Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']koce i puszki - to najpilniejsze. Dostałam 2 kożuchy to je jakoś zagospodarujemy przy ocieplaniu.[/QUOTE] Puszki - chodzi o jakąś konkretną karmę ?
  2. Przeczytałam dziś cały wątek Dinki-Shelty-Łajki. Karolciasz, to tylko dzięki Tobie sunia znalazła taki dobry, ciepły domek. :Rose:
  3. Ciotki juz dziś były na Dogo i teraz pewnie poszły spać. :sleep2: Ale jutro na pewno zajrzą. ;)
  4. Napisalysmy prawie równo nasze posty. Ciotki jak sie tylko pojawią na Dogo to odpowiedzą. Chyba najbardziej zorientowana Agula, bo najwięcej przebywa w Przytulisku. Odpowiedź może być na wątku ?
  5. Kopiuję pytanie Majowa z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00?p=18031910#post18031910[/url] "oj bede blisko Boguchwały może za tydzień potrzebujecie może starych dywanów na wyściółki bud? mam trochę "
  6. [quote name='Roszpunka']Byłam kochana, ale ostatnio strasznie mi internet chodzi, obskakuję swoje wątki i uciekam, żeby mnie szlag nie trafił :shake: Ale pokonam oporną materię i zaraz się tam zaznaczę :) Słowo :p[/QUOTE] Ale u mnie też tak. Chodzi jakby wcale nie chodził tak powolutku. Dziękuję za odwiedziny na bazarach. Ja u Ciebie też bywałam, nawet próbowałam kupić kieliszki z owieczkami. Ale mnie przelicytowali.
  7. [quote name='Agula99']To ja nic z tego nie rozumiem, to ma dom czy nie?? Nie lubię takiego zamieszania![/QUOTE] [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
  8. Roszpunko, nie było Cię na Boguchwalskich bazarkach ?
  9. [quote name='kora78']super podejscie. to powodzenia zycze. niech na watkach bywaja tylko ci, co placa... to powodzenia dla tysiecy psow. z takim podejsciem to 2 psom na rok pomozecie.[/QUOTE] Kora78, a masz jakiś pomysl na bezkosztowe dowiezienie Oczki z Krakowa do Stargardu Gdańskiego ?
  10. [quote name='Agula99']No właśnie, prosimy o jakieś wieści od Saguni!!!![/QUOTE] To tylko bezpośrednio ze schroniska... Wiadomo tylko, że jest w dziale [B]psy w nowych domach.[/B]
  11. [quote name='kora78']super podejscie. to powodzenia zycze. niech na watkach bywaja tylko ci, co placa... to powodzenia dla tysiecy psow. z takim podejsciem to 2 psom na rok pomozecie.[/QUOTE] Ja też nie placilam na Oczkę i dlatego nie mialabym śmiałości decydować o przeznaczeniu pieniązków, ktore ofiarowali jej inni.
  12. Agula, Ty zaglądasz, ja, Sunia2000, ostatnio nasza Karolcia, czasem Nikaragua i to chyba ostatnio tyle. Aczkolwiek dobre Ciotki wspomagają też Viki bazarkami (ostatnio Zosia123).
  13. [quote name='kora78']ale co zostanie to idzie na kolejne psiaki, a potrzeby na dogo sa ogromne :( trzeba oszczedzic, jak najwiecej, dla innych, w gorszej sytuacji[/QUOTE] Ale z tego co wiem nie da sie dowieźć Oczki bez poniesienia kosztow ! Przecież szukano rozwiązań i na jej wątku i na transportowym Dogo 7 założyła wątek i na fb szukano mozliwości. A na temat przeznaczenia pieniążków "Oczki" rzeczywiście mają prawo wypowiadać się tylko Ci, ktorzy na nia wplacali. Ważne, żeby Oczka bezpiecznie, cało i zdrowo dotarla do domku, który na nią czeka!
  14. [quote name='Agula99']Odwiedzam bidulkę[/QUOTE] To dobrze, bo ostatnio rzadko do Viki jakieś Ciotki zaglądają. :-(
  15. [quote name='Agula99']Już hopnełam![/QUOTE] Widziałam. A widzialaś, że Karolcia zrobila Felusiowi nowe ogłoszenia?
