barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Majowa na pewno da znać jeśli będzie coś wiedzieć. Do niedzieli jeszcze troszkę czasu. -
[quote name='Dzika_Figa']No to jestem u przystojniaka. Nie znalazłam żadnego tekstu do ogłoszeń na wątku, ale widzę, że ogłoszenia ma. To mogę mu jakiś tekst napisać, czy jest zakaz? :evil_lol:[/QUOTE] Najlepiej nie pytaj i pisz jesli tylko chcesz i masz natchnienie. ;) A tu link do jednego z ogłoszeń zrobionych przez Karolciasz :lol: [url]http://przemyslak.pl/90478[/url] tu jeszcze jeden [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Budrys-cudowny-duzy-pies-miesiek-szuka-domu-id32691.html[/url] tylko czemu to ogłoszenie bez tekstu, czyżby to celowy chwyt marketingowy?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']ok to ja zapytam znajomego czy byłby skłonny zabrać małą do Krakowa po sobocie sam pracuje i mieszka w Rzeszowie ale jeżdzi do Krakowa do swojej kobity[/QUOTE] A znajomy majowej nie będzie mógl zabrać Lili ? -
[quote name='sunia2000']Pierwszy telefon od maja:) Ale niestety to nie ten dom..... Dom z ogrodem pod Wrocławiem, starsze małżeństwo, w sierpniu odeszła od nich ich 14 letnia rottweilerka ale jest też pupilek domu-kotka a Vikunia goni koty i dooopa zbita:( Macie jakieś inne suki w typie Viki, chodzi o umaszczenie i predyspozycje do odstraszania intruzów ale jednocześnie żyjące w zgodzie z kotami i przyjazne do ludzi?[/QUOTE] Jaka szkoda.:-( Dom z ogrodem... i blisko Wroclawia... Jesteś na 100% pewna, że się nie dogada ? Nie każdy pies zgadza się z każdym kotem. To jest często kwestia ukladu.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']najgorsze jest to że do schroniska nikt nie chodzi i nie ma żadnych wiadomości .ani o adopcjach ani o psach w potrzebie.tyle tylko wiadomo co można przeczytać na stronie schroniska.[/QUOTE] Jest rubryka zdjecia z nowych domow ale od Hackenbuscha nie ma żadnych fotek. -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wadercia']właśnie a co stalo się z Neczka :([/QUOTE] Nie czytalaś jej ostatnich postów? Ja tez nie wszystko rozumiem.:shake: -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wadercia']o matko nie wiedzialam! :) to super.. a ja mu odnawialam ogloszenai caly czas :)[/QUOTE] Trzeba by zmienić tytul wątku ale zakladala go Neczka, której juz nie ma na dogo. Niewykluczone, że twoje ogłoszenia przyczynily sie do znalezienia domu. -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wadercia']a co uCiebie psiaku? Mialam o Ciebie skarbie zapytanie na tablicy, zobaczymy co z tego wyniknie :)[/QUOTE] Waderciu - on ma dom. Zobacz [URL="http://www.schroniskoorazchowce.pl"]www.schroniskoorazchowce.pl[/URL] psy w nowych domach -
Coraz więcej nowych osób zagląda do suniek.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agula99']Vikuniu - całuski :)[/QUOTE] Ciotka, taka przeziębiona całujesz Viki :crazyeye:? Chcesz, żeby się zarazila ? :mad:
-
[quote name='Agula99']Przecież nie naskakuje, tylko się pytam.[/QUOTE] Ale Ty te posty stukasz. :crazyeye: Nie mogę za tobą nadążyć.:crazyeye: Jak na chorego to bardzo energiczna jesteś.:cool3::evil_lol:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']To tak, ale to był dodatek do mojego pytania o Lili, a na końcu że ja nie znam nikogo kto jedzie z mojej własnej strony, nie z dogo. echh nieważne...[/QUOTE] A ja taka upierdliwa i wszystko pamiętam i wszystkiego sie czepiam :evil_lol: jak pijany płotu ;) -
Ło matko ! Agula ! Nie naskakuj tak na rozia bo go jeszcze wystraszysz i kto będzie spacerował z piesami ?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] Kurcze, ja nikogo nie znam ech :([/QUOTE] A to nie dotyczyło transportu ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']cioteczka sama juz trafiła będę jechała, ale pociagiem w niedziele popytam bo mam kolege który jeździ do Krakowa w okolicach piatku, fajny odpowiedzialny i ma cudna boksię[/QUOTE] A skąd wiedzialaś, że tu o Tobie mowa ? :crazyeye: A swoją drogą te Ciotki z Boguchwały niedokladnie czytają Twoje posty albo pamięć im nie dopisuje. :shake: -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']transport do Krakowa tez wam załatwię[/QUOTE] O tutaj konkretnie. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A co?? jest szansa?? Czy już wszystko ustalone?? Kurcze, ja nikogo nie znam ech :([/QUOTE] Przecież majowa obiecywala pomoc nawe chyba na wątku Lili. Skontaktujcie się z nią Ciotki. -
[quote name='Agula99']Bla bla bla, w końcu to normalne zachowanie szczeniaka, ma ADHD, gryzie, ząbki ostre i nie ma wyczucia za grosz! A czy będzie się męczył w domu??? Nie sądze! :P[/QUOTE] Agula chora ale cały czas czujna ;)
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Dziewczyny gdybyście słyszały o jakimś transporcie do Krakowa w okolicach łikendu lub po, to dajcie znać.[/QUOTE] Kontaktowalaś się z majową w tej sprawie ? Oferowala pomoc w transportach. -
[quote name='iwoniam']Fajne rzeczy na bazarku dla biedusiów = zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Mnóstwo różności nadających się na gwiazdkowe i nie tylko prezenty :lol:
-
[quote name='Roszpunka'] Marzy mi się dla niego spokojny, najlepiej emerycki domek bez dzieci i zwierząt, bo Pakunkowi potrzeba 3 lub 4 spacerków dziennie, pełnej miseczki, przytulania i głaskania, taki mało wymagający jest chłopak...[/QUOTE] Taki jaki znalazl Feluś z Boguchwały? Widzialaś dzisiejsze fotki ? A jak już tu jestem to przy okazji zaproszę na bazarek dla zwierzaków Iwoniam - też Baloniarki - z Krakowa - spotkalam ją na wątku orzechowskiego Clifforda [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url]
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
barb replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja na wątku Kamusi pozwolę sobie zaprosić Cioteczki i Wujaszkow na bazarek dla tymczasowiczow Cioteczki Iwoniam - która robila wizytę przedadopcyjną u Pani Kamy. :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url] Może zajrzycie - bo na razie mały tam ruch. :shake: -
[quote name='iwoniam']Czy ma ktoś ochotę na jakiś fajny drobiazg - [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Bazarek dla zwierząt z bdt Iwoniam. Warto zajrzeć.
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Przytulam was na odległość - może kiedyś się uda i WAS WSZYSTKICH - pieseczki z Orzechowiec odwiedzę i wygłaskam... Międzyczasie zapraszam na malutki, fajny bazarek - może ktoś.... coś.... znajdzie dla siebie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Fajny różnościowy bazarek dla tymczasowiczów Cioteczki Iwoniam.