-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O nie... To jakaś katastrofa.... -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p9240001c.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3580/p9240001c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p9240002.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2662/p9240002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/p9240008i.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3001/p9240008i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jeszcze, jeszcze!! Tylko dwa zdjęcia? Czuje niedosyt........... :roll: -
Niestety mnie nie omineło :-( To chyba przez tą pogodę... Ehhh... A Rokkuś czuje się jak najbardziej jak u siebie :D Co staje się trochę uciążliwe... Puściła bym go w nocy i jak Nas nie ma bo też pewnie daje nieźle czadu i dla sąsiadów jest to też nieprzyjemne... Ale boje się że wejdą w konflikt z Rottkiem ale dzisiaj jak leżałam na górze i on z rezydentem był na dole to spali sobie razem na kanapie ;)
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bąbelek dostaję karmę Royal Babycat, jeszcze trochę mu zostało, ale musi dzielić się z Kotką Mambunią, którą wyciągnięto z piwnicy krótki czas po Bąbelku, także schodzi szybciej... Chciałam poinformować, że 20kg od [B]iwonamaj[/B] już u kociaków - pięknie dziękujemy za super prezencik!!! :loveu:[/QUOTE] Cudownie że jest tyle karmy!!!!!!!! :multi::multi: Dziękujemy Cioteczce :loveu:
-
Z Farcikiem wszystko dobrze, nie wiem gdzie miał drugie jajeczko bo nie było już tych Wetek co robiły mu zabieg... W niedziele jedziemy na zastrzyk to może wtedy się dowiem ;) Farcik wczoraj był znerwicowany tym kołnierzem :roll: Noc też nie była łatwa hihi bo Farcik kładzie się jak człowiek obok mnie czyli wzdłuż łóżka no i pare razy kołnierz wbijał mi się to w głowę to w rękę ;) Ale na szczęście to jest malutki kołnierzyk ;) Fart ogólnie jest bardzo smutny :shake: Ale mam nadzieje że za niedługo wróci do siebie ;) Na szczęście ma już to za sobą ;) Dziękuje za obecność i za kibicowanie chłopaczkowi :loveu:
-
[quote name='wiolabiszop']Witam jakiś czas temu znalazłam na allegro kotka ktory wabi sie Bąbelek .Wplaciłam co nie co i potem nie moglam juz go odnalezdz.Aż na dogo u jednej cioteczki znalazlam biedaka.Tak bylam ciekawa jego losu co z tymi oczkami:((( Wiem doskonale jakie to koszta i pielegnacji,czasu potrzeba aby leczyć taki stan.Sama mam 5 kotkow i psiaka adoptowanego a dogo STEFANA z BUDOWY.No ale do rzeczy za chwilke przeleje 30 zł na Bąbelka.[/QUOTE] Cudownie! Dziękujemy! :loveu:
-
Rany dziewczyny i co teraz? A może by zebrać się w kilka osób wziąść jakąś siatkę i jakoś go w nią złapać? Zagonić go do kąta? Pies naje się stresu ale jak nie ma innego wyjścia :shake: Sama nie wiem... Ciężka ta sytuacja... A do bloku też się go nie da zagonić? Zawsze to teren zamknięty (obiekt) a tak to można go gonić i gonić...
-
Połamany szczeniak Nikon - już w nowym domu :)
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Muszę się w końcu na tym fb zarejestrować... :roll: Ja mam jeszcze dużo fantów na bazarek... Wszelakich... I moja mama przygotowuje na bazarek coś ekstra :cool3: Kokosów z tego nie będzie ale zawsze jakiś grosz wpadnie...