barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5']A to Kama: [url]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/20110923KamaZReksiem[/url][/QUOTE] Dziekujemy za zdjęcia :lol:. Widać, że Kama troszke jest zdezorientowana. Ona zawsze dobrze sie czula w psim towarzystwie (opis ze schroniska). U Neczki okazalo się, że jest tez koto- a nawet krolikolubna. :lol: , a u Zuzki tez przeciez dobrze zgadzała się z wszystkimi psami. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To dobrze, bo Kama miala zawsze za malo deklaracji.[/QUOTE] [B]Dlatego trzeba ją jak najszybciej i najintensywniej oglaszać[/B]. W poscie 456 jest propozycja oglosznia, ktora zaakceptowal Paweł. [B]Trzeba [/B]uzupelnić o miejsce obecne miejsce pobytu, stosunek do dzieci (teraz da sie sprawdzić bo podobno wlascicielka hoteliku ma córeczkę) oraz [B]ustalić na kogo kontakt - to bardzo ważne.[/B] -
Dziś zaglądam tylko na chwilkę, probowalam ulozyć ogloszenie dla Kamusi na jej wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!!
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma. Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są.[/QUOTE] To konkretna propozycja do wprowadzenia uzupelnień i ewentualnych poprawek, zrobiona w oparciu o opis ze schroniska i z wątku. Nieśmiała i delikatna Kama rzopaczliwie potrzebuje domku [I]Imię: Kama Płeć: suczka. Wiek: 6 lat. Wielkość : mała Miejsca pobytu dotychczasowe : Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach koło Przemyśla, dom tymczasowy w Łodzi Miejsce obecne: dom tymczasowy w ......... Sterylizacja: tak. Stosunek do dzieci: ? Stosunek do innych psów: jest bezkonfliktowa, bardzo lubi inne psy Stosunek do kotów: akceptuje koty Dodatkowe informacje: sunia ładnie utrzymuje czystość w domu oraz ładnie chodzi na smyczy. Charakter: miła, łagodna, spokojna, posluszna, nie narzucająca się. Opis psa z domu tymczasowego: pies marzenie dla każdego, ładnie chodzi na smyczy. Nie zawadza w domu. Jest cicha, delikatna, wrażliwa i ostrożna.[/I] Oczywiście jeśli ktos ma lepszy pomysł to niech sie nim podzieli. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Zrobilam mu ogloszonko na Przemyslaku. Kontakt jest na Ciebie Majusko - bo taki byl na wątku.[/QUOTE] [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/80597[/url] A tu wrzucilam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/215020-Przygarnę-średniego-lub-małego-rocznego-psa.-Zagórz[/url]. Co prawda chca rocznego ale Pako raczej bardzo mlody, no nie? -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Zrobilam Czoko dwa ogloszenia - na portalu Jaroslawiak i Przemyślak.[/QUOTE] A to linki [url]http://www.jaroslawiak.pl/Mlody-hasky-w-kolorze-czekolady,ann7211.html[/url] [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/80460[/url] -
[quote name='Agula99']Kolusiu jeszcze tylko jutro!!!! Jeszcze tylko jutro spacerek ze mną!!! Trzymam kciuki!!! :)[/QUOTE] Ja tez trzymam. Mocno.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='pawel1w25']Proszę - podajcie numer konta na które można wpłacać pieniążki dla Kamci . To widać teraz ważne , no i zawsze będzie też ważne . . To raz . A dwa - niezależnie od perypetii związanych z tragedią p. Krystyny - zawsze są potrzebne moim zdaniem - ogłoszenia Kamusi - np. na Allegro - , że Kamusia szuka domu . Takiego prawdziwego , ciepłego i kochanego . Ja zaś ze swojej strony postaram się Kamusię wspierać finansowo , tak jak robię to od dawna . . .[/QUOTE] Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma. Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są. -
[quote name='Gonia13']O ile się nie mylę to był na Neczkę a teraz prosiła żeby podawać na schronisko (kilka postów wyżej).[/QUOTE] Dokladnie o to chodzi.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Jasne, kontakt może być na mnie bez problemu :) tylko kurna milczy ten mój telefon jak zaklęty:shake:[/QUOTE] Dopiero przed chwila zrobilam. A przy Czokusiu dalam namiar na Becię -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zrobilam mu ogloszonko na Przemyslaku. Kontakt jest na Ciebie Majusko - bo taki byl na wątku. -
Przyjemnie ogladać takie foty :lol:
-
[quote name='sunia2000']Nie mamy niestety żadnych zdjęć:( Hercia bardzo ładnie się zaprezentowała, nie wiedziałam, że tak swobodnie się porusza po mieście wśród ruchu samochodowego i tramwajowego:) Każdemu rozdawała całuski, nawet psom, które skakały do niej z zębami (Fochu wie kogo mam na myśli:)) chciała za wszelką cene dać całuska. Normalnie dziewczyna złoto:) Nic, tylko brać do domu:)[/QUOTE] Brawo Hercia.:klacz::klacz::klacz:
-
[quote name='sunia2000']Ślicznotka bez zmian, zyje sobie na wsi biegając wesoło po ogrodzie.....szkoda tylko, że to nie jej prywatny ogród:([/QUOTE] Oj, szkoda :-( I żadnych telefonow w sprawie Viki?
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Czyli malenstwo jszczenie pojechało? Pisałas Roszpunko na wątku transportowym? -
[quote name='ala56']A ja wczoraj zrobiłam Collusi chyba 13 ogloszeń to może niepotrzebnie byłam taka pracowita o północy?[/QUOTE] Ogloszenia nie muszą sie zmarnować! Moze uda sie na nie wyadoptować inną Colusie? Nie usuwać ogloszeń, gdy ktos zadzwoni dziewczyny powiedza, ze tej Colusi juz nie ma ale jest inny Colak przekierują na Ciebie, a Ty juz jakiegos Colaka zaproponujesz?
-
[quote name='izatemka']Dzisiaj odebrał go właściciel :lol:[/QUOTE] To świetnie. Dzwonilas się pytać? Wczoraj bylo ogloszenie w Zyciu Podkarpackiem - to taki lokalny tygodnik. Tylko Bubu biedaczek dalej wschronisku. A tak wogole to ostatnio naprawdę spory ruch w adopcjach psow. U kotow raczej zastój.
-
Na stronie schroniska labek bez łapki tez jest w dziale Psy w nowych domach :lol:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świetne to allegro. A kto ulożył taki piekny, wzruszający tekst - rozmowę Blondi z Agulą? -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Czokuniu, siedzisz, czekasz i....????[/QUOTE] Może już niedlugo ....;) -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Pakuniu, no gdzie ten twój domek :([/QUOTE] Jeszcze troszke cierpliwosci. Sama mi to samo zalecałaś Agulu. -
[quote name='figa33']Szpilka działa jak błyskawica:lol: Chaba i Nelę i Emilkę przypomina .. niech Ci się poszczęści psinko ! ****** Niech każdy psi maluszek ma już zawsze pełny brzuszek .....( a potem zobaczyłam ,ze hasło miało być na temat koców..:cool3: )[/QUOTE] Ale to haslo też sie na pewno przyda :lol: A moze być też koci maluszek ? (zamiast psi) bo karma dla malych kociat bardzo potrzebna
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dziękuje za info. Zajrzę zaraz na watek hoteliku.[/QUOTE] Ale to pewne, że będą w domu ? Bo tam są boksy zewnętrze.