Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='Nutusia']Żeby było zainteresowanie, musiałyby być ogłaszane... Czy jest jakiś spójny plan działania? Jedno DT sprawy nie rozwiąże, niestety :([/QUOTE] Ah, nie wiedziałam, że nie są ogłaszne trafiłam tu z doskoku (banerku któregoś) a maluszki nadal są w kojcu interwencyjnym czy już w schronie? Straszna tu cisza...
  2. [quote name='Roszpunka']Może taką malutką sunieczkę przygarniesz na tymczas? Ja nie mogę jej do siebie zabrać :( http://www.dogomania.pl/threads/215426-Bita-przeganiana-w-ci%C4%85%C5%BCy-nie-ma-nawet-imienia...-malutka-sunia-prosi-o-pomoc... Ale śliczne cudo, szczene ma taką jak Rokuś :-( Ale dziewczyny ja teraz szczylki same moge brać ze względu na mojego dominującego Rottka :roll: Także jak będzie potrzeba wziąść jakiegoś 'gówniarza' to sie polecam :)
  3. Przypominam o przesłaniu mi konta do wpłaty ;) Ja Cioteczki dalej bez tymczasika :-(, oczywiście NIESTETY...:roll: Ale może znów jakieś cudo się trafi... Mam nadzieje bo jakoś przez weekend stwierdziałam że jednak mam za dużo czasu ;)
  4. O rany, biedna maleństwa :crazyeye: Jest nimi jakieś zainteresowanie w ogóle?
  5. Rozliczenie w pierwszym poście. [B][CENTER][SIZE="6"]Dług 435zł[/SIZE][/CENTER][/B]
  6. [quote name='necianeta89']Cioteczki, nie martwcie się o ciocie Igiełkę. :)[/QUOTE] Ufff to dobrze ;)
  7. [quote name='Isiak']To samo pomyślałam. Jaki jest powód ich [B]bezkarności[/B]? Nic nie da się zrobić, żeby im dowalić? Czy mała jest już u Lili8522? To płatny tymczas czy BDT? Na jakie konto zbieracie kasę dla niej? Tutaj wet jest pilnie potrzebny, ta łapka... :([/QUOTE] Mój DT jest bezpłatny, pies tylko musi mieć karmę
  8. Mam miejsce w DT dla szczeniorka... Ale zupełnie nie mam doświadczenia z takimi chudzinkami :shake: Żal jej... :-(
  9. U Nas prawie co staremu... Farcik dalej u Nas... DS na horyzoncie nie widać... Lila i Xedos jak to Lila i Xedos ;) Niestety tymczasowicz Rokuś jest za TM [*] Zawsze Kochanie będę o Tobie pamiętać bo byłeś cudowny teraz swoją cudownością zaszczycasz psy za TM. [*]
  10. Cieżko, pusto i smutno... Ale jakoś się ciągnie ten dzień za dniem...
  11. Przepraszam że nie pisze, próbuje się otrząsnąć po śmierci Rokiego [*] drugiego tymczasoowicza. U Farcika wszystko ok, DS dalej nie widać... W poniedziałek idziemy ściągać szwy.
  12. To one teraz są w DT czy potrzebują domku tymczasowego?
  13. Sugerujesz Nutusiu, że następny tymczasowicz jest lekiem na ten ból? :-(
  14. Cześć Cioteczki :-( Dziękuje za słowa otuchy :-( Tym strasznym sposobem zwolniło mi się miejsce w DT :-( A wyobrażałam sobie to całkowicie inaczej :-( Nie tak miało być :-( Nie wiem jak to wszystko odreagować :shake::-( Dajcie mi numer konta... przeleje 10zł na konto baloniarek...
  15. Są jakieś szczeniaki które potrzebują pilnie DT?
  16. http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-odszedł-nagle-(-Będziemy-pamiętać.. Cudowny tymczasowicz Roki, przepraszam piesku - nigdy Cię nie zapomne Wierze że jesteś szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!! Uploaded with ImageShack.us
  17. Na zawsze zostaniesz w moim sercu Malutki [*] Dziękuje wszystkim nic innego nie dam rady powiedzieć :-(
  18. [SIZE="5"]Takiii jestem smutny i nieszczęśliwy z tym wielkim kloszem na głowie! Nawet się przytulić nie mogę[SIZE="5"]!! Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us [SIZE="5"]A Tu dwa kloszowe chłopaki ;) Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Create New...