-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Spróbujemy suni pomóc! jeśli się uda ją złapać, jest od paru dni wystawiona klatka łapka, niestety nie podchodzi :( całą akcję przeprowadza osoba, która robiła to już wielokrotnie jestem ,pełna dobrej nadziei że się uda, pomoc zorganizowała nasza kochana Cancer43, jest nawet deklaracja na chwilę DT ,ja ze swojej strony obiecałam że założę suni wątek na dogo ,jeśli uda się ją złapać, kochani , więcej szczegółów jak się trochę ogarnę , naprawdę nie wyrabiam na zakrętach :(
-
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
anica replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No tak, trzeba szukać!... i cieszyć się ,że tamten piesek/sunia? nie wyląduje w schronie lub nie wiadoma gdzie? ... mocno zaciskam za jutrzejsze wyniki -
Był u mnie Janusz /ten pierwszy z budowy / było to niestety Niemiłe spotkanie! nie byłabym sobą gdybym nie powiedziała wszystkiego co miałam do powiedzenia na temat tego jak został potraktowany Lakuś! pomimo wszelkich tłumaczeń i wyjaśnień ,że podobno jakiś kolega w Tyńcu, miał zabrać Lakiego, jak tylko skończy się budowa ,bo jego Owczarek był bardzo chory i lekarz doradzał uśpienie ale jednak go wyleczyli, że to nie jego wina ,że firma splajtowała, że dzwonił do Figuni, że się interesował, że bardzo pokochał tego psa ,że ... powiedziałam ,że taka to właśnie była miłość ,że miała się skończyć schronem lub łańcuchem dla tego wspaniałego psa.... powiedziałam ,że dla mnie to jest wielka nauczka na całe życie ,żeby się mocno zastanowić ,komu się daje psa!... żadnych kumpli
-
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
anica replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Naprawdę niska cena, pewnie tylko dla nielicznych :) ja mocno zaciskam ,żeby nie było większych problemów ,żeby Fryteczka ,szybko dochodziła do zdrówka -
Tak naprawdę ... to oni byli blisko, bardzo blisko! tylko nawet nie pomyślałam, przecież mieli już dwa pieski ;) Nie wiem? ale spytam, sama jestem ciekawa, dlaczego on tak dźwiga te patyki? Aniu, odwiedzimy ich jak już wrócisz, zobaczysz sama jak się przyzwyczaił Gizmo do Lakusia, nasz olbrzym swoim ciepłym charakterem nawet 'krzykacza' Gizmę , przekonał do siebie ;) Bibi to podobno od samego początku lubi lizać Lakusia po pycholku, jak uda jej się podskoczyć ;) Prawda! zasłużony ;) ... tak myślę! że Lakuś całe życie ,czekał na nich ;) Jednak Lacky znaczy szczęściarz :) też tak mówię ,znosi to drewno i znosi ,ciekawe czy to coś oznacza? ... jakiś swój cel w tym ma, zobaczymy wiosną? może szałas?;)
-
I jeszcze kilka zdjęć z ubiegłego tygodnia :) Lakuś pozdrawia ze swoich ulubionych spacerków, na które wybierają się jak tylko słoneczko wstaje, bardzo się ich domaga jak tylko zobaczy że Małgosia ubiera kurtkę, a widać miejsc do spacerków tam nie brakuje :) Czas na spacerek :) jak tylko znajdzie dużą gałąź, zabiera ze sobą... na ognisko chyba zbiera ;) i tak może całą drogę :)
-
FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.
anica replied to Poker's topic in Już w nowym domu
W biegu zaglądam do Frytuni :)