  16. [quote name='Agula99']A nie wiem, bo ostatnio mnie tu nie było, a tak mam też ostatnio masę roboty, więc jestem tutaj tylko chwilę, żeby zaglądnąć do naszych dziadyg :)[/QUOTE] Jakna chwilę,to akurat możesz hopnąć. Bazarki tylko do jutra....
  17. Ciotka, bazarki podrzucaj bo tylko do jutra !
  18. [quote name='Agula99']Jestem, tylko od dwóch dni nie miałam netu!! Właśnie naprawili!! Kubraczków nie szyję, bo nie umiem no i nie mam materiałów. A Feluś jest niesamowity!!! Sam sobie posłał w budzie!! Magda powiesiła kołdre na budzie, a on ja sobie zdarł i wciągnął do środka!!! Wczoraj byłam świadkiem jak zaczął wyciągać tę kołdrę z budy, potem wlazł do środka i zaczął wciągać ja znowu do środka, tak mnie to rozczuliło, tak bym chciała żeby miał już cieplutki, przytulaśny domek, on taki malutki, widać jest mu zimno, ale mądry jest, kochany!!![/QUOTE] Fajnie, że jesteś! Feluś, jak na mikropieska dzielnie sobie radzi z ta kołdrą. A czemu nie podrzucasz Szpilkowych bazarków. Zawsze bylas aktywna w hopaniu?
  19. [quote name='UBOCZE']A może ktoś potrafiłby zrobić i poprowadzić taki bazarek: z butelkami benzynowymi albo biletami: sto - po pięć złotych? Podobny bazarek chyba powinna pamiętać Ocelot na jednym z wątków tomaszowskich - tam zbieraliśmy na siatkę. Piątak to nie majątek, natomiast można byłoby zaznaczyć, że to Oczunia to niedawny tymczas śp. Zuzki. Ludziki na dogo przecież ją jeszcze pamiętają. Bazarek z butelkami wygladał tak: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00?p=14159027#post14159027[/URL] Wprawdzie buło trzy razy mniej do uzbierania, lae wszystko to trwało tylko dwa dni. Może ktoś zaprojektowałby np. wirtualny bilecik za piątaka?[/QUOTE] Był też taki fajny bazarek z karnisterkami z benzyną. Też na transpoert dla jakiegos psiaka. Cena malutkiego karnisterka zaczynała się już od dwóch złotych. A jeśli jesteśmy przy bazarkach to moglabym tu zareklamować dwa - dla psow z Przytuliska w Boguchwale malutkiej miejscowości na Podkarpaciu? Są tylko do jutra a zainteresowaie bardzo małe ? psiaczkowo-gryzoniowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] i autografowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]!
  20. A jesteś na jakimś labradorowym forum ?
  21. [quote name='sunia2000']Już niedługo znów zobaczę swoją Zbrojcię:)[/QUOTE] To kiedy odwiedziny?
  22. [quote name='figa33']tak , tak , zapraszamy serdecznie na bazarki dla Boguchwały ![/QUOTE] [B]psiaczkowo-gryzoniowy...[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [B]i autografowy[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! [COLOR="darkred"]Tylko do jutra !!![/COLOR]
  23. [quote name='barb']A Funia zaprasza na bazarki : [COLOR="magenta"]psiaczkowo-gryzoniowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] [COLOR="magenta"] [COLOR="magenta"][/COLOR]autografowy[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217482-Tego-jeszcze-nie-było!-AUTOGRAFY-znanych-osob!-Jacykow-Potocka-Stalinski...do19.11[/url]! :dog::dog::dog::dog:[COLOR="magenta"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][COLOR="red"][/COLOR][/QUOTE] [B][SIZE="4"]Funia zaprasza.;) Tylko do jutra !!![/SIZE][/B]
  24. A Warka byla u weta? Bo juz sie pogubiłam, choć staram sie zagladać na wątek systematycznie.
  25. [quote name='Dogo07']... ale i tak uważam że 500zł na taką trasę to nie jest bardzo dużo. [/QUOTE] Pamietam, ze transport Kamusi z kosztowal ponad 300 zł. Ważne, żeby Oczka dojechała bezpiecznie.
×
×
  • Create New...