-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[COLOR=#800080][SIZE=4][U][B]<--- więcej zdjęć z wakacji na poprzedniej stronie :)[/B][/U][/SIZE][/COLOR] Kopanie! :evil_lol: [IMG]http://i59.tinypic.com/11h77r6.jpg[/IMG] Dobrowolnie nie wejdę! :D [IMG]http://i61.tinypic.com/evcths.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/294rkaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/n47wl.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/aw9j4z.jpg[/IMG]
-
Tyle czasu minęło o Naszych wakacji a tu ani pół zdjęcia :oops: Wstyd... No to nadrabiam ... :evil_lol: Było gorąco, leniwie i świetnie jak to nad Naszym morzem bywa :multi: [IMG]http://i57.tinypic.com/w0lwko.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2lxy1dh.jpg[/IMG] Gwiazda plażowała tak :D [IMG]http://i62.tinypic.com/1zbuk49.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/k4zeiv.jpg[/IMG] Tyle pracy przede mną... [IMG]http://i60.tinypic.com/24x2r8z.jpg[/IMG]
-
[quote name='yolanovi']Planujemy psiaka wyciągnąć już w najbliższą niedzielę. Załatwiamy hotelik, transport mamy i tylko.... [B][COLOR=#ff0000]KASY BRAK[/COLOR][/B]:placz:. Bez kasy nie damy rady utrzymać go w hoteliku, a dojdą też na pewno jakieś wydatki na weta. Bardzo prosimy o najmniejsze nawet deklaracje. Na razie mamy zadeklarowane na stałe [B]zaledwie 75 zł i 10 zł [/B]jednorazowo. Hotelik to kwota 300 zł/msc. Żeby dojechac do schronu, dowieźć psinę do hoteliku i wrócić do Katowic mamy do przejechania ok 320 km. Na transport nie mamy nic zadeklarowane :([/QUOTE] Ciocia i Nasze 100 zł ! Chyba, że się nie przyda :evil_lol:
-
Też mam bym wątpliwości czy czip został rzetelnie sprawdzony, sprawdźcie to dobrze Cioteczki bo wiecie jak to jest z tymi schroniskami... Zobaczcie na tyle łapy ma nawet delikatnie białe "skarpetki" tak jak Gryś ze zdjęcia z pierwszego postu... Porównując umaszczenie pyska praktycznie nie widać różnicy...
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lili8522 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='juli88']mam to samo aczkolwiek pisała tu na wątku wcześniej, że jest poza granicami PL i ma problem z przelewami...[/QUOTE] Tylko, że problemy miała 26.06 :shake: i teraz nie wiadomo co zrobić z bazarkiem, chciała bym go już rozliczyć... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lili8522 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Także mam problem z anabell1979 - brak wpłaty i brak kontaktu mimo logowania na dogo -
[quote name='madziakato']Proszę o pilny kontakt osoby pomagające shi tzu! telefon 696 474 509, mam przestrogę![/QUOTE] Magda napisz tutaj, każdemu kto interesuje się shih-tzu w potrzebie przyda się przestrzegająca informacja...
-
[quote name='Talia']Jaką mi polecicie niedrogą piłkę na sznurku, najlepiej pływającą.[/QUOTE] Ja polecam: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/plywajace/49229[/url]
-
[quote name='Lili8522']Ciocie miałyście kiedyś taką sytuację, że wydałyście psa do adopcji (podpisałyście umowę), rodzinka ok, kiedy chcecie zrobić wizyta po adopcyjną okazuje się że pies został oddany do Fundacji (ze względu na niemożność dalszej opieki nad psem zze strony właścicieli) a przez Fundację znalazł inny dom o czym Wy nie zostałyście poinformowane mimo spisanie umowy adopcyjnej i zawarciu w niej punktu że to WY macie pierwszeństwo przejęcia psa w razie "W"? Może ktoś chciałby się ze mną podzielić doświadczeniami?[/QUOTE] Jakby kogoś interesowało to skwituję tutaj moje perypetie opisane powyżej. Bogatsza o nowe doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że w takich sytuacjach prawo jest po Naszej stronie i umowy które zawieramy mają jednak jakieś znaczenie. Moja "sprawa" już rozwiązana z powodzeniem chodź nie do końca ugodowo ;)
-
Bingo - warto było czekać! Szczęśliwy w SWOIM DOMU :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Binguś przyzwyczaił się do nowej rodzinki i kota, nawet śpi z nim w łóżku :cool3: Państwo mówią że jest baaardzo kochany i ciągle domaga się pieszczot, jedyne co jest nie tak to czasami w domu się posika :roll: Mam zdjęcia ale strasznie rozmazane (dalej z niego parówek :diabloti:) jak chcecie to wstawię ;) -
Kupię: - Sims 3 wersja ta pierwsza, podstawowa - domek wilkinowy (niby dla kotów ale chce dla psiaka shih tzu, materiałowe też rozważę) - tuniki rozmiar L\XL - bluzki "nietoperze" - bluzki "bokserki" rozmiar L/XL - papucie rozmiar 38 - szlafrok w jakieś przyjazne wzory ;)
-
[quote name='yossariana']zapraszam na bazarek dla szczeniaka [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254756-Otwarta-Szafa-dla-chorego-szczeniaka-FIGO-i-jego-mamy-do-31-08-SOLAR-i-nie-tylko"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254756-Otwarta-Szafa-dla-chorego-szczeniaka-FIGO-i-jego-mamy-do-31-08-SOLAR-i-nie-tylko?p=22345695#post22345695[/URL][/B] [/QUOTE] Dziękujemy! Biegnę robić reklamę :) Ciocie z "Naszych" okolic popytajcie znajomych może ktoś zgodził by się dać DT Figusiowi... Jest grzeczny, kochany, przytulaśny.... :modla:
-
Czester wreszcie w swoim domu i na swojej prywatnej kanapie :)
Lili8522 replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Żabka :loveu: [url]http://images70.fotosik.pl/50/284e4eea44242d6agen.jpg[/url] -
Ja też byłam w Grzybowie, chodziliśmy na plażę niestrzeżoną, zatłoczenie średnie można było psa spokojnie puścić luzem, dosyć sporo psów było na niej :)
-
[quote name='ewu']Co tam u psiaczków? Macie wieści od Tofika?[/QUOTE] Dzwoniłam do Pani kilka dni po adopcji, wszystko było dobrze poza tym że Toffi dostał kataru (może to po szczepieniu). Poza tym baaardzo się przywiązał do Pani, kiedy wychodziła na chwilę z domu (nawet jak został z synem) darł się w niebogłosy za nią, śpi w łóżku z Panią i cała rodzina jest nim zachwycona :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Dropsio może chce "zasłużyć" tym pilnowaniem w nocy ;) Aha, i chciałam wnieść o zmianę tytułu!!!!!![/QUOTE] Już zostało wniesione teraz czeka na rozpatrzenie :evil_lol: