Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Spróbujemy suni pomóc! jeśli się uda ją złapać, jest od paru dni wystawiona klatka łapka, niestety nie podchodzi :( całą akcję przeprowadza osoba, która robiła to już wielokrotnie jestem ,pełna dobrej nadziei że się uda, pomoc zorganizowała nasza kochana Cancer43, jest nawet deklaracja na chwilę DT ,ja ze swojej strony obiecałam że założę suni wątek na dogo ,jeśli uda się ją złapać, kochani , więcej szczegółów jak się trochę ogarnę , naprawdę nie wyrabiam na zakrętach :(
  2. Ewciu, pisz wszędzie a ja może w Święta znajdę chwilę i zadzwonię do naszej Danuni-Cancer43 to może coś doradzi? może Magda-Ulv? a gdzie to jest? jakie to okolice?... i jak tu świętować??? :((
  3. No tak, trzeba szukać!... i cieszyć się ,że tamten piesek/sunia? nie wyląduje w schronie lub nie wiadoma gdzie? ... mocno zaciskam za jutrzejsze wyniki
  4. Był u mnie Janusz /ten pierwszy z budowy / było to niestety Niemiłe spotkanie! nie byłabym sobą gdybym nie powiedziała wszystkiego co miałam do powiedzenia na temat tego jak został potraktowany Lakuś! pomimo wszelkich tłumaczeń i wyjaśnień ,że podobno jakiś kolega w Tyńcu, miał zabrać Lakiego, jak tylko skończy się budowa ,bo jego Owczarek był bardzo chory i lekarz doradzał uśpienie ale jednak go wyleczyli, że to nie jego wina ,że firma splajtowała, że dzwonił do Figuni, że się interesował, że bardzo pokochał tego psa ,że ... powiedziałam ,że taka to właśnie była miłość ,że miała się skończyć schronem lub łańcuchem dla tego wspaniałego psa.... powiedziałam ,że dla mnie to jest wielka nauczka na całe życie ,żeby się mocno zastanowić ,komu się daje psa!... żadnych kumpli
  5. Naprawdę niska cena, pewnie tylko dla nielicznych :) ja mocno zaciskam ,żeby nie było większych problemów ,żeby Fryteczka ,szybko dochodziła do zdrówka
  6. Przed Świętami, to normalne! zobaczysz Tyś(ka) że nasz Łobuz znajdzie swój domek ... biedny Szaguś :( mocno zaciskam za niego!
  7. Rex jest naprawdę pięknym psem, myślę że znajdzie szybko kochający domek, kiedy będziemy go ogłaszać?
  8. Znajdzie urwis swój domek! są takie które ,kochają tylko urwisów ;)
  9. Prawda!? :)) Nadrabiam zaległości, oglądam foty Rexa i wracam i jeszcze raz... i jeszcze! Serce rośnie jak patrzę na kroczącego po śniegu Rexa, piękny jest! :)
  10. Tysiu, są dwa ogłoszenia , na Wrocław jako Amik i na Łódź jako Orion, może tak być ? Ogłoszenia na Wrocław Ogłoszenia na Łódź
  11. Tak naprawdę ... to oni byli blisko, bardzo blisko! tylko nawet nie pomyślałam, przecież mieli już dwa pieski ;) Nie wiem? ale spytam, sama jestem ciekawa, dlaczego on tak dźwiga te patyki? Aniu, odwiedzimy ich jak już wrócisz, zobaczysz sama jak się przyzwyczaił Gizmo do Lakusia, nasz olbrzym swoim ciepłym charakterem nawet 'krzykacza' Gizmę , przekonał do siebie ;) Bibi to podobno od samego początku lubi lizać Lakusia po pycholku, jak uda jej się podskoczyć ;) Prawda! zasłużony ;) ... tak myślę! że Lakuś całe życie ,czekał na nich ;) Jednak Lacky znaczy szczęściarz :) też tak mówię ,znosi to drewno i znosi ,ciekawe czy to coś oznacza? ... jakiś swój cel w tym ma, zobaczymy wiosną? może szałas?;)
  12. I jeszcze kilka zdjęć z ubiegłego tygodnia :) Lakuś pozdrawia ze swoich ulubionych spacerków, na które wybierają się jak tylko słoneczko wstaje, bardzo się ich domaga jak tylko zobaczy że Małgosia ubiera kurtkę, a widać miejsc do spacerków tam nie brakuje :) Czas na spacerek :) jak tylko znajdzie dużą gałąź, zabiera ze sobą... na ognisko chyba zbiera ;) i tak może całą drogę :)
  13. To dobry pomysł! Dziękuję ,Bogduś :) Aniu, kochana wybacz mi ,bo ... jakoś mój świat tak przyspieszył ,że ja po prostu nie nadążam za nim :( Małgosia przysłała mi w dniu Twojego wyjazdu, zdjęcie na pożegnanie Ciebie :) Lakuś ,żegna Aniusię
  14. A może ... spróbować na Jelenią Górę? jakoś mi się ,tak dobrze kojarzy dla mnie ,również :) .... i to mi zawsze spędza sen z powiek! :(
  15. Ok ,postaram się jutro przenieść :) czy na jakąś wyszczególnioną dzielnicę czy po prostu na Łódź? .. moja stała za grudzień dla Orionka ,poleciała :)
  16. Moja stała za grudzień , również poleciała :) aleeeee Mikołaj przyleciał... grzeczne stadko widać;)
×
×
  • Create New...