Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. O nie... To jakaś katastrofa....
  2. Wysłałam dzisiaj [B]44zł[/B] z bazarku dla kociaczków
  3. :cool3::cool3::cool3: [SIZE="5"]Tak sobie leżymy jak 'Aniołki' :diabloti: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p9240001c.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3580/p9240001c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p9240002.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2662/p9240002.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/p9240008i.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3001/p9240008i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Moje kciuki też zaciśnięte po cichutku...:roll:
  6. Rokuś dzisiaj ma obcinanie jajeczek... :roll: Niech to chłopak ma już z głowy... Przez cały weekend go nie zamykaliśmy był z całą bandą jak szliśmy spać czy gdzieś jechaliśmy... Wszyscy byli grzeczni, Roki stał się spokojniejszy.
  7. [quote name='Iljova']Jednak za mało jest ludzi którzy kochają zwierzęta i mogą dać dom. :([/QUOTE] Za mało ludzi dużo za dużo zwierząt... :-(
  8. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kochany dzielny maluszek :) Tylko gdzie ten dom??[/QUOTE] Ani pół telefonu o niego nie było :-(:-(:-( Mimo ogłoszeń i wyróżnionego allegro :-(
  9. Jeszcze, jeszcze!! Tylko dwa zdjęcia? Czuje niedosyt........... :roll:
  10. Może z mojego bazarku jakiś grosz wpadnie...
  11. Niestety mnie nie omineło :-( To chyba przez tą pogodę... Ehhh... A Rokkuś czuje się jak najbardziej jak u siebie :D Co staje się trochę uciążliwe... Puściła bym go w nocy i jak Nas nie ma bo też pewnie daje nieźle czadu i dla sąsiadów jest to też nieprzyjemne... Ale boje się że wejdą w konflikt z Rottkiem ale dzisiaj jak leżałam na górze i on z rezydentem był na dole to spali sobie razem na kanapie ;)
  12. Tu jest stanowczo za cicho!!!!!!! Ktoś chociaż pomoże porozsyłać wątek? :-(
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bąbelek dostaję karmę Royal Babycat, jeszcze trochę mu zostało, ale musi dzielić się z Kotką Mambunią, którą wyciągnięto z piwnicy krótki czas po Bąbelku, także schodzi szybciej... Chciałam poinformować, że 20kg od [B]iwonamaj[/B] już u kociaków - pięknie dziękujemy za super prezencik!!! :loveu:[/QUOTE] Cudownie że jest tyle karmy!!!!!!!! :multi::multi: Dziękujemy Cioteczce :loveu:
  14. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Też byś była smutna jakby Ci klosz założyli na łebek... i jajco obcięli! ;)[/QUOTE] Ja na szczęście nie mam jajka :cool3: Farcik dziś świetnie radzi sobie z 'kloszem' ;) I cały dzień śpi ;)
  15. Roki dał w nocy czadu, jak go zamknełam nie chciał się uspokoić... Tragedia była... A dzisiaj wszyscy leżymy w łóżku bo ja chora a psiaki mnie grzeją ;)
  16. Z Farcikiem wszystko dobrze, nie wiem gdzie miał drugie jajeczko bo nie było już tych Wetek co robiły mu zabieg... W niedziele jedziemy na zastrzyk to może wtedy się dowiem ;) Farcik wczoraj był znerwicowany tym kołnierzem :roll: Noc też nie była łatwa hihi bo Farcik kładzie się jak człowiek obok mnie czyli wzdłuż łóżka no i pare razy kołnierz wbijał mi się to w głowę to w rękę ;) Ale na szczęście to jest malutki kołnierzyk ;) Fart ogólnie jest bardzo smutny :shake: Ale mam nadzieje że za niedługo wróci do siebie ;) Na szczęście ma już to za sobą ;) Dziękuje za obecność i za kibicowanie chłopaczkowi :loveu:
  17. Zrobiłam malutki bazarek dla Ziutki.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/215073-BRANSOLETKI!-Cudne!-Wspaniałe!-Warto-Zajrzeć!-Do-07.10-godz-20.00-ZAPRASZAM!!?p=17683599#post17683599[/url] Może jakiś grosik wpadnie... Bardzo proszę podrzucajcie, rozsyłajcie a może same coś kupicie? :evil_lol:
  18. [quote name='wiolabiszop']Witam jakiś czas temu znalazłam na allegro kotka ktory wabi sie Bąbelek .Wplaciłam co nie co i potem nie moglam juz go odnalezdz.Aż na dogo u jednej cioteczki znalazlam biedaka.Tak bylam ciekawa jego losu co z tymi oczkami:((( Wiem doskonale jakie to koszta i pielegnacji,czasu potrzeba aby leczyć taki stan.Sama mam 5 kotkow i psiaka adoptowanego a dogo STEFANA z BUDOWY.No ale do rzeczy za chwilke przeleje 30 zł na Bąbelka.[/QUOTE] Cudownie! Dziękujemy! :loveu:
  19. Roki na stworki nie zwraca uwagi poza tym one stoją wysoko a on malutki także za wiele to tam nie widzi ;) Gorzej jak cała banda z rozbiegu wpada do pokoju bo to taki malutki pokój 40mkw :evil_lol: To wtedy koszatki 'wrzeszczą' :roll: Roki w przyszłym tygodniu będzie ciachany...
  20. Rany dziewczyny i co teraz? A może by zebrać się w kilka osób wziąść jakąś siatkę i jakoś go w nią złapać? Zagonić go do kąta? Pies naje się stresu ale jak nie ma innego wyjścia :shake: Sama nie wiem... Ciężka ta sytuacja... A do bloku też się go nie da zagonić? Zawsze to teren zamknięty (obiekt) a tak to można go gonić i gonić...
  21. Muszę się w końcu na tym fb zarejestrować... :roll: Ja mam jeszcze dużo fantów na bazarek... Wszelakich... I moja mama przygotowuje na bazarek coś ekstra :cool3: Kokosów z tego nie będzie ale zawsze jakiś grosz wpadnie...
  22. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zaglądamy i zaciskamy mocno! Będzie dobrze :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Ja się zawsze denerwuje jak psiak ma mieć zabieg nawet najmniejszy...:-(
  23. Właśnie zaprowadziłam Farta na kastrację... Trzymajcie kciuki za niego o ile ktoś tu jeszcze zagląda...:-(
×
×
  • Create New...