-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Wszystkie psiaki mają DS :) Bardzo dziękuję :))))
Lili8522 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Żeby było zainteresowanie, musiałyby być ogłaszane... Czy jest jakiś spójny plan działania? Jedno DT sprawy nie rozwiąże, niestety :([/QUOTE] Ah, nie wiedziałam, że nie są ogłaszne trafiłam tu z doskoku (banerku któregoś) a maluszki nadal są w kojcu interwencyjnym czy już w schronie? Straszna tu cisza... -
[quote name='Roszpunka']Może taką malutką sunieczkę przygarniesz na tymczas? Ja nie mogę jej do siebie zabrać :( http://www.dogomania.pl/threads/215426-Bita-przeganiana-w-ci%C4%85%C5%BCy-nie-ma-nawet-imienia...-malutka-sunia-prosi-o-pomoc... Ale śliczne cudo, szczene ma taką jak Rokuś :-( Ale dziewczyny ja teraz szczylki same moge brać ze względu na mojego dominującego Rottka :roll: Także jak będzie potrzeba wziąść jakiegoś 'gówniarza' to sie polecam :)
-
Wszystkie psiaki mają DS :) Bardzo dziękuję :))))
Lili8522 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
O rany, biedna maleństwa :crazyeye: Jest nimi jakieś zainteresowanie w ogóle? -
Szczeniory już w domach, zbieramy na sterylke dla ich matki.
Lili8522 replied to Merys's topic in Już w nowym domu
hop śliczności w gorę! -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Lili8522 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Maleńka! -
[quote name='Isiak']To samo pomyślałam. Jaki jest powód ich [B]bezkarności[/B]? Nic nie da się zrobić, żeby im dowalić? Czy mała jest już u Lili8522? To płatny tymczas czy BDT? Na jakie konto zbieracie kasę dla niej? Tutaj wet jest pilnie potrzebny, ta łapka... :([/QUOTE] Mój DT jest bezpłatny, pies tylko musi mieć karmę
-
Szczeniory już w domach, zbieramy na sterylke dla ich matki.
Lili8522 replied to Merys's topic in Już w nowym domu
A gdzie są teraz szczeniaki? -
Szczeniory już w domach, zbieramy na sterylke dla ich matki.
Lili8522 replied to Merys's topic in Już w nowym domu
To one teraz są w DT czy potrzebują domku tymczasowego? -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2011 roku ...
Lili8522 replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/213885-kudłatek-Roki-po-amputacji-łapki-odszedł-nagle-(-Będziemy-pamiętać.. Cudowny tymczasowicz Roki, przepraszam piesku - nigdy Cię nie zapomne Wierze że jesteś szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!! Uploaded with ImageShack.us