Mogę mu zrobić ogłoszenia tylko potrzebuję kontakt do osoby która jest za niego odpowiedzalna na Priv najllepiej. I jakieś imię dla niego trzeba wymyśleć...
Rany jak to możliwe, że nikt sie nim nie intersuje :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja zaglądam do niego codziennie z nadzieją, że w końcu jakieś dobre wieści będą. Kurde, szkoda. Sudanku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Kurcze w schronisku, to nie dobrze dla niej po tym co przeszła, powinna mieć cudowny domek z kochającymi ludźmi... Na dodatek tutaj tak pusto, a było jakieś zainteresowanie sunią juz?