Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Co tam u tej Kruszynki słychac?
  2. Nikt Sudanku do Ciebie nie zagląda? Co tam u Ciebie? Ja zaglądam bo sie zakochałam i mój mężuś też jesteś cudowny nad cudownymi!!!!!!
  3. Foxiku Cioteczki dokładają do Twojego utrzymania jak mogą, jupi jupi !!!! Buziaczek w noseczek dla Ciebie!! ;*
  4. Hop hop Sudanku!! Śliczności... jeszcze nikt sie nie znalazł co by cię wziął :(:loveu:
  5. Cześć Ulcia!! Dawno mnie u Ciebie nie było, idziesz na spacerek wieczorny? ;) A doszło 20zł dla Ulcie ode mnie? :)
  6. Atosku w gorę!! POkazuj się bo jesteś śliczny psiak!!!!! Cioteczki napewno znajdą Ci domek tymczas a później cudowny do końca życia!!!!
  7. Norusia buziaczki dle Ciebie z majowego weekendu ;****
  8. Zaglądam to ślicznej Kruszynki, znalazł się jakiś domek?
  9. A jak to jest z wysyłką, kto za nią płaci? Kupujący czy sprzedający?
  10. Ja moge zrobić bazarek nawet już tylko powiedzcie mi jak ;(((( Właśnie znalazłam troche ciuchów, głównie bluzeczek, troche też kolczyków taki second hand mógłby być... Tylko jak jak jak... ;((((( Narazie robie wielkie pranie i prasowanie hihih :) żeby ładnie było :)
  11. Duży, piękny Atos, szkoda psiaka młodziutki przecież jeszcze jest... Trzaba go zabrać do tymaczasu... Tylko gdzie i do kogo...
  12. Co tam u Foxia słychac? W góre pieseczku hop hop!! ;)
  13. Dobra, możemy sie tak umówić :)
  14. Dam znać napewno bo już mi leży to na sercu od dłuższego czasu :) Ja dziś jak zdąże albo jutro zrobie renament u siebie i u reszty rodzinki z rzeczami (zobaczymy ile sie tego nazbiera) i myśle że jak najszybciej możemy sie spotkać :) Może być dla Pascala, a jakiej pomocy potrzebujesz przy tym bazarku? Ja powiem szczerze że jak jestem w pracy a nie ma klijentów to mam mnostwo czasu wolnego i jak ktoś mnie czegoś nauczy to moge robić różne rzeczy bazarki, ogłaszać psiaki, czy banerki, jestem nowa jakby nie było i jeszcze nie obcykałam wszystkiego, ale chętnie sie naucze :)
  15. Przychodze i wyjaśniam skąd moje pytanie na watku o "wymaganiach jakie trzeba spełniać żeby stworzyć dt." Pytałam dużo na wyrost, ponieważ mam dom w przygotowaniu do mieszkania (remotnt i te sprawy) w związku z tym gdybyście mi powiedziały że są potrzebne jakieś kojce czy jakieś spcejalne warunki to teraz łatwiej mi sie przygotowac niż już jak będzie wszysto gotowe (dlatego właśnie moje pytanie) Chętnie służe dt ale najwcześniej gdzieś za 1-2 miesiąca dopiero. Ale na pytanie jaki to miałbyć piesek moge odpowiedzieć już teraz. Niewielki i akceptujący inne zwierząta ponieważ sama mam Rotweilera (jak najbardziej dogaduje sie z innymi psami), mam jeszcze shit- tzu która do nowego lokatora musi sie przyzwyczaić i zazwyczaj zamęcza zabawą nowe pieski. Trzeci piesek to Golden Retriver ale zostawiam go u rodziców bo są z nim bardzo zrzyci (stąd zostaje mi miejsce na jakiegoś pieska w potrzebie) Napewno będe sie nagłaśniać jak będe miec wszystko zpaięte na ostatni guzik. I bardzo mi przykro że teraz nie moge pomóc kiedy jest taka nieciekawa syuacja. Mam nadzieje że każdy mnie dobrze zrozumiał przez moją wypowiedź, jeżeli nie to odpowiem na każde pytanie. Natomiast chciałam jeszcze zapytać o 'bazarek' ponieważ mam troszke juz nie używanych cichów i różnich innych rzeczy. Sama niestety nie dam rady bazarku zrobic bo nie potrafie ale gdyby ktoś się chciał tym zająć i było by to w jakiś sposób pomocne to chętnie wyśle rzeczy tam gdzie trzeba.
  16. Jak to dobrze czytac że Norcia sie ma troszke lepiej :) Byle do przodu dziewczynko :loveu:
  17. Ile śliczności w jedym ooo matko... Podnoszę i porozgłaszam gdzie sie da
  18. Noreczko jedz i nie poddawaj się! Same dobre rzeczy Cię czekają w życiu... Trzymam dalej mocno kciuki :)
×
×
  • Create New...