-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
[quote name='Felka z Bagien']Negocjujemy,negocjujemy z Arką.Jutro więcej info.Dropsik,ty nawet nie wiesz,jak cioteczka Irenaka z Krakowa walczyła o ciebie w "Klinice zdrowego chomika" w radiu Kraków,i co się okazało,że już tam cię znają:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:.Pakujemy walizki i w drogę.Dźwigaj dupcie Dropsik!Ale wciąż zbieramy pieniążki,czy jest jakiś odzew na FB i cegiełki?:roll::roll::roll:[/QUOTE]Oj, cos sie kroi to ZBIERAMY PIENIAZKI!
-
Choc podrzuce na dobranoc..
-
Ja tez..Dobranoc.
-
[quote name='lolka']dziękuje kochane, że przy nim byłyście.......:loveu::loveu:, i bardzo przepraszam za szarganie nerwów....Leon nas chyba wykończy, taki osłabiony, taki wyniszczony a mimo tego tak agresywnie reaguje na inne psy.....że on w ogóle ma siły na takie historie..........jechał do weterynarza praktycznie nieprzytomny, obolały, praktycznie na nic nie reagował ...ale nie omieszkał na poczekalni wyskoczyć do suni aby za chwile znowu opaść całkowicie z sił......niepokojący charakterek[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Cos podobnego,on troszke jamnikowaty moze dlatego tak sie zachowuje?Skad bierze te sily.
-
[quote name='anita_happy']trafiłam tutaj po fb :/ straszne..rzeczy sie dzieja w tym swiecie... Miejmy nadzijeję, ze bedzie dobrze... 1. Latika - sunia, kt rok temu ściągneliśmy z ulicy - kostucha ale z futrem - wiec nie było widac bez zmoczenia jej STANU...Jeść często..kalorycznie...nawadniać u nas obyło sie bez kroplowki. Ale dłuuuugoooo miała problemy kardiologiczne i złe wyniki krwi..oj długoooo teraz waży 23 kg i jest na diecie:) /ważyła 10.8kg/ 2. JUNIOREK - to jego szukaliśmy, ale znelxliśmy Lati :/ Juniorek to kopia Leonka - ok 8 mc chłopczyk. poszliśmy do weta...kazał nawadniac, jeść mało, a treściwie. i wszystko już się układało, a malec zaczął sie pienić potwornie - dostał drgawek...umarł :/ po tygodniu!!! KLESSZCZE zrobiły swoje.. TAK WIĘC UWAZAJCIE - obejrzyjcie go ... i MIEJSCIE na uwadze to, ze pies w stresie trzyma się...jak dostaje opiekę..jedzenie...stres go puszcza i wtedy są schody My w Szydłowcu mieliśmy juz pare szkieletów psich...Wszystkie wyszły obronną ręką - JUNIOREK za TM :/ polecam - RC recovalescnt /mało a treściwie/...saszetki dla kotów/duzo białka/...elektrolity do wody RC...i duzo..duzo wody...spanie na świeżym powietrzu p.s. Ramzes - tez szkielecik..po całym odzywieniu zaczął podupadac na zdrowiu i znowu straszył kośćcem - zbadać koope na robale....moze jakiegoś szczurka Leos z głodu zjadł... trzymam kciuki bo tyle moge:/ i na fb porozrzucam[/QUOTE]Bardzo cenne informacje.
-
Podrzuce na dobranoc..
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ewunia jedzie do Frania:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Wysciskaj go od NAS WSZYSTKICH,i duuuuuuuuuzo fot prosimy.:cool3: -
Najwierniejszy z wiernych - koczuje na grobie Pana. Już w DS.
pikola replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Super wiesci:multi:Kawal dobrej roboty Ciotki odwalilyscie:multi: -
[quote name='auraa']Najważniejsze są szczere chęci...............[/QUOTE]Wlasnie.Witam chlopcow.
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tez mam taka nadzieje.. -
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
pikola replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jaki wpatrzony w czlowieka i delikatny do dziecka.Madry psiak:p[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DFYz14EoFYs/TeM3Tk8zDgI/AAAAAAAACmo/ps5FAqLyzB4/DSCN1797.JPG[/IMG] -
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
pikola replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry Farciku,ale ci sie pychol smieje.:lol:Piterek cudowny:lol: -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
pikola replied to Annica's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']no, mam nadzieję, że choć parę złotych przekażą.[/QUOTE]Byloby super.Mizianki dla Kaziutka:lol: -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tez czekam na wiesci o Franiu i na odpowiedz czy doszla moja wplata.Pytalam juz 2 razy...