Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Igiełka']kawał drogi ale przez odległośc nie można przekreślać domu[/QUOTE] Tym bardziej, że psiaki z Orzechowiec podrózowaly juz w rozne odlegle miejsca w Polsce. Jest trochę o tym w aktualnościach na stronie schroniska.
  2. [quote name='eliza_sk']Roszpunko, wyczaruj taka rodzinkę dla Linki i reszty gromady ...[/QUOTE] I dla tymczasików Iwoniam. :modla: Roszpunka naprawdę czaruje. ;) Ostatnio domek dla Pakusia z Boguchwały. :loveu:
  3. [quote name='karolciasz28']... dobra dobra obiecuje ze pomyślę bardzooo intensywnie nad tekstem,ale jutro po szkole:razz:[/QUOTE] Tak, szkoła na pierwszym miejscu :mad: Potem dopiero piesy. :mad:
  4. [quote name='karolciasz28']Jak możesz to daj link do wątku Clifforda.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210085-Clifford-czyli-pies-o-ludzkiej-twarzy.-Za-stary-za-duży-za-mądry...-by-go-kochać[/url] tez tam niewiele sie dzieje. Neczka zalozyla wątek i zniknęła z Dogo, potem wolontariusze Orzechowiec obiecali foty i info i też zniknęli ...
  5. [quote name='karolciasz28']Ja to wiem,ale nie chodzi o docenienie, po prostu tam gdzie ludzie powinni być razem wspierać się i jakoś sobie pomagać to właśnie tam wkrada się nienawiść, fałszywość i kłamstwo, a tak nie powinno być.[/QUOTE] Ja staram sie nie bywać na zbyt wielu watkach. Zagladam do Boguchwały (a tu tyle wątkow, że wystarczy,) do Viki (Sunię2000 spotkalam na wątku Chaby z Orzechowiec; kupila nawet dla Chaby ogloszenia,) do przytuliska Iwoniam, na Orzechowskich niewiele sie dzieje, no i na niektore Roszpunki (Pako, Kika). Okazjonalnie na bazarki. I wszęzie jest raczej sympatycznie.
  6. [quote name='barb']Myślę, że wszystkie Cię tu doceniamy Karolciasz :Rose:[/QUOTE] I wielkie dzieki rownież za podrzucanie bazarku Iwoniam, ona robila wizyte pa dla Kamy z Orzechowiec, zagląda na wątek Clifforda, robi mu wydarzenie na fb - a sama ma cztery psiaki na tymczasie w maluśkim mieszkanku.
  7. [quote name='karolciasz28']Ja mam napisać tekst?? Nie nie dziewczyny ja się do tego nie nadaje:oops: Na serio. Barb, ale mnie zawstydziłaś:oops:;) Fajnie się tak czyta ze ktos docenia nasze starania, bo niestety,ale na dogo coraz czesciej traktuje sie ludzi przedmiotowo i nie daje sie im za grosz zrozumienia...[/QUOTE] Myślę, że wszystkie Cię tu doceniamy Karolciasz :Rose:
  8. [quote name='barb']Tak Karolcia ma szczęśliwa rękę. :lol:Adopcja Nutki to w zasadzie jej zasługa. :lol:[/QUOTE] Ona zrobila ogloszenie, mailowala z Panią, a Ciotki praktycznie tylko wydały Nutkę.;)
  9. [quote name='Becia66']Karolciu, to może zostawimy ci pole do popisu ? :razz:[/QUOTE] Tak Karolcia ma szczęśliwa rękę. :lol:Adopcja Nutki to w zasadzie jej zasługa. :lol:
  10. [quote name='Maciek6778']Ech.. A tak fajnie by było, gdyby razem trafiły do jednego domku... Zobaczymy co czas pokaże..[/QUOTE] Iwoniam, daj znać czy już oglaszać dziewczynki czy najpierw pokażą się w TV ?
  11. [quote name='rozio']a może coś bardzij w stylu: Piękna labladorka dla odpowiedzialnych ludzi. Jak nikt inny przypilnuje ogrodu i nie wpuści żadnych obcych. Do spokojnego domu bez dzieci i innych zwierząt.[/QUOTE] Bardzo dobre.
  12. Ja umiem wstawić tylko z Dogo lub z Internetu na Dogo. To może Roszpunko Kasiask wysle zdjecie do Ciebie a Ty wkleisz?
