barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Florentynka']"Mikropsy" poinformowane. Pytają o wiek maleńkiej.[/QUOTE] A to sa te same mikropsy co na dogomanii ?
-
[quote name='Agula99']W przytulisku dwa nowe wliczurki! Suczka i piesek, bardzo miłe, fajne, sunia taka wystraszona trochę i chuda aż czuć jej grzbiet, głodna widać okropnie, bidulki tułały się przez kilka dni jak nie dłużej, a mi już ręce opadają!!! Mój optymizm pękł, poturlał się i stoczył w otchłań ciemności......:([/QUOTE] Nie dziwię się Agulu, że twój optymizm pękł :-(
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Nie ma sprawy! Cieszę się, że choć tak mogę pomóc. Już pierwsze spostrzeżenie poszło w świat, na to wydarzenie, założone przez Krysię, już się przedawniające. Gdy tylko będzie cały tekst i namiary, zaraz robimy event...;)[/QUOTE] Zajrzyj do pierwszego postu tam jest gotowy tekst ogloszenia. Można jeszcze uzupelnić np. że ładnie/grzecznie jeździ samochodem. :lol: A fotek róznych jest sporo na wątku to coś mozna z nich wybrać. :lol: -
[quote name='Agula99']No kobito pokazuj się, niech cię wreszcie wypatrzy ten twój człowiek!!! A jak tam z ogłoszeniami??? Jest już to allegro Figi?? Czy coś przeoczyłam???[/QUOTE] Ogłoszeń nowych na razie ma trzy : Przemyślak, Jaroslawiak, przygarnijzwierzaka. Kiedyś lubilam robić na adopcje.org ale teraz ten portal żle dziala. Zdjecia sie nie wyświetlaja w nowych ogloszeniach, edytować nie można ani usuwać. Prosilam pieknie Roszpunkę, żeby w razie jakby byl jeszcze do niej telefon o małą czarną - polecila Chabę.
-
[quote name='rutta']Ten pies nazywa się Tygrys. I nie jest wrednym bydlęciem. Od ponad 8 miesięcy siedział sam na kwarantannie. Herci trafił się nieokrzesany współlokator. Oby nabrał manier i był dobrym kumplem.[/QUOTE] Sorki, za to nieładne określenie :oops: ale bardzo mi bylo szkoda Hery jak czytalam, że ją gryzie.
-
Wyslij mail, zaadresuj na Kierownika lub zadzwoń (chociaż to zawsze koszt). Przepraszam, że sie tak wtrącam ale szkoda by bylo gdyby ktos nie skojarzyl suniek.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']To ta kolejna czarnulka? Nie macie na miejscu kogoś, kto lubi i umie robić zdjęcia?[/QUOTE] Kama jest po smierci Zuzki w kolejnym w dt - platnym woj.mazwowieckim . [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-w-zastępczym-DT.-Pilnie-potrzebne-wsparcie-finansowe-nawet-jednorazowe[/url] A Kama ma akurat troche wiecej i ladniejszych zdjęć niż Chabunia. Sa na jej wątku i na stronie schroniska. -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Długo się Jonikiem nie nacieszyłaś... Chyba Zuzka [*] nad nim czuwa. Z wyciem zaczekam, zawsze w towarzystwie raźniej...[/QUOTE] Nad Kamusia też chyba czuwa? :-( Może i Kamie sie uda znaleźc staly domek ? -
[quote name='barb']A to wlasnie Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG] też czarna. I tez nie ma nią chętnych.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-w-zastępczym-DT.-Pilnie-potrzebne-wsparcie-finansowe-nawet-jednorazowe[/url]
-
W gorę Chabuniu. Twoje dwie koleżanki i jeden kumpel ze schronu pojechali do domu aż do Świnoujścia, foty maja takie ladne. [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] A ty dalej w Orzechowcach. :shake:
-
