tutaj Baloniarki które potrzebują zabezpieczenia dla psiaków przeciw pchłom\kleszczom? Mam do oddanie takie oto Fripexy [url]http://animalia.pl/produkt,6258,169,fiprex-spray-250-ml-dla-psow-i-kotow-250-ml.html[/url] Jedna butelka jest prawie pełna, drugiej jest 1/3 kłopot polega na tym że data wazności kończy się w połowie września, może jakaś Ciocia z dużym wykorzysta?
-
[quote name='wiewoira']A i jeszcze jedno,jak byłam z Tosieńką na pardzie to się dowiedziałam że mieszkała kiedyś na Złotych Łanach,miała dom i swojego pana ... pan niestety odszedł a Tosia,no cóz,została wypuszczona na osiedla bo "dobrzy ludzie" myśleli że ktoś ją zabierze do domu :( Skończyło się na tym że Tośka trafiła do schronu :( Tosia ma ok 12 lat jak mówiła jej była sąsiadka i uwielbiała spać panu na kolanach i w ich ulubionym fotelu... Babcinka bardzo dobrze też czuje się jadąc w samochodzie czy w autobusie,lubi patrzeć przez szybę i jak na swój wiek jest ciekawską starszą damą ;) I jedyne co mogę dodać to to że jest WSPANIAŁ !!![/QUOTE] Dziękujemy za informacje :) Potwierdzam je w 100%, Tosia jest już u Kasi :) Sama wskoczyła do samochodu a później na kolana ;) Siedziała na kolanach i obserwowała co się dzieje za oknem, później wychyliła główkę i łapała świeże powietrze :D Rzeczywiście Tosia ma około 12 lat... :shake: przykre jest to, że nikt z rodziny się nią nie zajął... ehhh... Po przyjeździe do Kasi zachowywała się tak jakby była tam od zawsze, przechadzała się po ogródku, tarzała się w trawie, pięknie przywitała się z nowymi koleżankami i kolegom ;) Babcia Anioł :loveu: Ciekawe czy ktoś zechce taką babcinkę... :roll: Musimy też wybrać się z babcią na badania i zobaczyć czy w środku z nią wszystko w porządku...
-
[quote name='ania68']Dziękuję za zaproszenie. Niestety, nie mogę pomóc :( U mnie finansowa tragedia :([/QUOTE] Witamy w Naszych skromnych progach ;) [quote name='Podmcent']Dziękuję za zaproszenie, ale powiem wprost - ja jestem zaangażowana Białogonkowo, niestety; dodatkowo mogę wspomóc jednorazowo 20 zł - prosze o numer konta :)[/QUOTE] Każdy grosik się przyda :)
-
[quote name='Gu-Gu']Lili, o wysłaniu fantów paczką myślałam jeśli bazarek robiłaby osoba mieszkająca daleko od B-B. Jeśli Ty podejmiesz się zrobienia bazarku, to oczywiście fanty przywiozę. Proszę tylko o info kiedy.[/QUOTE] Napiszę PW :) [quote name='zebrazebra']Paczka poleci w poniedziałek :)[/QUOTE] Dziękujemy! :) [quote name='mk999']We wrześniu wpłacę 50 zł jednorazowo , proszę o nr konta.[/QUOTE] Dziękujemy! :) [quote name='dorota1']Jestem na zaproszenie. Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie.[/QUOTE] Super! Bardzo dziękujemy! :) Tak więc mamy 170 zł deklaracji, baaaardzo dziękujemy :loveu: Co prawda brakuje do pełnej kwoty 130 zł i będziemy musiały wspomagać się bazarkami i jednorazowymi wpłatami ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nie zostawicie Tosi :) [U][B]Także Tosia powoli się pakuje i jak wszystko dobrze pójdzie JUTRO opuści obrzydliwe mury schroniska!! :multi:[/B][/U]
-
[quote name='azalia']Jestem na zaproszenie Lili,pomyślę nad pomocą dla suni.[/QUOTE] Witamy :) [quote name='Dulska']Jestem na zaproszenie Lili, mogę wygrzebać 20 zł stałej[/QUOTE] Super! Bardzo dziękujemy :loveu: [quote name='magenka1']ja też jestem na zaproszenie Lili, jednorazowa 20 zł mogę przelać w tym miesiącu[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='WIGA']Jestem na zaproszenie,dokładam 20zł stałej,a Tosia to długo w tym schronie siedzi?[/QUOTE] Juuupi :multi: Tak jak pisała ewuniam, prawie pół roku... :shake:
-
Dziękuję za tak liczne przybycie! Zaraz roześlę numer konta :) Na razie mamy stałe zdeklarowane od asiuniab - 10 zł :loveu: oraz niezawodnej tiggi - 100 zł :loveu: To jest 110 zł, czyli brakuje jeszcze 40 zł stałych aby myśleć o wyciągnięciu babci... Każdy grosik na wagę złota! Rozgłaszajcie Naszą Tosię!
-
[quote name='gluchypies']O rany! A awaryjnie oznacza na jak długo? Wyróżniłam mu właśnie ogłoszenie na olx. Tam jest dalej jako Czaruś, ale mówiłaś, że będziesz wiedzieć w razie telefonu że to on :)[/QUOTE] Nie mamy jak na razie żadnego terminu, ile będzie mógł zostać u Agulli, wszystko zależy od tego jak będzie się sprawował i czy ponownie dogada się ze stadem. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej znajdziemy mu dom bo każda zmiana miejsca nie jest dla niego dobra... Mały się przyzwyczaja a tu nikt go nie chce... Co najgorsze telefon milczy jak zaklęty... Dziękujemy za wyróżnienie :) Może zostać Czaruś, ogłoszenia ma na Czarka, Figo i Cinka ;) także wiemy o co chodzi :)