Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Ja też sie nie kłocę tylko usiłuję wytłumaczyć, że [B]wszystkie [/B] ogloszenia Oziego są z dokladnie takim tekstem i taką [B]masa błędow[/B]. Tu przyklad. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ozi---slodki-przytulak-szuka-domu-id34173.html[/url] I nikogo to jakoś nie razilo. Az nagle u mnie. Jest mi zwyczajnie przykro. Chyba muszę odpocząć od ogloszeń i Dogo.[/QUOTE] Tym bardziej, że od razu wyedytowałam w ogloszeniu ten (nie swój - lecz Majuski) "koślawy" jak określila Agula tekst a temat nie zostal zamknięty.
  2. Ja też sie nie kłocę tylko usiłuję wytłumaczyć, że [B]wszystkie [/B] ogloszenia Oziego są z dokladnie takim tekstem i taką [B]masa błędow[/B]. Tu przyklad. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ozi---slodki-przytulak-szuka-domu-id34173.html[/url] I nikogo to jakoś nie razilo. Az nagle u mnie. Jest mi zwyczajnie przykro. Chyba muszę odpocząć od ogloszeń i Dogo.
  3. [quote name='Agula99']Nie wiem gdzie wyczytałaś, że piszemy że są beznadziejne??[/QUOTE] No z masą błędow:angryy: i dlaczego piszesz o sobie w liczbie mnogiej :cool3: ?
  4. [quote name='Agula99']Barb, widzę, że Ty nie rozumiesz o co mi chodziło!! To nie była żadna krytyka i nie mówiłam żeby zmieniać tekst, bo tekst był super, tylko że w pierwszym zdaniu temat jest masa błędów!!! I dlatego Ci to pierwsze zdanie skopiowałam , o to chodziło!!![/QUOTE] Wyedytowalam tekst a temat nadal na tapecie. Czy wszystkie ogloszenia sa sprawdzane tak dokladnie ? Bo mam wrażenie, że tylko moje. Ja tam masy błędow nie widzę: błąd w imieniu Oziego i jedna literowka w słowie wolontariuszka.
  5. Skończyło sie tygodniowe wyroznienie ogloszeń Tuni i Mikrusa na allegratce. Tunia ma jeszcze ogłoszenie wyróżnione o 1 punkt.
  6. [quote name='barb']Wpisalam dobrze ale potem robilam jeszcze dla Boguchwały i niestety wtedy na Morusku coś zmienia sie automatycznie. Zaraz sprobuje coś z tym zrobić. edit Na razie zmienilam status ogłoszeń na Morusku na nieaktywny.[/QUOTE] Już poprawione. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Wyczyścilam wszystkie dane kontaktowe a telefon i mail wpisałam w treści ogłoszeń.
  7. [quote name='karolciasz28'][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=imgp7102.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=imgp7103v.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] One dalej sa tak samo ładne (sunie).
  8. [quote name='karolciasz28']Wiem, ale do administratora już pisałam, nic nie wskórał:shake: Dlatego ja też czasami dawałam Przemyśl, żeby było na Podkarpaciu.[/QUOTE] Ja też napiszę ale Rzeszowiacy przede wszystkim powinni protestować. Tak myslę.
  9. [quote name='karolciasz28']Nie wiem czy Ci to dobrze wytłumaczę, ale jak się już zalogujesz to wyskakują Ci dane, które on pamięta z ostatniego ogłoszenia jakie robiłaś. Nic na to nie poradzisz, po prostu za każdym razem musisz wpisywać aktualne dane do konkretnego ogłoszenia.[/QUOTE] Juz sobie poradzilam. Usunęlam dane kontaktowe, wpisalam tylko swoj mail. A dane wpisuje do każdego ogloszenia osobno. Ale jest jeszcze inny problem. Rzeszow na portalu jest przyporzadkowany do Wielkopolski. Tak, że Terry nie wyświetla sie na Podkarpaciu. Sprawdź. Ja dalam psy z Przytuliska na Boguchwałę. Trzeba by chyba napisać do administratora?
  10. Karolciasz mam problem z portalem Morusek. Robiłam ogłoszenia dla 3 rożnych osób i jedno mialam od dawien dawna dla kotki Zdzisi z Orzechowiec. Tam trzeba wypelnić pola; telefon, dane ogłaszającego, mail. I okazało się, że we wszystkich ogłoszeniach są te dane, ktore wpisuję jako ostatnie. a wpisać muszę bo inaczej ogloszenie sie nie zapisze. Wiem, ze Ty robisz na nim ogłoszenia to moze coś poradzisz ?
  11. Nie płacz Iwoniam. :glaszcze: Gdyby nie plakaty i to, że ktoś mogł zadzwonić do Ciebie w sprawie Cliffa nigdy bym Cię nie zawiadomiała o jego odejściu. :shake: Strasznie mi przykro.:-( Choć tak teraz myślę, że gdyby ktoś zadzwonil to zawsze możesz polecić innego pieska.
  12. Czy Pani , ktorej dzieci bawią się z Pako i która chciała małą suczkę - próbowałyście polecać Oziego ? Przecież on też jest dzieciolubny. Takie cudowne relacje ma z córkami Rozia. Może wyslać jej fotki Ozusia na maila jeśli to możliwe i zaprosić Panią do Przytuliska ? A może Pani zechcialaby wejść na Dogo i poznać jego wątek i ewentualnie Kaji ?
  13. Nie takich wieści się tu dziś spodziewałam... :-(:-(:-(
  14. [quote name='Dzika_Figa']No, ja coraz mniej rozumiem te preferencje płciowe. Przecież i tak będzie wysterylizowane/wykastrowane toto i wszystko jedno... Trzeba ludziom tłumaczyć.[/QUOTE] Chyba przeniesiemy sie z tymi rozważaniami na wątek Oziego. A może Państwo po prostu niezobowiązująco przyjechaliby do Przytuliska ?
  15. [quote name='Becia66']Karolciu oni też mają u siebie w Tarnowie przytulisko i w Dębicy jest przytulisko tylko oni chcą sprawdzoną suczkę, poleconą i wybraną przez nas, żeby tak jak Pakuś była łagodna. A z Majką wiesz jak jest...[/QUOTE] A musi być koniecznie suczka skoro Ozuś taki cudny ? Próbowałyście negocjować z Panią ? PS. I znowu kradnie wątek ...
  16. [quote name='Becia66'] Znajomi Pani chcieli niewielką suczkę, może być taka jak Pakuś :lol:, tylko łagodną i otwartą bo są dzieci. Te własnie dzieci odwiedzają z rodzicami Pakusiowy domek i dzieci z naszym psiakiem ślicznie się bawią, Pakulec pies ideał - jak mówi Pani. :loveu:[/QUOTE] To polecajcie gorąco zamiast malutkiej suczki - schodzonego owczarka - to też pies ideał jak Pakuś.
  17. [quote name='Agula99']Barb, nie wiem czy to ważne czy nie, ale ten początek trochę koślawo wyszedł ;), to jak ma na imię ten pies ??? "Ozie to cudny psiak znaleziony przez naszą wolontariuszką nad rzeką, ktoś przywiązał go do drzewa... MIał wielkie szczęście"[/QUOTE] Mówisz masz: tekst wyedytowany - imię poprawione.
