Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Neczka']Dziewczyny, kto robił dziś ogłoszenia dla Mozzarta na mojego maila ? :splat:[/QUOTE] Może ktoś sie odezwal na stare ogloszenie?
  2. [quote name='iwonamaj']Czy one maja wydarzenie na FB? tak mi ich żal...[/QUOTE] Wydaje mi się, że nie. Trzeba by przejrzeć cały wątek.
  3. [quote name='barb']Teraz nie ma na dogo żadnego wolontariusza. Kiedyś byla Neczka, bywala też Ciemka. Zeby uzyskać aktualne info o psach do ogloszeń najlepiej kontaktować się z Kierownikiem Schroniska telefonicznie - w dni robocze - do 15.00, mozna też sprobować mailowo. Wielkie dzieki za zainteresowanie suniami :lol:. Znasz adres strony schroniska?[/QUOTE] Przepraszam, na Dogo bywa też Weronika1, ktora ma tez z tego co wiem kontakt z Orzechowcacmi. Ale myślę, że naszybciej aktualne info mozna uzyskać bezpośrednio w schronisku.
  4. [quote name='Neczka']Wszelkie informacje o psiaku można próbować uzyskać kontaktując się ze schroniskiem. Ja niestety nie mam już pojęcia.[/QUOTE] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/dsc00784.jpg[/IMG] A to link do bazarku dla Kamusi - rowniez podopiecznej Schroniska w Orzechowcach [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...
  5. To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.
  6. To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.
  7. To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.
  8. To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków... a to link do watku Kamy http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa - gdyby ktoś chcial zajrzeć.
  9. To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.
  10. Wklejam u suniek link do bazarku dla Kamy - ich schroniskowej koleżanki [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... A to jej wątek, gdyby ktoś chcial zajrzeć [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]
  11. [quote name='sunia2000']Jeśli co ma pomóc jakiemuś psiakowi to wstawiaj co chcesz i gdzie chcesz na moich wątkach:)[/QUOTE] Korzystając z wyrazonej zgody :oops: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...
  12. [quote name='Neczka']Dzięki za przypomnienie o Carli, już zaglądam na jej wątek. Kamiszkiem zajmiemy się jutro, dobrze ?[/QUOTE] Tymczasem wkleje u Sagi link do bazarku na Kamę [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... Mam nadzieje, Neczko, że nie masz nic przeciwko temu ? ;) Bo na innych orzechowskich wątkach też bym chciala wstawić...A to Ty je w większości zakladalaś....
  13. Arielka186 zrobila bazarek na rzecz Oczki i Kamusi [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... :buzi: Zaglądajcie, podrzucajcie, zapraszajcie i kupujcie !
  14. A skoro Carla juz ma domek do wkleje uniej link do watku Kamy - rownież ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!! oraz link do bazarku na oplacenie hoteliku Kamusi [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...
  15. [quote name='barb']Dziś zaglądam tylko na chwilkę, probowalam ulozyć ogloszenie dla Kamusi na jej wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!![/QUOTE] Link do bazarku dla Kamusi z Orzechowiec, ktora stracila dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]...
  16. Skoro Mozart - Czarek ma juz dom to wkleje na jego wątku link do bazarku dla Kamusi z Orzechowiec, ktora nadal domku szuka [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... A to Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG]
  17. Tak, Agulu żeby coś zadzwoniło. Czoko taki piekny....
  18. [quote name='barb']Dzieki Neczko. :lol: Chcialam już Cie wczoraj juz o to prosić. Sa kolejne zdjęcia z nowego domu, więc tym razem chyba wszystko będzie dobrze u Mozzarta.:lol:[/QUOTE] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/712/712_image_11_nnd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/712/712_image_10_bip.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/712/712_thumb_12_tmd.jpg[/IMG] I Mozart ma teraz imie Czarek :lol:
  19. [quote name='pawel1w25']powinna na pierwszej stronie wątku Kamy podać swoje dane i numer konta do wpłat na Kamę . Tak by było chyba łatwiej i osoby odwiedzające wątek Kamusi, a chcące pomóc - miały by od razu gotowy numer konta do wpłat .[/QUOTE] Takie dane to chyba raczej na PW. I może zmienić tytul wątku ? Na przyklad: [B]Kama w nowym dt. Potrzebne wsparcie finansowe. Liczy sie każda zlotowka.[/B]
  20. Jestem na zaproszenie ale niestety choć bardzo żal mi Ramiry nie moge nawet obiecać regularnego wchodzenia na wątek , nie mowiac juz o deklaracjach finansowych. Tak jak pisalam na PW zaglądam systematycznie na opuszczone lub rzadko odwiedzane wątki psow ze Schroniska w Orzechowcach pod Przemyslem oraz do psow z Przytuliska w Boguchwale. W dramatycznej sytuacji znalazla sie teraz Kama z Orzechowiec, więc to jej przede wszystkim wypada mi teraz pomóc - stracila dt i rozpaczliwie brakuje finansow [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!! Z calego serca życzę znalezienia Ramirze jak najszybciej, jak najlepszego domku stalego !
  21. [quote name='pawel1w25']i rozliczać się z DT . Tak będzie prościej . Nie nam w tym doświadczenia , ale tak mi się wydaje .[/QUOTE] Ale opcja wplaty poprzez organizacje pozytku poblicznego daje mozliwość odliczenia wplaconej kwoty od podatku i dlatego mnie bardzo by odpowiadala. Oczywiście każdy moze wplacać w sposob w jaki mu najwygodniej.
  22. [quote name='barb']Nie wiem co ta moja siostrzenica porobila ze zdjeciami :shake:. Będę reklamować :mad:[/QUOTE] Taką dostalam odpowiedź: :cool3: :angryy: [I]"no ale to przecież normalne że zamazane bo nie mogłam pracować na wielkim formacie bo były z....iście wielkie i mi sie w monitor nie mieściły. i photoshop zawieszały więc je zmniejszyłam. i nie ma potrzeby ich masakrycznie powiększać."[/I]
  23. [quote name='pawel1w25']Tak - to Olena 84 jest skarbnikiem Kamusi ( prowadzi też wątek Kamy ) i - jeśli tylko wyrazi na to zgodę - może koordynować ogłoszenia Kamy na Allegro . Dostałem od niej właśnie na pw numer konta do wpłat na Kamusię i już za październik wysłałem swoją deklarację Kamusiową ( 100.00 zł. ). Z tego co pisała Olena - dostęp do internetu ma tylko w pracy , tak więc od poniedziałku do piątku . Myślę zatem , że powinna podać do siebie numer telefonu , tak , aby można mieć z nią kontakt przez cały czas .[/QUOTE] W takim razie poczekamy do poniedzialku z ogloszeniami az odezwie sie Olena84. Ale po zastanowieniu myslę, że warto podać kontakt i na Olenę i na schronisko. Myślalam też, czy pieniędzy dla Kamy nie moznaby przekazywać w drodze "wirtualnej adopcji" - wplacać na schronisko, a schronisko przelewałoby je na osobe która ma umowę adopcyjną/dt/ ?
  24. Piękne zdjecia - widzialam juz na wątku Colusi :lol:.
  25. [quote name='Sabina02']U mnie sunie maja Allegro. Odnawiam im je od dawna.[/QUOTE] Sabinko a możesz podać link(adres) allegro? I na kogo jest kontakt, czy już na schronisko?
×
×
  • Create New...