Ja się jeszcze nie nauczyłam banerków dodawać dlatego żadnego nie mam. Na darmowy tymczas chyba nie ma co liczyć chyba że ktoś miejsce by miał i zlitował by się nad Bidulkiem. Ale tyle cioteczek jest, że na hotelik chyba jest jakiś mały procent szans, przecież go tak nie zostawimy :( To ja mam zrobić ogłoszenia czy ktoś porobi bo nie wiem? I dalej pytam o imię, ja zgłaszam BOBI, BOBI :D:D:D