Kasiek zrobilaś kawał dobrej roboty. :lol: Tylko sunie w schronisku wystepują jako Cindy i Jeny ([url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial psy do adopcji - strona 10). Czy dalas znać do schronu - że zrobilaś suniom ogloszenia i że wystepują w nich jako Zosia i Marysia? Zeby skojarzono, o ktore psy chodzi, gdyby był jakiś odzew na ogloszenia.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agula99']Bo Sagunia jest kochana i choć jeszcze nie jest znana, to wypatrzy ją osoba której serce swoje odda ;)[/QUOTE] Nie tylko Nikaragua jest poetką na Dogo ;) Neczko, mozna juz oglaszać Kame.Tekst w pierwszym poście na jej wątku. :lol: Nie musi to być masowka. Kilka ogloszę, ja też pare zrobię.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel1w25']Poszła w sobotę moja deklaracja na Kamusię za X - 100.00 zł. Myślę , że można Kamę już ogłaszać . . .[/QUOTE] Ok. Tylko ja obiecuję kilka ogloszeń - mam jeszcze zobowiązania wobec innych psiakow. Ale Kamę trzeba oglaszać na cito i dla mnie jej sprawa tez jest priorytetem. Prosilam też Neczkę o pomoc w ogłaszaniu i obiecala ją. [B]W imieniu Kamy prosimy każdego kto może pomóc robić jej ogloszenia. Tekst w pierwszym poście. Zdjecia na wątku. [/B] A po ewentualnym zrobieniu ogloszenia/ -eń prosze o wstawianie linków na jej wątek. [COLOR="royalblue"][[U]B]A moze ktoś może zrobić jej allegro?[[/U]/B] [/COLOR] I wstawilam ja tez na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214845-Szukam-niewielkiej-młodej-suczki-najlepiej-w-typie-jamnika[/url] - nie jest co prawda jamnikowata i ma ponad dwa lata ale jest spokojna, grzeczna i kotolubna - więc część warunkow spelnia doskonale. ;) -
[quote name='majuska']jeszcze parę dni, minie stres i Kolusia - Nela znacznie się ożywi podejrzewam....ciesze się bardzo, że dojechali szczęśliwie i wszystko jest w porządku :)[/QUOTE] Ja też :multi::lol::multi:
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To już mozna zacząć Kamę oglaszać? Czy jeszcze czekamy? Na razie wkleilam na wszystkich orzechowskich wątkach na Dogo link do bazarku podręcznikowego , a jutro dodam link do wątku Kamy ( na niektorych wątkach juz wstawiony). -
[quote name='Agula99']Tak, mówił, że jak tylko czas mu pozwoli to przyjdzie, liczę na to, bo to naprawdę pomoc, zresztą sam się zaofiarował, to mam nadzieję, że słowa dotrzyma, już to że obiecał i przyszedł w sobotę, to już dobrze o nim świadczy :) czyż nie??? :)[/QUOTE] Trzymam kciuki, żeby dalej przychodził i za telefony w sprawie psow żeby dzwoniły
-
[quote name='Agula99']A ja wam wstawię taki wątek i proszę tutaj zaglądnąć!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/215175-Kaja-przytula%C5%9Bna-13-letnia-sunia-od-dw%C3%B3ch-lat-mieszka-w-blaszanym-gara%C5%BCu[/url].[/QUOTE] O matko, zajrzalam. Znowu jakaś biedna psina. Przeczytam jutro, bo inaczej nie będę mogla spać ze złości na tych wlaścicieli.
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku jest Szanti - bo juz nie pamietam. Że młodziutka, to pewne. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Uzupełniam powoli pierwszy post, przymuje wszelkie uwagi i propozycje;)[/QUOTE] Napracowalaś się bardzo, ale bardzo fajnie wszystko opisalaś i tytul jak najbardziej ok. Ja bym tylko zmienila zdanie: [I]Kama nie mogła z powrotem powrócić do schroniska[/I] Na: [I]Kama miala z powrotem wrocić do schroniska.[/I] Bo tak dokladnie mialo być [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial aktualności. A w kolejnym zdaniu wpisalam bym : Ale dogomaniacy nie zawiedli.... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.[/QUOTE] A to Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG]