-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Co tam u tej Kruszynki słychac?
-
5 miesięczny,czarny jak noc SUDAN.Już w nowym domku w Częstochowie;)
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Nikt Sudanku do Ciebie nie zagląda? Co tam u Ciebie? Ja zaglądam bo sie zakochałam i mój mężuś też jesteś cudowny nad cudownymi!!!!!! -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiku Cioteczki dokładają do Twojego utrzymania jak mogą, jupi jupi !!!! Buziaczek w noseczek dla Ciebie!! ;* -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
Lili8522 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Maluszek ;((((((( -
5 miesięczny,czarny jak noc SUDAN.Już w nowym domku w Częstochowie;)
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Hop hop Sudanku!! Śliczności... jeszcze nikt sie nie znalazł co by cię wziął :(:loveu: -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Cześć Ulcia!! Dawno mnie u Ciebie nie było, idziesz na spacerek wieczorny? ;) A doszło 20zł dla Ulcie ode mnie? :) -
Atosku w gorę!! POkazuj się bo jesteś śliczny psiak!!!!! Cioteczki napewno znajdą Ci domek tymczas a później cudowny do końca życia!!!!
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
Lili8522 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Hop hop do góry!! ;* :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tofikowa Dziękuję za info ;* -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A jak to jest z wysyłką, kto za nią płaci? Kupujący czy sprzedający? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja moge zrobić bazarek nawet już tylko powiedzcie mi jak ;(((( Właśnie znalazłam troche ciuchów, głównie bluzeczek, troche też kolczyków taki second hand mógłby być... Tylko jak jak jak... ;((((( Narazie robie wielkie pranie i prasowanie hihih :) żeby ładnie było :) -
Duży, piękny Atos, szkoda psiaka młodziutki przecież jeszcze jest... Trzaba go zabrać do tymaczasu... Tylko gdzie i do kogo...
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Co tam u Foxia słychac? W góre pieseczku hop hop!! ;) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dobra, możemy sie tak umówić :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dam znać napewno bo już mi leży to na sercu od dłuższego czasu :) Ja dziś jak zdąże albo jutro zrobie renament u siebie i u reszty rodzinki z rzeczami (zobaczymy ile sie tego nazbiera) i myśle że jak najszybciej możemy sie spotkać :) Może być dla Pascala, a jakiej pomocy potrzebujesz przy tym bazarku? Ja powiem szczerze że jak jestem w pracy a nie ma klijentów to mam mnostwo czasu wolnego i jak ktoś mnie czegoś nauczy to moge robić różne rzeczy bazarki, ogłaszać psiaki, czy banerki, jestem nowa jakby nie było i jeszcze nie obcykałam wszystkiego, ale chętnie sie naucze :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przychodze i wyjaśniam skąd moje pytanie na watku o "wymaganiach jakie trzeba spełniać żeby stworzyć dt." Pytałam dużo na wyrost, ponieważ mam dom w przygotowaniu do mieszkania (remotnt i te sprawy) w związku z tym gdybyście mi powiedziały że są potrzebne jakieś kojce czy jakieś spcejalne warunki to teraz łatwiej mi sie przygotowac niż już jak będzie wszysto gotowe (dlatego właśnie moje pytanie) Chętnie służe dt ale najwcześniej gdzieś za 1-2 miesiąca dopiero. Ale na pytanie jaki to miałbyć piesek moge odpowiedzieć już teraz. Niewielki i akceptujący inne zwierząta ponieważ sama mam Rotweilera (jak najbardziej dogaduje sie z innymi psami), mam jeszcze shit- tzu która do nowego lokatora musi sie przyzwyczaić i zazwyczaj zamęcza zabawą nowe pieski. Trzeci piesek to Golden Retriver ale zostawiam go u rodziców bo są z nim bardzo zrzyci (stąd zostaje mi miejsce na jakiegoś pieska w potrzebie) Napewno będe sie nagłaśniać jak będe miec wszystko zpaięte na ostatni guzik. I bardzo mi przykro że teraz nie moge pomóc kiedy jest taka nieciekawa syuacja. Mam nadzieje że każdy mnie dobrze zrozumiał przez moją wypowiedź, jeżeli nie to odpowiem na każde pytanie. Natomiast chciałam jeszcze zapytać o 'bazarek' ponieważ mam troszke juz nie używanych cichów i różnich innych rzeczy. Sama niestety nie dam rady bazarku zrobic bo nie potrafie ale gdyby ktoś się chciał tym zająć i było by to w jakiś sposób pomocne to chętnie wyśle rzeczy tam gdzie trzeba. -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Do góry Foxiku!!! ;) -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
Lili8522 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ile śliczności w jedym ooo matko... Podnoszę i porozgłaszam gdzie sie da