Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Ale jeszcze chwilę będzie się wyświetlać.[/QUOTE] Już się nie wyświetla.
  2. [quote name='Kasia77'] A tak w ogóle, wie ktoś jakie to schronisko- jak tam mają zwierzaki? i jak jest z wolontariatem, że nie ma nikogo stamtąd na dogomani?[/QUOTE] Zajrzyj na stronę [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
  3. Karolciasz jak tylko przyjdzie przesylka to dam Ci znać.
  4. [quote name='barb']JUż usunęlam.[/QUOTE] Ale jeszcze chwilę będzie się wyświetlać.
  5. [quote name='Agula99']Czy to jest ogłoszenie odnośnie szukania właściciela?? Jeśli tak, to sciągnij!!![/QUOTE] JUż usunęlam.
  6. Agula to może zdjąć to ogloszenie z allegratka ? Może to przez nie te nocne telefony do Ciebie?
  7. Iwoniam na Dogo niestety nie jest aktywny żaden wolontariusz Orzechowiec. Dlaczego nie możesz podać numeru do schroniska ? Gdzie mozna zobaczyć plakat ? Na fb?
  8. Rozio dostaleś juz drugą lapkę :lol: Rozumiem, że Benia zmieściła sie do jakiejś budy ? :roll:
  9. Bardzo ladne są te ogłoszenia. Starannie ulozony tekst i pięknie dobrane fotki. Byl chociaz jeden telefon w sprawie Wareczki?
  10. [quote name='Becia66']Nie o to chodzi Malgosiu tylko czy była dla niej odpowiedniej wielkości buda bo 3 największe są zajęte przez Budrysa, Sonię i Dingo.[/QUOTE] Wątek Terrego post 142
  11. [quote name='Dzika_Figa']Barb, u nich często w środku wcale nie ma aż tak dużp psa, jak to wygląda na zewnątrz... Mam nadzieję, ze gdzieś się zmieściła....[/QUOTE] Czytalam, że byl jakiś problem z wlożeniem jej do boksu. Chyba na watku Terrego jest napisane.
  12. Agula a upchalaś Bernenke do jakiejś budy ? Zmiescila się gdzieś ? Bo chyba byl z tym problem?
  13. Iwoniu, był może jeszcze jakiś telefon po wczorajszym programie ? Jesli nie to trzeba zabrać sie równie za ogłaszanie Daisy. Dziś odnowiłam na Tablicy Tunię, a do Ciebie chyba przyjdzie link w sprawie odnowienia Mikrusa. Tunia na chwile obecna ma 101 wyswietleń. Czy przełozylo się to na chociaż jeden telefon ?
  14. [quote name='karolciasz28']Jasne. Tylko do czego mam przywiązać wagę?[/QUOTE] No wlasnie Ciotki napiszczie Karolciasz co Was interesuje odnośnie suniek. Ja myslę, że chyba aktualny stan zdrowia i kondycja pieków, czy biora jakieś leki, czego im potrzeba (oprocz domku oczywiscie).
  15. [quote name='majowa']słuchajcie pogadam ze szwagierką jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać [/QUOTE] Byloby świetnie. Irka i Agula pisza, ze sunia mila, lagodna, przytulasta do tego zadbana. Ogloszeń o poszukiwaniu nigdzie nie znalazłam. O znalezieniu dla formalnosci były - Państwa , ktorzy ją znaleźli w Mogielnicy + te dwa nasze. Może wiecej nie dawać ? Chyba, że na Kundelku dacie ?
  16. [quote name='karolciasz28']Serio nie dostałyście odpowiedzi?? Ja dostaję...[/QUOTE] Serio. Przecież Ci o tym pisalam. To co zapytasz o Cindy i Jenny mailem?
  17. [quote name='Becia66']widziałam barb twój edit, może to coś da.... Co z Kajunią nie tak, że nawet dziad z kulawą nogą nie zadzwonił....:shake: Rozumiem że po rozmowie z nami można się rozmyślić ale nawet jednego pytania nie było.[/QUOTE] Tym bardziej, że Kaja ma naprawdę duzo wejść. :shake: Numer telefonu w porzadku, prawda ?
  18. [quote name='Agula99']Barb, u mnie się wyświetla ogłoszenie z tym złym numerem, bez zdjęć, a to co Becia napisała jest na stronie. Sorawdź jeszcze raz ten numer, może ktoś dzwonił, tylko gdzie się miał dodzwonić jak numer zły!![/QUOTE] Spoko Agula. Poprawilam numer ale trzeba troche czasu na zaakceptowanie ogloszenia z nowymi danymi. To co Becia skopiowała jest w kazdym ogloszeniu. Zobacz np. u Kaji i Soni. Albo u jakiegolwiek zwierzaka z allegratka. To taka standardowa formułka. Sprawdziłam.
  19. [quote name='Becia66']Weszłam teraz w to ogłoszenie, a tam : [B]Witam, Zainteresowało mnie to ogłoszenie. Proszę o kontakt. Pozdrawiam [/B][/QUOTE] Sprawdzilam, w moje poczcie nic nie ma a robiłam na swój mail:hmmmm:.
  20. [quote name='Agula99']Zostaw na razie, sama nie wiem co zrobić...[/QUOTE] To na razie nie będę robić więcej. Widzialas wyedytowane ogloszenia Kajutki ? Napisalam na jej wątku.
  21. [quote name='Agula99']Mało jak na razie o niej wiemy, ale trochę inwencji twórczej i coś można napisać. Wieku też nie znam, wiem tylko że jest słodka, kochana, lgnie do człowieka, uwielbia się głaskać, nikomu nie wyrządziła by krzywdy, na inne psy nie reaguje, bo jak na razie się ich boi, stresują ją. Albo wstrzymajmy się do jutra, zdjęć na razie brak. Nie przeżyłabym oddania jej do jakiejś hodowli. Ciężka sprawa z tym wszystkim...[/QUOTE] Z drugiej strony było napisane, że jest zadbana i dobrze odzywiona. Zmienilam numer telefonu i wstawilam zdjecia. Jesli chcesz to moge calkiem usunąć ?
  22. [quote name='Agula99']Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym żeby wracała do jakiejś hodowli, lepiej jej super domek poszukać. Jakby komuś normalnemu zginęła, to by ją szukał, a ona już tydzień była u kogoś, ja bym ją ogłaszała normalnie! Barb, może zmienisz to ogłoszenie na takie normalne???[/QUOTE] To jak ma brzmieć ?
  23. [quote name='Agula99']Barb, na mnie jest to ogłoszenie??? Bo numer przypomina mój, tylko że znowu jest bład.[/QUOTE] Mialo być na Ciebie i Becię. dzieki Agula za czujność , zaraz sprawdzę. Qrcze moze w innych tez sa pomylki, trzeba sprawdzić.
  24. To moze jeszcze ktos spróbuje wyslać mail ? [email][email protected][/email] Wprawdzie mnie i Gonia13 nie udało sie doczekać odpowiedzi ale moze komuś się w końcu uda ?
×
×
  • Create New...