Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Również zaglądam do Skarbusia ;)
  2. Rany Biedna sunia, wygląda na taką strasznie smutną i stęsknioną... Co za 'człowiek' ją tam zostawił :(
  3. Witam Ulcie ;)) Dziś albo jutro postaram sie przelac jakiegoś grosika dla psineczki Kochanej ;)
  4. Foxiku dziś Twój wielki dzień! Napiszcie jak sie sprawował podczas podróży ;)
  5. Piękny Kudłacz... Do Góry Piesku!!!!!!
  6. Rany Biedna Psinka, trzeba ją stamtąd zabrac ;( Podnoszę!!
  7. Ja jeszcze nie mam danych do wpłaty ;)
  8. Ja się zakochałam w Foxsie chętnie bym go wzieła jak nie teraz to później ale mam psa i suczke i mogli by sie niezgodzic :( ehhhh..
  9. Damy rade napewno :) Nie damy Uli zginąć ;)
  10. Foxiku nawet nie wiesz jakie dobre rzeczy się będą działy zaniedługo :)
  11. Asiaczek ma racje dla przypomniena warto napisac do tych osób które się deklarowały
  12. Oj to troszke tego jest... Ale jak jeszcze kilka cioteczek wpadnie to to pójdzie raz dwa :) Trzymam kciuki za to żeby sie nazbierało!
  13. A ile pieniążkow jeszcze brakuje na następny miesiąc?
  14. Witam! Jestem na zaproszenie... Prosze numer konta postaram sie przelac w przyszłym tyg jakąs jednorazową wpłate jak narazie więcej nie moge pomóc :(
  15. Ojjj Kruszynek taki ;) Wracaj do zdrowia maluszku!!!!!
  16. Dobrze że psinka jest juz bezpieczna i troche przytyła :) nadal trzymamy kciuki za oczko i powrót do zdrowia :)
  17. Super wiieści. Ja tez sie jeszcze nie znam na tymczasach bo jak same widzicie jestem tu od niedawna ale zawsze chętnie deklaruje swoją pomoc. Znów śnił mi sie dziś Fox-Fux ;)) Ale juz w bardzo pozytywnej sytuacji. I jaki śliczny banerek dla niego zrobiłyście. Jak mam go dodac do siebie? Dacie jakieś wskazówki?
  18. Śliczna psinka a taka krzywda ją spotkała :( mój shit tzu waży 4 kg mniej... A ta suczka taki duży piesek... Aż nóż sie w kieszeni otwiera na takich właścicieli... Trzymam za nią kciuki i będe zaglądac. Mam nadzieje że z tego wyjdzie... Trzymaj Się Kochana!! :(
  19. Ja moge dorzucac sie 15-20zł miesięcznie tylko prosze o namiary! Narazie tylko tyle mogę :(
×
×
  • Create New...