Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. A macie jakiś pomysł gdzie gdzie by go w horeliku umieśćić albo u kogo na tymczasie? Proszę o pomoc w znalezieniu
  2. Cieszę się, że imię ma popracie. Mnie się też podoba :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Kruszynka do domku jedzie? Super! ;)
  4. Kornelku jesteś ślicznym psem :loveu: Gdzie ten Twój Ukochany domek?:placz::placz:
  5. Ulcia, tak dobrze że jesteś szczęśliwa :)
  6. Napisałam do Klaudi, może ona coś wie ale narazie cisza :(
  7. Lolalola to zapytaj cioteczke Danavas i daj nam znać, dobrze? A ja apeluje do Jusstyny o zamiane tekstu ;)
  8. Ja proszę i proszę żeby w pierwszym poście i w tytule napisać, że zbieramy deklaracje no ale jakoś to nie wychodzi. I proszę po raz których o jakiegoś ochotnika na SKARBNIKA :)
  9. W takim razie szukamy SKARBNIKA, są chętni?
  10. Justyna skoro nie wierzysz że sie uzbiera na hotel to po co w ogóle zakładałaś ten wątek i po co tu jesteśmy? W oczekiwaniu na cud? Nic się samo nie zrobi
  11. Foxiku ja też czekam na Twoje nowe zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  12. Nie pisałam do niej ale zaraz napisze :)
  13. Mam informacje od Kikou i sytuacja wygląda tak, że jej hotelik jest wypchany i nie da rady go wziąść napewno nie teraz. Jedynie jak sytuacja będzie krytyczna np. uśpienie. Myśle, że jeżeli chcemy go wyciągnąć ze scroniska to trzeba zbierać deklaracje na hotelik (napewno się jakis znajdzie) i trzeba to napisać w pierwszym pości i w tytule żeby błyło wiadomo o co chodzi. Nie ma co się łudzić o bezpłatny hotel. A jeżeli z psiakiem jest coraz gorzej to trzeba działać szybko.
  14. Buniu, zaglądam do Ciebie i trzymam mocno kciuki za domek :loveu::loveu:
  15. Ja jestem za nowymi fotkami :cool3::cool3: Prosimy Cioteczko o nowe zdjęcia :cool3::cool3: Sudanku Pamiętam o Tobie :loveu::loveu::loveu:
  16. Co do jego stanu zdrowia to Justyna napisała że ma jakieś zminy na skórze podobno uczulenie na pchły, ale pewności nie ma. I, ze jest leczony, a co do ślepoty to nie ma żadnych informacji
  17. Ja też powysyłałam ;(;(;( Spać nie mogę przez tego biedaka... To co robimy? Zbieramy na hotelik czy co?
  18. I jakiś skarbin też by sie przydał, tak na wyrost ale jakby ktoś chciał wpłacić pieniążki żeby juz był. Deklaruje się ktoś?
  19. Ja się jeszcze nie nauczyłam banerków dodawać dlatego żadnego nie mam. Na darmowy tymczas chyba nie ma co liczyć chyba że ktoś miejsce by miał i zlitował by się nad Bidulkiem. Ale tyle cioteczek jest, że na hotelik chyba jest jakiś mały procent szans, przecież go tak nie zostawimy :( To ja mam zrobić ogłoszenia czy ktoś porobi bo nie wiem? I dalej pytam o imię, ja zgłaszam BOBI, BOBI :D:D:D
  20. Dziękuję za przybycie cioteczki:loveu::loveu::loveu::loveu: czekam na Justynę albo na kogoś od psiaka, może jakieś nowe informacje? I do części Cioteczek które mają hoteliki i dt też poszły zaproszenia
×
×
  • Create New...