  18. Agula, tak sie sklada. że to nie ja jestem autorką tekstu... [quote name='majuska']Karolciu jakbys chciała to ja taki tekst spreparowałam do ogłoszeń : Ozi - słodki przytulak szuka domu! Ozi to młody cudny psiak znaleziony przez naszą wolontariuszką nad rzeką, ktoś przywiązał go do drzewa... MIał wielkie szczęście, trafil do naszego przytuliska, gdzie znalazł schronienie. Okazał sie być niesłychanie pogodnym, łagodnym i przyjacielskim pieskiem. Ma bardzo oryginalna urodę i ujmuje wszystkich swoim wspaniałym charakterem. Bardzo zależy nam na tym aby jak najszybciej znalazł kochający, dobry dom, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest zdrowy, odrobaczony i zaszczepiony, przebywa w przyutulisku w Boguchwale koło Rzeszowa. kontakt: Agata , 797 297 201, mail. [email protected][/QUOTE] Ale Twoją krytyke wzięłam pod uwagę i wpisałam Twój tekst z pierwszego postu wątku Oziego. Teraz będzie dobrze ? [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92547/Ozie-wspanialy-rodzinny-psiak/[/url]
  19. [quote name='iwoniam']widziałam, dziękuję tylko tam w adresie na morusku jest Rzeszów - może być mylące..Może trzeba by dopisać, ze jest w krk. I imiona do kontaktu - do was? Agata, Beata? Ty nie jesteś ani Agata, ani Beata :)[/QUOTE] Wpisalam dobrze ale potem robilam jeszcze dla Boguchwały i niestety wtedy na Morusku coś zmienia sie automatycznie. Zaraz sprobuje coś z tym zrobić. edit Na razie zmienilam status ogłoszeń na Morusku na nieaktywny.
  20. Dziś rano zajrzałam na strone schroniska - Clifford przeszedl za TM. :-(
  21. Nowe ogłoszenie Ozusia [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92547/Ozie-wspanialy-rodzinny-psiak/[/url]
  22. [quote name='Dzika_Figa']Ułożyłam go ja, ale czy to ma jakieś znaczenie kto ułozył? [/QUOTE] Widzisz, pamięć juz mnie zawodzi :shake:
  23. [quote name='Dzika_Figa']Spokojnie się nada dla innych psów. Czasem mi do jakiegoś psa pasuje jak ulał, coć co gdzieś było i nie mogę znaleźć. Był na przykład taki fantastyczny wierszyk Florentynki... i za cholerę go nie mogę znaleźć. Trzeba chyba pokonać lenistwo i założyć sobie w komputerze folder z tekstami ;)[/QUOTE] Sprawdzilam majuska robila z tymtekstem ogloszenie na Tarnowiaku. To kto go ułozył w takim razie ? Qrcze, nie pamiętam. Ale ten folder z tekstami to dobry pomysł.
  24. [quote name='Becia66']może barb wklej tu ten tekst - będzie Qpamięci :lol:, a może się i innym przyda...[/QUOTE] [B]A więc chcesz mieć psa? Skoro tu zaglądasz, to prawdopodobnie właśnie dlatego. Prawdopodobnie też spodobała Ci się miniaturka zdjęcia Szczepana. Skoro jeszcze to czytasz, to znaczy, że w powiększeniu Szczepan jest jeszcze fajniejszy. A jakiego psa szukasz? Pewnie ma być sympatyczny, łagodny, wesoły i kontaktowy, ma ładnie chodzić na smyczy, dogadywać się z innymi psami i nie sprawiać kłopotów... No to przestań szukać i dzwoń, bo Szczepan spełnia wszystkie Twoje oczekiwania! To fantastyczny, radosny i pełen optymizmu pies. Jest dość młody, bardzo kontaktowy i otwarty na współpracę z człowiekiem. Posłuszny, reaguje na polecenia, można go wiele nauczyć. Doskonale odnajdzie się w każdej rodzinie, będzie wspaniałym towarzyszem dzieci i dorosłych. To pies, który zaraża radością, nie sposób się przy nim nie uśmiechnąć. Dzwoń, zanim inni sprzątną Ci go sprzed nosa! Szczepan przebywa w Przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa[/B]. Tylko kontakt jest na Agulę i nie napisane że po piętnastej. :shake: Musimy prosić Karolciasz o dopisanie gdzie to możliwe.:user:
  25. [quote name='Becia66']barb nie musisz edytowac bo jest super, tylko może w następnych to dodać bo jakoś nie bardzo wierzę, że szybko dom znajdzie. Obym się myliła...[/QUOTE] Beciu na Morusku edycja to nie jest problem. A Sonia jest taka ładna, że aż dziwne, że telefony nie dzwonią o nią bez przerwy.
×
×
  • Create New...