-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Awit']Takie staruszki sa najbiedniejsze, i najslabsza istotka w grupie i najstarsza... Z kasa krucho, moge jednorazowo wyslac 40zl. Pewnie byscie jej szukaly ds jakby wyszla ze schronu? Ja szukam ds dla podobnego, malego, czarnego, mlodego psiaczka.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Oczywiście, że będziemy jej szukać domu stałego :) Przecież takie babcie też mają szanse na dom i domki znajdują :) [quote name='renatka_s']Zaglądam do babuni, niestety nie mogę pomóc finansowo, płacę stałe deklaracje psom, które mają nikłe sznse na domek, ale gdyby któryś znalazł dom to będę o babci pamiętać.[/QUOTE] [quote name='yolanovi']I ja przyszłam do ślicznej bidulki. Zapiszę sobie sunieczkę, oby udało się jej pomóc...[/QUOTE] Witamy Ciocie :)
-
[quote name='AgusiaP']Jestem za zaproszenie Lili. Dziewczynki na chwilę obecną nie jestem w stanie niestety pomóc finansowo ;( Bardzo mi przykro :([/QUOTE] Prosimy o kibicowanie, żeby udało się ją wyciągnąć :) [quote name='agat21']Jestem na zaproszenie. W jakim schronisku jest Tosieńka?[/QUOTE] Ona jest w Bielsku - Białej
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na wątek Babci Tosi która potrzebuje pomocy... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257005-Tosia-male%C5%84ka-babcia-bez-naszej-pomocy-zga%C5%9Bnie-w-schronisku-%28[/url] -
Stałe deklaracje 195 zł :loveu: 5 zł - madziak25 10 zł - asuniab 100 zł - tiggi 20 zł - WIGA 20 zł - Dulska 10 zł - Dorota1 10 zł - agat21 15 zł - moca35 5 zł - milagros19853201 Wpłaty sierpniowe: 15 zł - Zebrazebra 20 zł - Elfoczkowa 30 zł - AnnaA Wpłaty wrześniowe: 40 zł - WIGA 10 zł - asuniab 30 zł - yolanovi 50 zł - Teresaa118 30 zł - AtaO 20 zł - Podmcent 10 zł - Dorota1 20 zł - DULSKA 20 zł - magenka1 40 zł - Awit 10 zł - agat21 5 zł - milagros19853201 50 zł - czarna kafka 30 zł - Panna Marple 5 zł - Madziak25 50 zł - Bogusik 2078 zł - spadek po Bingosiu który znalazł dom http://www.dogomania.pl/forum/threads/251855-Bingo-warto-było-czekać!-Szczęśliwy-w-SWOIM-DOMU-) 100 zł - Tiggi 15 zł - moca35 60 zł WIGA (stała deklaracja do końca roku) - 31 zł wyróżnienie moruska - 9 zł ogłoszenia - 6 zł OLX - 40 zł morusek - 320 zł hotel - 10 zł ogłoszenia - 137 zł badania Wpłaty październikowe: 10 zł - dorota1 20 zł - DULSKA 10 zł - asiuniab 5 zł - milagros19853201 10 zł - Agat21 5 zł - Madziak25 100 zł - Tiggi 50 zł - mk999 15 zł - moca35 41 zł wyróżnienie moruska - 6 zł wyróżnienie olx - 5 zł ogłoszenia - 300 zł hotel Wpłaty listopadowe: 100 zł - bazarek Lili8522 185 zł - bazarek Lili8522 10 zł - asiuniab 20 zł - DULSKA 30 zł - teresa118 10 zł - dorota1 5 zł - madziak25 5 zł - milagros19853201 200 zł - Tiggi 30 zł - moca35 - 21 zł wyróżnienie moruska - 6 zł wyróżnienie olx - 20 zł ogłoszenia - 300 zł hotel Wpłaty grudniowe: 5 zł - Madziak25 5 zł - milagros19853201 10 zł - dorota1 10 zł - agat21 20 zł - Dulska 10 zł - asiuniab 100 zł - bazarek z ciastkami 108 zł - bazarek z kartkami Lili8522 - 20 zł ogłoszenia - 31 zł wyróznienie moruska - 300 zł hotel - 60 zł leczenie Wpłaty styczniowe: 20 zł - Dulska 10 zł - asiuniab 5 zł - milagros19853201 10 zł - dorota1 60 zł - WIGA (stała deklaracja za 3 miesiące) 5 zł - madziak25 25 zł - ewunian 200 zł - Tiggi (stała deklaracja za 2 miesiące) 15 zł - bazarek Lili8522 (naklejki) 20 zł - Dulska 10 zł - asiuniab 15 zł - moca35 - 15 zł ogłoszenia - 12 zł dwa wyróżnienia na olx - 26 zł wyróżnienia na morusku - 10 zł ogłoszenia - 280 zł hotelik - 24 zł odrobaczenie, odpchlenie Wpłaty i wydatki z lutego: - 50 zł hotelik 1-6 luty - 130 zł transport Tosi do nowego domu - 15 zł bazarek z kurtkami - 92 zł bazarek z różnościami + 2113 zł
