Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']W takim razie trzeba znow wyróżnić Tunię. :lol: [/QUOTE] Wyróznilam o jeden punkt na Allegratka naszą miniaturkę mix border colie i tollera.;)
  2. Nie ma fotek Czesia na stronie ale od czasu ich wysłania ,nic nie było dodawane wzakladce zdjęcia z nowych domów. To jeszcze czekamy.
  3. [quote name='iwoniam']tylko... nikt nie telefonuje.. :([/QUOTE] W takim razie trzeba znow wyróżnić Tunię. :lol: [QUOTE] na razie może nie.. ponieważ: Mikrus nie pokazał się od dobrej strony na dworcu, ale od dziś chłopak jest na 10-dniowym obozie treningowym. Na razie to, później adopcja. Chłopak był wczoraj także u wet - zaczęła mu schodzić skóra w uszu. Był badany, nie jest to ani świerzb, ani grzybica, ani nic takiego. Miał zrobione testy. Prawdopodobnie to sprawa krążeniowa. Dostał leki. Monika - behawiorystka będzie mu je podawać. jak nie pomoże to dalsze badania. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego, bo biedak będzie miał łyse, czarne uszy.. [/QUOTE] Biedny Mikrus, a co on takiego zlego zrobił ? :crazyeye: "Skoszarowany" jest na tym obozie czy jeździ tylko na zajęcia ? A czy te uszka mogą być ze stresu ? Tyle sie ostatnio dzieje w Twoim a przy okazji Mikrusa życiu... Iwoniam pytalam juz na wątku olkuskim ale powtórzę sie tutaj : czy Ty kobieto wogole sypiasz ?
  4. [quote name='iwoniam']właśnie zaczęłam się tak dziwnie kołysać na krześle. chyba czas iść spać. [/QUOTE] Zastanawiam się czy i kiedy Ty sypiasz ? :shake: A można się dowiedzieć co takiego niewlaściwego zrobil Mikrusek na dworcu ?:cool3:
  5. Skoro tyle osob ostatnio zagląda do Neli to zaprosze na jej wątku na bazarek dla Wiki - tylko do jutra [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url]
  6. Trochę SPAmu żeby podnieść wątek Zaproszenie na bazarek dla Wiki - tylko do jutra. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url]
  7. [quote name='Beatkaa'] Bazarek m.in dla Wareczki: http://www.dogomania.pl/threads/223590-Przedwiosenna-wyprzeda%C5%BC-fant%C3%B3w-dla-Wareczki-i-Pimpusia-do-04.03.12 To wszystkie Cioteczki z wątku muszą zaznaczyć obecność. :lol: Ja tez juz tam biegnę. ;) Przy okazji zaprosze na bazarek zrobiony przez Sharkę dla innej niemlodej suczki o imieniu rownież na literę W - Wiki, jutro ostatni dzień. http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02
  8. [quote name='barb']Znowu trochę SPAmu - zaproszenie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url][/QUOTE] Jutro ostatni dzień.
  9. [COLOR="magenta"]Wiki zaprasza na bazarek - tylko do jutra.[/COLOR] [quote name='barb'] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url][/QUOTE]
  10. [quote name='wojtuś'] Po Amisia do Gdowa pojechała Iwonia, póżniej razem z Mikrusem wyprawili Amisia do pociągu, grzecznie jechał w pociągu - Pani dzwoniła juz po przekazaniu Amisia w Warszawie, [/QUOTE] Ale Amiś w pociągu był pod czyjąś opieką ? [QUOTE][B][I]""" Witam, Amiś wywołał zachwyt. Byliśmy na spacerku na smyczy, teraz poszedł spać, wtulony w swoją nową Panią. Pzdr serdecznie, jutro zadzwonię""" [/I][/B] [/QUOTE] Super wieści !
  11. [quote name='MagdaH']OOOOOOOOO!!!!!!!!!! Dogo działa[/QUOTE] Dzis działalo przez cały dzień z małą pauzą.
  12. [quote name='mmd'] Młynek buddyjski na najnowszym bazarku :)[/QUOTE] Ale ruch na tym bazarku :lol:
  13. [quote name='mmd'] Annakom - jeden z Twoich fantów spowodował wojnę na bazarku :evil_lol:[/QUOTE] A można wiedzieć, który fant i na ktorym bazarku ?
  14. [quote name='barb']Co tam u Tuni i Mikrusa ? Są jakieś postępy w sprawie adopcji? Skończyło sie wyróżnienie ogloszńna allegratce i nie wiem czy dalej wyróniać ?[/QUOTE] Przeczytałam na watku psiakow z Olkusza, ze Mikrus ma szanse na domek, więc trzymam kciuki - baaaardzo mocno !
  15. Co tam u Tuni i Mikrusa ? Są jakieś postępy w sprawie adopcji? Skończyło sie wyróżnienie ogloszńna allegratce i nie wiem czy dalej wyróniać ?
  16. [quote name='sharka']było o wpłacie Magdy i barb Twój też wcięło - że Viki ma na kolejny miesiąc na hotel...[/QUOTE] Zauażyłam,że z innych watków też znikły ostatnie posty...
  17. Rano widzialam tu post Suni ktory zniknął ? To nie była halucynacja ???
  18. [quote name='wojtuś']Odwiedzam i pozdrawiam Iwonii zoo:) Dzisiaj w Kundlu była Iwonia z Krówką i Sarenką, jak zawsze Iwonia pięknie wyglądała, Psiaki super też się zaprezentowały:) Była mowa o przypadku Olkusza, o wyciąganych Psiakach.... Trzymam kciuki za Psiaki dzisiaj pokazane, może któryś znajdzie domek:) [/QUOTE] Wystarczy wpisać kundel bury i kocury ?
  19. Czesio mial wielkie szczęście, że to akurat Ty wypatrzylaś go na Dogo. :lol:
  20. [quote name='barb']Też czytalam dziś w Nowinach.:lol: Jest tez informacja na stronie schroniska. :lol:[/QUOTE] [url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120223/PRZEMYSL/735227460[/url]
  21. [quote name='weronika1']Czytałam artykuł w lokalnej prasie w schronie do szkoły idą pierwsi uczniowie, ma być na poczatek 15 wyuczonych psiaków . Oczywiście, że pewnie będą to podstawowe komendy( siad , służ itd) Podoba mi sie ten pomysł bo może zwiększą się ich szanse na adopcje.[/QUOTE] Też czytalam dziś w Nowinach.:lol: Jest tez informacja na stronie schroniska. :lol:
  22. Znowu trochę SPAmu - zaproszenie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url]
  23. [quote name='Agula99']Barb, z tego co wyczytałam, to Państwo już się zdecydowali na jakiegoś pieska od znajomych .[/QUOTE] Szkoda... Ten nowy taki fajniutki...
  24. [quote name='barb']Chcieliby malego a w Boguchwale ostatnio urodzaj na duże. Moze Kaja by się teściom kolegi spodobala ?[/QUOTE] A ten nowy, mały, co mu Agula wątek zalozyla nie moglby być ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/223560-Bezimienny-przygarnij-mnie[/url]
  25. [quote name='karolciasz28']Obiecałam to zrobię :)[/QUOTE] Jak uważasz ale możesz też zrobić jak te się troszkę zestarzeją. Za tydzień, dwa. Chyba, że juz nie będą potrzebne...
×
×
  • Create New...