Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Wklejam linki do bazarków zrobionych przez Arielke dla Kamusi mlodszej koleżanki Cindy i Jenny - też ze Schroniska w Orzechowcach [url]http://www.dogomania.pl/threads/214996-MODNE-CIUSZKI-I-NIE-TYLKO-DLA-OCZKI-I-KAMY-(od-Zuzki-*-[/url]) [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... A to Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/232_kama1.jpg[/IMG] A to jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-w-zastępczym-DT.-Pilnie-potrzebne-wsparcie-finansowe-nawet-jednorazowe[/url]
  2. [quote name='barb']To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków... a to link do watku Kamy http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa - gdyby ktoś chcial zajrzeć. A to właśnie Kamusia - mlodsza koleżanka Clieforda i jeszcze jeden bazarek na jej dt zrobiony przez Arielkę http://www.dogomania.pl/threads/214996-MODNE-CIUSZKI-I-NIE-TYLKO-DLA-OCZKI-I-KAMY-(od-Zuzki-*-)
  3. [quote name='sunia2000']A tych dobrych wieści jak nie było tak nie ma:([/QUOTE] Zero telefonów, maili ?
  4. Szpilko, z Ciebie prawdziwa bechawiorystka od psow :lol: Tak to sie chyba nazywa ? Albo zoopsycholog? W dodatku umiesz robić bazarki, allegro. Czytalam na Kundelku, ze potrzebuja kogoś kto promowalby adopcje w schronisku, zajmowalby sie szukaniem nowych domow dla zwierząt - na umowe cywilnoprawną. Moze to coś dla Ciebie?
  5. To mozna tam zaglądać - na Allegro do Chaby ? Widzialam foty z Boguchwały z Tobą, Ninką i Czoko. Rewelacja!
  6. [quote name='NUBIK']Akcja ciepły koc na zimna noc - ogrzej pieski żywot rusza! Bardzo dziekuję autorce pomysłu na hasło, bardzo sie podoba. Patronat honorowy nad akcją sprawuje starosta jarosławski. Życzcie mi powodzenia[/QUOTE] Z calego serca zyczymy powodzenia, bo powodzenie akcji przeklada sie na cieple noce "orzeszków" :lol: A czy znasz inne orzechowskie wątki - bo troche ich jest i dość na nich pusto? to jeden z linkow [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]!
  7. [quote name='barb']A to Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214996-MODNE-CIUSZKI-I-NIE-TYLKO-DLA-OCZKI-I-KAMY-(od-Zuzki-*-[/url]) A to kolejny bazarek dla orzechowskiej Kamusi - zrobiony przez Arielkę [IMG]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/img/ogloszenia/80266087281552785824_D1.jpg[/IMG]
  8. Ale nie wiem czy ten pomysl ze zmiana tytułu wogole Ci odpowiada ?
  9. [quote name='sunia2000']Ja nie jestem założycielem wątku. Ten niestety już się nie pojawia, nie wiem dlaczego, a ja chcąc nie chcąc chyba go prowadzę:)[/QUOTE] Tak się niestety zdarza, ze zalozyciele opuszczaja wątki. Ja nie zalozylam ani jednego tylko staram sie sie zagladać na opustoszale orzechowskie wątki.
  10. [quote name='SZPiLKA23']mamy obserwatora:)[/QUOTE] Szpilko ale ja też tam zagladalam .... A Chaba, zaprosi na drugi bazarek dla Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/214996-MODNE-CIUSZKI-I-NIE-TYLKO-DLA-OCZKI-I-KAMY-(od-Zuzki-*-[/url]) Kama [IMG]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/img/ogloszenia/80266087281552785824_D1.jpg[/IMG] W końcu są z jednego schronu to powinny sobie pomagać
