-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Przybiegłam na zaproszenie , Nadziejki, może wyróżnię chociaż ogłoszenia na Wrocław, może tutaj złapie kogoś za serce? Też się zastanawiam co jest powodem, tego przełysienia? choroba czy złe odżywianie? pewnie warto by to napisać w ogłoszeniu ? :)
-
Dzień dobry :) Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie możemy przechodzić obojętnie! tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :((( http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html
-
Kochani , naprawdę chciałabym przywitać dzień z kawusią ,często tak, to robię, ale czasem , wydarzy się coś takiego że ciężko jest zacząć normalnie dzień, są wydarzenia obok ,których nie możemy przechodzić obojętnie! tak bardzo proszę ,udostępniajcie, zwłaszcza osoby , które są na FB, przeczytajcie! ,zobaczcie! może ktoś rozpozna tego psa, może uda się odnaleźć tego zwyrodnialca , który go zakopał żywcem :((( http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25004000,ktos-zakopal-zywego-psa-w-lesie-na-podkarpaciu-przechodzien.html
-
Aniu ,kochana ponieważ pan zadzwonił po raz drugi, podałam Twój telefon, żeby dać 'szansę' Lackiemu ,żeby nic nie zaniedbać, pan widzę ,że chciałby mieć pieska, długo rozmawialiśmy i wiem ,że to są dobrzy ciepli ludzie, niestety pani, nie jest jeszcze gotowa do adopcji, bardzo cierpi po stracie swojego Lackyego! tak! dokładnie to samo imię, to jeden z powodów ,że pan zadzwonił... ich przyjaciel ,też był 'najmilszy' Aniu , pan nie powiedział ,że ta adopcja dojdzie do skutku, ale .... telefon nie dzwoni, był tylko ten jeden! jeśli się spotkacie, porozmawiacie ,ja wiem ,że Ty opowiesz wszystko ,tak jak jest naprawdę i ... zobaczymy???? tak mi się cudownie rozmawiało z panem a później z panią.... tylko , właśnie te schody ... mieszkają na pierwszym piętrze :( Patrycja, kochana poczekajmy , może jeszcze coś wymyślimy? Ania ,nie bardzo 'czuje się ' na ,tę kastrację , dzisiaj ma być u mnie Magda, może ona coś podpowie??? A tak w sprawawch innych ,to chyba i Patrycja i Ania, mogą śmiało pomyśleć o odwiedzinach :) dla Patrycji , Ania zostawiła paczuszkę a dla Ani, Poker , zapraszam :)
-
Dziękuję ,Tysiu :) Ja podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu na Gumtree i przedłużyłam dwa ogłoszenia na Wrocław https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adEdited Miałam jeden telefon z Wrocławia, niestety to nie 'ten' telefon :( starsi państwo po 70-tce, mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze, szkoda W radio słuchałam długoterminowej prognozy pogody, podobno do końca lipca ma być wiele chłodniejszych dni, zobaczymy? ale może to jest dobry moment ,żeby wrócić do tematu badań i kastracji? co o tym sądzisz Aniu?
-
To może spróbujmy, gdzieś w pobliżu Wrocławia? czy może trzeba, znowu wyróżnić to ogłoszenie? / jak to sprawdzić czy ogłoszenie jest wyróżnione czy nie?/ ... a ja akurat mam ciuchy ale kilka książek również, może jak zwykle Poker ,jeśli będzie mogła podrzuci do mnie a kolega by podjechał do szkoły? /nie wiem jak ten ,nasz szlak kontaktowy, funkcjonuje w czasie wakacji? /
-
Jak będziesz mogła, Elu to po prostu napisz :) I to jego ,mądre spojrzenie :) Dziękuję, Alaskan :) Opole jest dość blisko Wrocławia, skoro nie ma odzewu to może... Oleśnica? Trzebnica? a może ,trzeba wyróżnić? ... może będzie tak, że jak już skradnie, to "najmocniej" jak się da! ;) ... ja też się martwię, że tak długo to trwa, zdaję sobie sprawę ,że z każdym dniem ,jest trudniej! tylko co tu... można zrobić??? :( ... wszystko to prawda! próbuję ubrać ,to w słowa i nie wychodzi :( Ja również zawsze się ''rozwlekam'' ... dużo piszę.... nie jestem poetą! to na pewno! :(
-
Dziękujemy :) to jeszcze muszę dopisać 10,oozł od Sharki, które wpłynęło 13czerwca, Dziękujemy pieknie Kochani tak na szybciutko, ...niejako zostałam zmuszona do popełnienia bazarku, na który wszystkich serdecznie zapraszam :D https://www.dogomania.com/forum/topic/350162-igielniki-dla-lackusia-na-diagnostykę-i-kastrację-do-25lipca-g-2000/