Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Mogę mu zrobić ogłoszenia tylko potrzebuję kontakt do osoby która jest za niego odpowiedzalna na Priv najllepiej. I jakieś imię dla niego trzeba wymyśleć...
  2. Oooo jest i banerek, super, super, super! Od czegoś trzeba zacząć
  3. Tylko dlaczego nie ma zainteresowania nim :angryy:
  4. Jeszcze banerek by sie przydał. Cioteczki która da rade zrobic?
  5. Mnie się podoba ASTER ;) Monika a co do Twoich propozycji lepszy chyba Haris ;)
  6. Dlaczego u psiaczka taka cisza? :( Kto by dał rade zrobić jakiś banerek? Trzeba go rozgłaszac
  7. Czarnulku do góry! Imię faktycznie jest niezbędne, macie jakieś pomysły?
  8. Avilia a Sudan jest u Ciebie na tymczasie?
  9. Rany jak to możliwe, że nikt sie nim nie intersuje :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja zaglądam do niego codziennie z nadzieją, że w końcu jakieś dobre wieści będą. Kurde, szkoda. Sudanku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Cześć Czarnulku no i gdzie Twój domek? Gdzie, gdzie? Musisz się pokaywać!!
  11. Takie dobre wieści to można czytać bez końca :) Foxiku:loveu::loveu::loveu:
  12. Wiem wiem, czytałam że w schronisku szanse zerowe na adopcje :( Tak mi szkoda tej suni, tyle przeszła a teraz jest jeszcz skazana na schronisko :(
  13. Kurcze w schronisku, to nie dobrze dla niej po tym co przeszła, powinna mieć cudowny domek z kochającymi ludźmi... Na dodatek tutaj tak pusto, a było jakieś zainteresowanie sunią juz?
  14. Zaglądam do Buni :loveu: a ona jest w schronisku, w hoteliku czy na tymczasie u kogoś?
  15. Trzymam kciuki za dobry domek dla Dosi Kruszynki :)
  16. Sudanku :loveu: Do góry do góry, niech ktoś Cie zauważy w końcu :roll:
  17. Rany to nie prawda jakie Bedy dwie wystraszone i smutne ;((((((((( Nie moge nawet na to patrzeć... I te łańcuchy!!Wrr!!!!!!!!!
  18. Cześć Czarnuszku ;) łapka rzeczywiście w nieładnym stanie... DT byłby jak znalazl
  19. Aaaaa czyli Ulka się leni, no ładnie ładnie! Ulka dzisiaj też leżakuj bo ładna pogoda :D
  20. Ulka Ulka jak tam w nowym domku? Grzeczna jesteś? ;)
×
×
  • Create New...