-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
Lili8522 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Fotka Luny w samochodzie jest CUDOWNA!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu jak najbardziej jest jak miód słodki :evil_lol::loveu: -
Ajjj ,zeby te sprawy się szybciutko ruszyły...
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku Kochany, dawno mnie u Ciebie nie było :oops: Hopaj do góry :multi: I duże buziaczki posyłam od Cioci LILI :cool3: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']mamy pierwszą wpłatę na dziewczynki: Anna K.-F. 20zł będę tutaj wpisywać wpływy na dziewczyny a Ty Lili może wrzucaj je w pierwszy post czy gdzie tam uważasz..[/QUOTE] Tak, będę je wrzucać w pierwszy post. Dziękuję :loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']cóż... własnego autka w Katowicach nie mam :/[/QUOTE] Kochana wiem co to znaczy bo ja niestety też nie mam własnego auta :-( Ale o ile było łatwiej gdyby było :razz: Psiny już dawno do autka i hop w trasę, no ale cóż niestety trzeba być zdanym na kogoś.. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']nie mam nic teraz do roboty :) to środa-czwartek mogłabym pomóc w przejeździe. Niestety, jestem w Katowicach, więc to chyba nic nie da (chyba że specjalnie przyjechać...) :([/QUOTE] Ewunian no ja bym chętnie skorzystała z Twojej propozycj ale niestety problem z tymi książeczkami zdrowia jest :-( i dlatego kłopot... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Marycha dobre powiedzonko, takie to nasz życie ;) Najważniejsze jest to że dzięki Pani Teresie jest miejsce dla suczek!! Bo wiadomo że o taki tymczas nie łatwo. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jak to się mówi, tak się wali to wszystko naraz prawda? Będziemy je łapać ale tak jak mówię w środe wieczorem albo w czwartek rano. A Wy wtedy dużo pozytywnej energi i kciuki ;) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja Wam bardzo dziękuję za przybycie, nie było mnie bo mam awarie mieszkaniową. Mam ochotę usiąść i wyć bo wszystko się pierniczy :placz: Siostra mojego męża trafiła do szpitala a w domu zostały 3 psy bez opieki (rottweiler, amstaf i chiuchaua czy jak to się tam pisze) I musiałam się na tydzień przeprowadzić na inny koniec miasta. Mówie wam MASAKRA!!!!!!!!!!! Młoda sunia mało by dzisiaj pod auto nie wpadła :placz::placz: leciała z jakimś jedzeniem do ogrodu :placz::placz::placz: Akcja łapania z moim mężem (co było warunkiem przeprowadzenia się) zaplanowana na środe wieczorem albo czwartek rano. Musze wszystko teraz przemyśleć i uporządkować bo łeb mi pęka. Jesteście Kochane wszystkie!!!!!!!!!!! Ściskam mocno!!!!! -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brzoza']Dziękuję za zaproszenie, po wypłacie czyli po 28 postaram się choć troszeczkę pomóc. A czy jest może jakiś bazarek dla sucz?[/QUOTE] Nie ma bazarku ;( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Młodsza znów dziś była, w otoczeniu psów. Zamerdała ogonkiem na mój widok, dostała smaczka a później biegła za mną pół drogi na przystanek a za nami gromada psów, nie jest dobrze :shake: Starszej brak. Mam mały pomysł jak się dowiedzieć czy ma szczeniaki ale zrealizuję go jutro. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Kakadu, też sobie pomyśłałam że moze sie oszczeniała ale OBY nie. A co do tej kobiety i jej rodziny to myśle że lepiej gdyby nie wiedziały gdzie są szczeniaki... Bo nie wierze że je sprzedaje albo oddaje jak nawet nie ma ochoty opiekować się tymi suczkami. Który normlany właściciel pozwala biegac swoim psom po drodze szybkiego ruchu i pozwala żeby były gryzione przez inne psy, a na dodatek je odgania od siebie?:shake: Ja mam takie odczucia że ona się tych szczeniaków 'pozbywa' w jaki sposób to już nie chcę wiedzieć...:mad: I dlatego trzeba je zabrać z tej ulicy. Tak sobie pomyślałam, że jeżeli nikt z Bielska lub okolic się nie znajdzie aby przetrzymać suczki to będę w czwartek na nie polowała i jakbym miała takie szczęście złapać je obie to się je weźmie i zawiezie w miejsce wskazane przez Panią Teresę. A jak się nie uda to kłopot... Bo starszą czas goni... A swoją drogą to jak sprawdzić czy sunia się już oszczeniła czy nie? Po brzuchu? po czym? Bo ona ma tyle tego futra, że to tak nie widać za bardzo czy przed czy już po... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ahhh kurczę to może byc problem. Rozmawiałam z mężem i gdyby się udało do czwartku je 'skompletowac' to moglibysmy je zawieźc do Gliwic odrazu ale tylko w pakiecie. Napisałam juz chyba do wszystkich z bielska czy by dali radę przetrzymac sunię no ale nie wiem czy się uda :shake: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']bb- katowice mogę pomóc przy przejeździe suniek (niestety pociągiem - czyli książeczka, kaganiec itp), mieszkam koło Andrychowa (bielszczanie wiedzą :) ), a że bilet mam studencki, to taniej wyjdzie w PR-ce... niestety wtedy musiałabym pojechać tylko z jedną sunią, ew. kogoś "na doczepkę" zabrać z drugą. jakby co, jestem pod PW.[/QUOTE] Ewunian a ten ktoś zabrał by je z Bielska czy z Andrychowa? I co z tą książeczką zdrowia bo przecież nie mają. Jak możesz to daj jakiś namiar albo gadu gadu albo numer tel Patrzyłam teraz na PKP i jest bezpośrednie połączenie Bielsko-Gliwice Tylko nie wiem jak te psinki będą sie zachowywały w pociągu, żeby jakiś problemów nie było -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tak się cały czas zastanwiam jak to zrobic, bo nigdy nie ma pewnoście kiedy one tam będą. Najlepiej by było gdy którąś złapię odrazu hop do auta i w trasę. Dlatego potrzebny ktoś dyspozycyjny. Chyba, że ktoś mógłby przechowac 1-2 dni do dogrania szczegółów odnośnie transportu. Ja zwsze mam czas od 6-8 rano a popołudniu od 17 - do... wieczora Zostawiam swój numer telefonu w razie czego bo tak zawsze łatwiej 514-795-273 i gadu gadu 520600 (gdybym nie odbirała to sms) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Aaaa dobrze doczytałam, że stacja docelowa to Gliwice :) Przepraszam ale to z emocji tak szybko czytam. Też myśle żeby je po jeden lapac bo hurtem będze cięzko no chyba żeby był taki fart -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tylko, że one nie mają książeczki zdrowia -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Pani Teresko tak więc docelowo gdzie sunie mają jechac? Wątpie czy uda się złapac oby dwie naraz bo tej starszej nie widac a to ona potrzebuje największej pomocy :( A z jedną suczką chyba się nie opłaca jecha prawda? Chyba że pierwsze złapiemy jedną a później drugą tylko, że u mnie nie da rady jej przetrzymac :shake::-( Napisałam do mimi od Cezara i czekam na odpowiedź kiedy by dała radę pomóc mi z suczkami -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']wątek już przekopiowany na pies.slask.pl ..... przydałby się jeszcze ktoś, kto przekopiuje prośbę o pomoc na ********** - ja tam konta nie mam... edit: kurde, widzę że forum "Z psem" jest na DGM zakazane :) zpsem(.)com to adres :)[/QUOTE] Ewunian a umiesz wstawiać tu zdjęcia? Moge Ci wysłać na maila? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Cioteczko Davanas nie masz się czym przejmować, wsparcie psychicznie też jest bardzo ważne, każdy pomaga wedle swoich możliwości :p Tak więc dziewczyny widziałam młodą suczke pierwsze dwa razy jak jechaliśmy z mężem na zakupy, siedziała przy tym ogrodzie tej niby właścicielki. Teraz właśnie wróciłam z łowów na nią, pierwsze przede mną uciekała bo zaszła blisko mojego domu a ja z nią, ale poczekałam na nią, zawołałam, zwabiłam na kawałek parówki :cool3: podeszła, dała się pogłaskać, także myśle że ze złapaniem nie będzie większych problemów. Zaniepokoiła mnie sytuacja taka, że dwa psy biegają za nią i to może być 'ten czas' :-( Starszej suczki nie ma :placz: Co mnie również bardzo martwi... Mam zdjęcia tej młodej gdyby ktoś pomógł mi wystawić była bym wdzięczna bo ja nie potrafię :( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O Kurcze, wczoraj rano jak zakładałam ten wątek to z przymrużeniem oka wierzyłam w taką pomoc a tu wchodzę dziś i łezka w oku ze szczęścia :multi::multi: Wczoraj rzzeczywiście padłam jak 5zł bo cholernie cięzki dzień był :-( PANI TERSO DZIĘKUJĘ BARDZO!! A to dofinansowanie do sterylki przyda się prawda? A Tobie Marycha za to że tu nadzorujesz za mnie :evil_lol: I Wszystkim którzy przyszli. Mimi od Cezara zaraz prv wysyłam. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Cały czas działam ale wiecie co potrzebne DT bo przecież ich nie wystawie na ulice po sterylce, ale i tak już jesteśmy do przodu Jeszcze będzie mi potrzebna pomoc w łapaniu o ile będą jakiś trudności i ktoś zmotoryzowany :oops: Gdyby się wszystko udało (tak piszę na zapas) -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Lili8522 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[quote name='Justyna Klimek']Możemy dać 2 x 150zł[/QUOTE] Dziękuje bardzo to ogromna pomoc, czyli PRZED musze wysłać Wam fakture tak? A czy jest możliwość 'zarezerwowania' tej kwoty? Ponieważ jeszcze szukamy dla nich DT po sterylce aby ich na ulice nie wypuszczać. Wiadomo o co chodzi