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']Nie sądzę. Mieliśmy we wrześniu jechać, ale...w środku urlopu mam obowiązkowe szkolenie :placz: A może ciocia do Krakowa?:razz:[/QUOTE] Ojjjjjj... To może na początku urlopu, albo na końcu? Jesień na "Naszej" wiosce piękna, jeszcze pamiętam :loveu: Kraków hmmm ? Tylko kto Nas przyjmie z dwoma nie do końca wychowanymi psiakami w cywilizacji :evil_lol: Chyba, że na jednodniową wycieczkę to kto wie, kto wie ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Lili8522 replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A na wioskę Szanowny Waldemar się nie wybiera? ;) -
[quote name='fridaso']Nie zaliczasz się do tej wypowiedzi.... :evil_lol: bo napisałam, że "ludzie u mnie na wsi" niestety nie mieszkasz u mnie na wsi... ech... przeprowadzka? :loveu: kurde Ozzy ma bagiete(czytaj pysk) jak dziobak. :D[/QUOTE] Napisałaś [COLOR=#000000] "Jeszcze nie widziałam wychowanego Onka " a nie "Jeszcze nie widziałam wychowanego Onka u mnie na wsi" [/COLOR]:evil_lol: Z bagietą się zgadzam! XXL! :D
-
[quote name='fridaso']Ja nie lubię tych Onków, co mają u mnie ludzie na wsi. Rzucają się na wszystkie psy, dosłownie muszę ozziego nosić, jak idziemy w pobliżu tego psa. :-o Przecież jak Ozziego, który boi się gwałtownych ruchów zaatakuje Onek będzie koniec. :roll: Jeszcze nie widziałam wychowanego Onka... i cocker spaniela, a szkoda. ;)[/QUOTE] A czy mieszaniec ONka zalicza się do ONka? Bo jak tak to ja mam wychowanego :cool3::evil_lol:
-
Cieszcie oczy Cioteczki :) Grafi - Ozzy :) Tak piszą o nim nowi opiekunowie :) "[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Witam, przesyłam zdjęcia Grafiego-Ozzy'ego. Piesek miałbyć spokojny, ale okazał się bardzo żywiołowy, lubi się bawić zarówno z nami jak i z innymi pieskami co okazało sie na wakacjach w górach. Początkowo myśleliśmy, że nie lubi innych psów bo szczeka na nie i warczy, ale okazało się, że tak wyraża chęci do zabawy. Nadal jest nie pewny co do innych ludzi, ale po pewnym czasie przyzwyczaja się do ich obecności. Uwielbia jeść swoja karme jak i przysmaczki.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Bardzo się do nas przyzwyczaił, chciałby wszędzie z nami chodzić (nawet do toalety ;P), w miarę możliwości zabieramy go wszedzie do rodziny i znajomych, ale czasem musi zostać sam. Po powrocie wita nas piskami i merdaniem ogonka :)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Swoje potrzeby załatwia już na spacerku, choć czasem zdaży mu się popuścić ze szczęścia lub strachu."[/FONT][/COLOR] [IMG]http://i58.tinypic.com/6od4eh.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/tasq2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/in5zmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2cikapk.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/9hm6n6.jpg[/IMG]
-
A ja zaproponuje taką babcinkę, została znaleziona 3 miesiące temu nikt jej nie szuka, jest bardzo dominowana w schronie przez inne, młodsze psy, może mieć około 10 lat, jest cudna, nakolankowa, chętnie daje się brać na ręce może mieć około 8 kilo. Jest w Bielsku-Białej, ale dotransportujemy gdzie trzeba. Kontakt: 512-319-331 [IMG]http://i62.tinypic.com/f4r7sl.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/90vimr.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2lnvo9j.jpg[/IMG]
-
A ja rozmawiałam z nowymi opiekunami Gusi teraz Luny, mała strasznie się rozkręciła goni koty, krowy, jest odważna i rozrabia ;) Bardzo usłuchana, strasznie rozkochała w sobie całą rodzinkę :) Wiele nie urosła ale przytyła i nabrała mięśni :) A tu kilka zdjęć :) [IMG]http://i59.tinypic.com/2s1x10j.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/o5128l.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/29q1vzs.jpg[/IMG]
-
Mam wieści od Grafiego który teraz się nazywa Ozzy, troszkę przytył i ma się dobrze - czekam na zdjęcia :) U Toffika też dobrze, rodzinka jest nim zachwycona, ma w sobie podobno wielkie pokłady energii biega jak nakręcony przed blokiem ;) , jego szczekliwość została opanowana i katar już prawie też :) - zdjęcia też będą :)