  13. [quote name='kasiask']Niby rozumiem, ale nie do końca. Prawym przyciskiem kopiuję zdjęcie - to ok, ale gdzie je potem odkopiować????[/QUOTE] Strzalką najeżdżasz na kopiuj adres obrazka. Klikasz na Odpowiedz - tak samo, jak chcesz coś napisać. Nad ramką gdzie wpisujesz tekst jest taki niebiesko żólty kwadracik. Trzeci od prawej, a siodmy od lewej. Klikasz na niego,otworzy sie taka ramka i tam wklejasz adres obrazka. Robisz ok i wyslij odpowiedź. Ja pojęlam dopiero jak mi pokazala siostrzenica. Sama nie umialam do tego dojść.
  14. Czyli na razie jest bardzo dobrze.
  15. [quote name='kasiask']W końcu położyła się na swoim kocyku, odwróciła się do nas tyłkiem i śpi. Czujnie, ale śpi. Nadal nie chce jeść , a świńskie ucho tylko polizała i powąchała.[/QUOTE] Na pewno jest jeszcze zmęczona po sterylce no i po podróży. Musicie dać jej troszkę czasu. Kasiask zrozumialaś coś z tej instrukcji wklejania zdjęć ?
  16. [quote name='kasiask']Jak wrzucić zdjęcie??? Trzeba linka do zdjęcia dać?? A gdzie umieścić zdjęcie??[/QUOTE] A gdzie podziala sie Roszpunka ? Ona jest specjalistką od fotek ? Ja nie jestem w tym biegla ale sprobuje wytlumaczyć. Jeśli coś nie tak to niech mnie ktoś poprawi. Masz kasiask zdjecie wstawione juz do kumputera ? Jesli tak to kliknij na nie prawym przyciskiem myszy : opcja kopiuj adres obrazka. Następnie kliknij lewym przyciskiem w żólto-niebieski kwadracik, ktory jest nad polem gdzie piszesz tekst po kliknięciu w opcje wyslij odpowiedź. Jak sie otworzy to klikasz tam prawym przyciskiem myszy, wkleja się , link robisz ok, a potem klikasz w wyslij odpowiedź.
  17. Agula ale podrzucaj jeszcze ten bazar - jak kazala nam Becia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATAŁASZKI-na-dług-Mary-sterylkę-Lilly-M-B-Ś-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url]
  18. Cudnie, że Kikunia juz w domku :lol:
  19. [quote name='Agula99']Nasz kot ma już takie same zachowania jak nasze psy, więc podciągamy go pod tą kategorię, on już zpsiony do cna :)[/QUOTE] Szczeka, warczy... ? :eviltong: A Kropka slodka. :lol:
  20. [quote name='karolciasz28']Barb jak tylko to napisałam to się zorientowałam,że przecież jest ta akcja,ale u mnie w domu nikogo nie ma,a mam chorego brata ( zaraziłam go ospą), rodzice u babci,a ja Michała nie zostawię samego. Dzwoniłam do taty,czy im jeszcze długo zejdzie, a on stwierdził,że śnieg długo nie poleży i on sam chce jechać do Orzechowiec, bo chce koty pooglądać:-o. Ale z moimi rodzicami to na ogół ciężko się dogadać.;) Także muszę czekać...[/QUOTE] Nie martw sie akcja bedzie tez w Tesco przyszłą sobote i niedzielę. A czyżby Twój ojczulek chce przygarnąć kotka ? Bo obejrzeć to mozna na stronie schroniska. ;) A gdybyście chcieli malego to skontaktuję Was z pania Marta ona wciąż ma na odchowaniu orzechowskie maluchy.
  21. A może to po moim kopiowaniu sie nie otwierają ? Ale akurat te, ktore próbowałam otwierały się. Trzeba sprobować czy na ogłoszeniowym wątku też jest ten sam problem.
  22. Karolciasz przeczytałaś u Budrysa (chyba), że rzeczy dla Orzechowiec mozna przekazać dzis w Tesco ?
  23. Agula pamiętasz o podrzucaniu bazarku na sterylke Lili ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATAŁASZKI-na-dług-Mary-sterylkę-Lilly-M-B-Ś-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url] A przy okazji prosilabym jeszcze o podrzucanie tego ;) [url]www.dogomania.pl/threads/220823-Torebki-paski-kurtki-i-dużo-więcej-na-DT-Iwoniam-i-Baloniarki-do-17-stycznia[/url]
×
×
  • Create New...