Super wiieści. Ja tez sie jeszcze nie znam na tymczasach bo jak same widzicie jestem tu od niedawna ale zawsze chętnie deklaruje swoją pomoc. Znów śnił mi sie dziś Fox-Fux ;)) Ale juz w bardzo pozytywnej sytuacji. I jaki śliczny banerek dla niego zrobiłyście. Jak mam go dodac do siebie? Dacie jakieś wskazówki?