-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ojjjejj ale cudowny widok :loveu: Rzeczywiście dwaj przyjeciele, no słodziaki!! -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobiku rozbójniku buziaczek dla Ciebie -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Lili8522 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
:-o:-o wow totalne zaskoczenie!!! Ale tak się ciesze że Kornel w końcu opuścił schronisko!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu jak się miewasz? -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Lili8522 replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nelson... [*] ... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Co do właściciela to pisałam w pierwszym poście że tego nie wiem czasami widziałam za jakąś kobietą która je od siebie odgania. Ale trudno nazwać kogoś właścicielem kto w ogóle nie zwraca uwagi na swoje psy i pozwala a na dodatek patrzy z zimnym sercem jak jego psy są gryzione i latają po drodze mało nie kończąc pod kołami samochodów - paranoja. Wnioskuje że ta kobieta może mieć coś z nimi wspólnego bo czasami latają po jej ogrodzie i może tam znalazły jakąś kryjówke a jak tam są szczeniaki? Ale tak jak wcześniej pisałam jak chcieliśmy zabrać młodszą psinkę to wokół było pełno ludzi, sąsiadów i nikt nam nie zwrócił uwagi żebyśmy zostawili psa. Już sama nie wiem co myśleć ale trzeba to sprawdzić chociażby ze względu na szczeniaczki :-( Jaki jest plan? Plan był taki żeby złapać młodszą sunie do klatki ale narazie się z tym wstrzymuje bo ona zawsze w towarzystwie psów i boję się że mogą inne w nią powpadać, plan był też taki aby podać im środek usypiający ale zostało to odradzone ze względu na dobro psinki poza tym starszej i tak nie można podać. Także trzeba zdobyć jakieś informację może tak będzie łatwiej... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie cioteczki z Bielska inaczej nie da rady :placz: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny tam jest tyle psów że ten pomysł z klatką może być ciężki. A najgorsze jest to że widziałam dzisiaj starszą i ma bardzo wyciągnięte sutki :placz: Chyba urodziła :placz: Rany rany potrzebuje kogoś kto zadzwoni do tego domu bo ten gość odrzuca ode mnie połączenia i nie odbiera albo tam podjedzie i pogada z tymi ludźmi co jak i może oddazdzą po dobroci najlepiej by tak było, ja nie mogę bo po pierwsze mnie nie ma a po drugie Ci ludzie tak nie bardzo za mną przepadają - dawne sprawy :oops: Nawet szkoda gadać -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu przytulaski dla Ciebie :loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']najbliższe schronisko to w tym samym mieście gdzie są sunie - Bielsko-Biała...[/QUOTE] Już napisałam na Bielsku, U pszczyńskich psiaków też i żywieckich i do Budryska :roll: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Potzrebuję klatkę-łapkę gdyby ktoś miał to proszę o kontakt -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
Lili8522 replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję klatkę-łapkę gdyby ktoś miał proszę o kontkat -
Potrzebuję klatke-łapkę gdyby ktoś miał to prosze o kontakt
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A chodzi Wam o taką klatkę że coś się do niej wkłada pies wchodzi i się sama zamyka? Nie wiem czy by weszły, ta starsza napewno nie :shake: Wydaje się zbyt sprytna. Jeszcze myślałam o takim środku po którym pies zasypia, cioteczka Danavas będzie na to łapać swojego Herbuska... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ale siedzieliśmy z młodszą 30 min ona podchodzi i je, da się pogłaskać ale jak ja zrobie jakiś gwałtowny ruch to ona w nogi :angryy: Nie dobrze...Trzeba coś szybko wymyśleć -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Cioteczki jestem zawiedziona sytuacją. Były! Oby dwie! Jak już wracaliśmy. Starsza uciekła odrazu (duży brzuch chyba jeszcze nie urodziła albo to nie ciąża) Młoda zwabiona, karmiliśmy ją jak próbowałam założyć obróżke to się cofała i tak było chyba z 5 razy, później próbowaliśmy zwabić do auta też nic :placz: Ostatnio dała się pogłaskać ale jak widziała w moim ręku obróżke to widać było że jest bardzo niepewna, ogon podkulony i masakra!! Trzeba wymyślić coś innego bo one po dobroci nie pójdą :-( Tylko co? Dajce rady? Wokół było pełno ludzi, nikt nam nie zwrócił uwagi że coś robimy z psem, także myśle że nikomu nie zależy na nich :-( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']dostałam właśnie od Figanna fanty na bazarek. zrobię go jutro, bo dziś mam straszny bajzel na głowie![/QUOTE] Spokojnie :evil_lol: Dzięki dziewczyny! :cool3: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ja też mam nadzieję że sie w końcu pojawią :roll: Dziś będę popołudniu u 'nich' a od poniedziałku już będę na miejscu więc łatwiej mi będzie mieć na oku teren. Pomoc w bazarkach i wsparcie $ nadal potrzebne i nadal będę zbierać. Bo MUSZĄ się pojawić!! -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda? :-( Nie dobrze dziewczyny szukałam rano 3 razy chodziłam, wołałam, gwizdałam, zaglądałam, nawet weszłam do ogrodu gdzie mogły być stały tam jakieś drewniane nawet nie wiem co to mogło być trochę przypominało budę ale miały taki szpary między deskami że palce można wpychac w każdym razie tam też ich nie było. Byłam jeszcze kilka razy popołdniu ale nic... :-(:placz: Sądze, że zjawią się w jak najmniej oczekiwanym momencie kiedy akurat ich nie będę mogła zabrać :-( Jedyny plus sytuacji że DT cały czas na nie czeka dzięki Pani Teresie (wiem że sie powtarzam) Także nie jest najlepiej i tego się obawiałam :-( Ehhhhh Obym tylko zdążyła przed wyjazdem ale samemu cięzko... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Może wczoraj poprostu było za ciepło i się gdzieś pochowały :roll: :mad: A co do schroniska to kiedyś sama sama doniosłam (jak jeszcze nie znałam dogomani) Ale nie zainteresowali się... Także myślę że to nie o schronisko chodzi tylko - mam pecha? No ale nic... Zobaczymy dziś. Banerek cudny, dziękuję