  11. Rozumiem... A Pakuś teraz taki śliczny, ze powinien domek znaleźć juz dawno !
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page167?highlight=mikropieski[/url] to link do mikropiesków na dogo [B]A to kopiuję z wątku [/B] MIKROPSIAKI PROSZE WSTAWIAC wg szablonu: Foto: Imię: Plec: Wiek: Waga: Miejsce: Sterylizacja: Stosunek do dzieci: Stosunek do innych psow: Stosunek do kotow: Dodatkowe informacje: Charakter: Kontakt: Wątek: Zgloszone psy z niepelnymi informacjami NIE BEDA KOPIOWANE NA WATEK ADOOPCYJNY! Prosze trzymac sie SZABLONU! Jezeli np. stosunek do kotow jest nie sprawdzony prosze wpisac: NIE SPRAWDZONO. ZGLOSZONE MIKROPSIAKI zostana przeniesione na watek MIKROPSOW DO ADOPCJI W DZIALE psy do adopcji, ktory utworzy zbior MIKROPOSW do adopcji z calej Polski! Prosimy komentowac WYLACZNIE na TYM WATKU!
  13. [quote name='Agula99']Saguniu nie dawaj się, cioteczki tutaj o tobie myślą!! :)[/QUOTE] A Cioctka Roszpunka wyprawila Szanti do nowego domku .... ;)
  14. [quote name='izatemka'][url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=17210[/url] Bubu [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=17209[/url] Docent Ale niewiele tam postów :lookarou:.[/QUOTE] Zajrzałam. W pierwszych postach jest nieaktualny kontakt na Neczkę - nie jest juz wolontariuszem w Orzechowcach i zmienila numer telefonu. Przepraszam, że sie wcinam, ale to bardzo ważne. Trzeba dać chyba namiary na schronisko. Aby pisać na forum o labradorach trzeba najpierw sie zarejestrować? I czy bedziesz wstawiać zdjęcia Bubu i Docenta? Maja akurat dosyć fajne foty.
  15. Cudna jest na tych fotach. Gdybyś robila fotki Chabie, pewnie juz dawno bylaby w domku? A co u Pakusia po zmianie wizerunku?
  16. [quote name='majuska']Niestety ale musimy przełożyć na czwartek prześwietlenie, ale to już raczej pewny i ostateczny termin.[/QUOTE] To czekamy na wynik prześwietlenia. Maleństwo jest przesympatyczne :lol:
  17. Nie takie wiadomosci pragnelibysmy czytać :shake:. No coż, trzeba czekać do wtorku.
  18. [quote name='sunia2000']A może coś więcej i bedzie trzeba szukać jednego domu dla dwóch psów:)[/QUOTE] Fajnie razem wygladają. ;) Suniu nie myslalaś żeby zmienić tytul wątku? Juz to proponowalam - Hera idealny pies do adopcji czy coś w tym stylu. ;)
  19. Link do pierwszego ogloszenia Kamusi [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niesmiala-i-delikatna-Kama--rozpaczliwie-poszukuje-domku-id28636.html[/url] Umieszczone jest w wojewodztwie podkarpackim, miasto Przemyśl. Moze wstawić jeszcze na jakieś inne wojewodztwo i miasto? Tylko jakie?
  20. Link do ogłoszenia Pakusia [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu-id28639.html[/url]
  21. [quote name='izatemka']Obydwa mają u nas wątki..[/QUOTE] A możesz wkleić linki ?
  22. To Docentem tez sie interesujesz?
  23. [quote name='izatemka']Mam pozwolenie na wykorzystanie zdjęć i tresci ze strony schroniska na forum i na FB, zastanawiam sie właśnie, czy zrobic event dla Bubu, moze znajdzie się jakaś litosciwa duszyczka,która się w nim zakocha....[/QUOTE] izatemko, robilas coś dla moze dla Bubu na FB? A w Orzechowcach kolejny labek - sunia z tatuazem w uchu. Moze tez znajdzie sie wlasciciel?
  24. [quote name='fochu']no to trzymamy kciuki za poukładanie relacji między nimi :)[/QUOTE] Wygląda na to, że się poukładało. :multi::lol:
  25. [quote name='Florentynka']Prawdopodobnie te same - wyewoluowane z dogomanii ;)[/QUOTE] To nie trzeba jej juz wstawiać na dogomanii na mikro?
×
×
  • Create New...