barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Też na bieżąco odnawiam ogłoszenia Viki i czasem ktoreś wyrożniam :lol: Rozważ Suniu zamiast wykupywania nowych ogłoszeń wyroznienia jakiegoś lub kilku z dotychczasowych np. na tablica.pl, lub innym popularnym portalu. Wyróznione ogłoszenie to zawsze wieksza szansa, że Viki zostanie zauważona. Na tablicy.pl pierwsze ogłoszenie mozna wyróżnić za darmo.
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220465-Przygarnę-tymczasowo-pieska-Warszawa[/URL] Roszpunko, propozycja tymczasu w Warszawie, zajrzyj na wątek. -
[quote name='karolciasz28']Faktycznie brakuje:shake: Przepraszam, już poprawiam:oops: [/QUOTE] Wielkie dzięki :lol: [QUOTE] A tak, podciągnęłam pod mini ONka,a co:cool3: [/QUOTE] Kreatywna jesteś :lol:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jak czuje się Kaja ? -
[quote name='karolciasz28']Dzięki Barb, już nie mam gorączki i o wiele lepiej wyglądam;)[/QUOTE] To świetnie.:lol: Zauważylam, ze każde ogloszenie ma inny, pomysłowy tytuł. :lol: Nawet zrobilas z Viki mini owczarka, a Sunia kiedyś zastanawiała się pod jaka rasę podciągnąć Viki? [url]http://wroclaw.olx.pl/viki-radosna-sunia-mini-owczarek-szuka-domu-iid-296804329[/url] ;) Ale czy w ogłoszeniu na tablica.pl nie brakuje telefonu ? [url]http://tablica.pl/oferta/viki-wiele-przeszla-ale-nadal-ufa-szuka-dobrego-domu-IDC1uZ.html[/url]
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Udostępniłam wszystkie zwierzaczki. :lol: Napracowalaś sie Iwoniam. Mam nadzieje, ze dziś juz lepiej sie czujesz. -
[quote name='Dzika_Figa']Właśnie dostałam maila z pytaniem, czy Waluś już ma dom... [/QUOTE] To ktoś, kto był zainteresowany jego adopcją ? To moze polecić Pakusia - tez ma oryginalną urodę, niewielkie gabaryty ? :lol:
-
[quote name='Nikaragua']i znów odnawiam allegro....[/QUOTE] Niech ten telefon zacznie dzwonić !
-
Świetna robota Karolciasz :calus: A jak zdrówko ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Odpisałam :), tylko to jest żółw wodno-lądowy [/QUOTE] Szkoda. Ale moze wodno-ladowy też załapie się na domek ? [QUOTE] Będę robić zaraz ogłoszenia pieskom [/QUOTE] A co z domkiem Daisy i Jagodki. Coś sie wyklarowało ? [QUOTE] - ostatnią dobę przespałam - zbyt jestem chora, aby sobie siedzieć i pisać, niestety...:([/QUOTE] Iwoniam, szybkiego powrotu do zdrowia życzę. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']w sumie tak - fakt - on nie jest bardzo problemowym zwierzem ale domku szuka ;)[/QUOTE] Wkleilam go na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/218057-Chętnie-przygarnę-żółwia-lądowego?p=18040883#post18040883[/url] Możesz tez wyslać PW do Arielki. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko, może tu wstawisz Kikę ? Szukają czekoladowego psa, lubiacego koty. Mozna uznać, że Kika jest czekoladowa? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220292-poszukiwany-czekoladowy-piesek-ewentualnie-merle[/url] -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Zajrzyj na ostatnią stronę tego wątku ;)[/QUOTE] Ale ze mnie gapa. Brawo Roszpunko. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko a jak Kika do dzieci bo jest taki watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/219967-Domek-dla-małej-średniej-aktywnej-suczki-lubiącej-dzieci[/url] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']Zuzolek to rasowy pers wazy troche duzo bo 7 kilo a jest po fryzjerze bo nie lubi sie czesac i wole jak ma krótką sierść ,:) to już znacie całą zwierzęcą rodzinke:) my juz po spacerku i do spania , dziś Lillusia została z Blekusiem na całym mieszkaniu i tak rzadziła ze hej , zabrała BLEKUSIOWI kocyki i zaniosła na łóżko i mate do sikania tez a synek został biedny na ziemi sam i bez niczego bo on nie wyjdzie na łóżko sam , ale samolubek z tej LILUSI hihihihi wszystko pod siebie :) ale jest kochana cieszę sie kazdym jej postepem .[/QUOTE] Elu, a może Lila chciała żeby Blekuś przyszedl na łożeczko ? ;) I dlatego kocyki mu tam zataszczyła ;) -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Siądę i dokładnie przejrzę, chociaż nadziei wielkich nie mam.[/QUOTE] Trzeba próbować. Niektóre psy w ten sposób znajdują dom. Na przyklad Lili z Boguchwały. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Nie mam wyjścia. Trzeba pannicę szybciutko do domku wysłać, zanim będzie musiała z powrotem do rudery trafić. Nie mam w zapasie zbyt wielu awaryjnych DT :([/QUOTE] Przeglądnęłaś wszystkie wątki na przygarne psa? Moze jeszcze gdzieś Kikunie można wstawić? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, czy żółw też poszukuje domku? Pytam bo kiedyś Arielka chciala przygarnąć żółwia. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Widzę, Roszpunko, że ostro wzięlaś się za szukanie domku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-młody-Do-kochania.-Suka-Pies[/url] A Kikunia coraz ładniejsza.:lol: -
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
barb replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Pies juz zostal wybrany. -
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
barb replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='sunia2000']Dużo więcej :) Ale dziękuje za chęci:) Jutro kolejne męczenie łapy Jumpera prądami-biedny już ma dośc ćwiczeń w domu a tu go jeszcze do prądu chcę niedobra pani podłączać:)[/QUOTE] Biedactwo. Ale pisałaś, ze Jumper jest cierpliwy. A jak relacje z kotem? Bo jeśli jest przyjazny do kotów i innych psów to może mimo wszystko go wstawić -
[quote name='karolciasz28']Tak Barb pamiętam, ale dopiero skończyłam robić szczeniakom spod Zamościa( bardzo trudna sytuacja w miejscu gdzie przebywają) jutro wezmę się za Viki, a że siedzę w domu bo mam ospę to jutro na bank jej zrobię i na pewno więcej niż trzy;)[/QUOTE] Sorki, że tak Cię molestuję, a Ty biedactwo chora jesteś. Od kiedy masz ospę? Bardzo Cie wysypało? To Ty się Karolciu przede wszystkim kuruj.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Taak, i tego się trzymajmy!!! Pakuniu, ja wierzę, że domek wreszcie będzie!!!! :)[/QUOTE] [B]Zajrzyjcie [/B]: poszukiwany spokojny, przyjazny pies [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220126-(Orientacyjnie)-Spokojny-młody-Do-kochania.-Suka-Pies[/URL] Tylko ludzie chcą psa, który umie sam zostać w domu przez 8 godzin. Myslicie, ze Pako dal by radę? No i potencjalny dom jest na Śląsku.