barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Nasza Klasa??? A kto by ją tam wstawił???[/QUOTE] Nie wiem... tak sobie gdybam...Może ich fotki tam są ... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Chodzi o to ogłoszenie [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/96307[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Też nie mam pojęcia co to za tajemniczy KOD!!???[/QUOTE] Możeto skrót od Nasza Klasa ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
"NK.Zdjęcia" - nie wiem co to znaczy ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ok, super, dzięki!! :) A o której godzinie napisali do Ciebie??? Teraz gdzieś wieczorem???[/QUOTE] O 17.53 ale niestety dopiero zajrzałam do poczty. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ja ludzi nie skreślam, tylko znam Kaję, bardzo dobrze, a nawet za dobrze, ale niech zadzwonią!! Najlepiej porozmawiać, z pisania nic nie wynika.[/QUOTE] Aga wklejam co odpisalam. "Dzień dobry a wlaściwie dobry wieczór. Kaja nadal nie ma domku. Tak jak jest napisane w ogłoszeniu przebywa w Przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa. Ja tylko pomagalam ją oglaszać. Wszystkich szczegółowych informacji na temat Kajuni moze udzielić wolontariuszka z Przytuliska - pani Agata. To jej adres mailowy: [email][email protected][/email] telefon 797297201 - po godzinie 15.00. Nie przekierowywalam Państwa maila sama ponieważ podali państwo swoje dane osobowe. Jeśli wyrazą Państwo zgode to chętnie przesle mail Pani Agacie. Bardzo dziękuję za zainteresowanie Kają. Z powazaniem podpis" Zobaczymy co z tego wyniknie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, nie wiem, już mówiłam Kaja nie nadaje się do domu z ogrodem, ale podaj mój nr telefonu, niech zadzwonią![/QUOTE] Agula, porozmawiać nie zaszkodzi. Ja im odpiszę i przekieruję mail na Ciebie. Ok ? Twoj numer telefonu jest w ogloszeniu, widocznie woleli napisać. Nie skreslaj ludzi od razu. Podaja swoje dane osobowe i adres - to wygląda powaznie. Kojarzę tę ulicę tam są wlaśnie w większości domki z ogrodkami. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Irka']Już jej szybciutko sms wysłałam !!!!! super super - telegrosiki zaczęli może kupować :)[/QUOTE] To mail. Przyszedl do mnie. Państwo są z Przemyśla. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Niech sobie karty telegrosik pozakupują:evil_lol:;) byle by tylko dzwonili.:razz:[/QUOTE] Ciotki, jesteście na Dogo. Dostalam mail w sprawie Kaji z Przemyslaka. Wklejam część. Na początku państwo podaja nazwisko i adres to opuścilam. "... dom z ogrodem.Czy kaja jest jeszcze do wzięcia. Kochamy pieski pokrzywdzone przez los. proszę o odpowiedz. NK.Zdjęcia." Na kogo przekierować ? Na Agulę ? -
[B][COLOR="black"]Suniu, zniknął Twoj ostatni post i ostatnie rozliczenie !!![/COLOR][/B]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Sporo dobrego, a wlaściwie wszystko co dobre to sprawa DT i Zuzki i Dogo07:)[/QUOTE] A reszta to już zasługa obecnego domku :Rose: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Sliczne zdjęcia.:loveu: Widać, że to szczęśliwy pies :loveu: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A jak kocyk, spodobał się Łajce ? :lol: -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Skoro tyle osob ostatnio zagląda do Neli to zaprosze na jej wątku na bazarek dla Wiki - tylko do jutra [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url][/QUOTE] Dzisiaj o 21.00 koniec bazarku - może ktoś jeszcze zajrzy ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wkleję na Twoim wątku link do bazarku dla Wiki. Ok ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Dziś-koniec_Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02-g.21[/url] Jeszcze półtorej godziny... Może ktoś skorzysta i zajrzy... -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']On się pewnie w piątek zawstydził;):razz:.[/QUOTE] To ja się wstydzilam za tego grata. :oops: Liczyłam, że mi pokażesz jak wstawiać zdjęcia a on odmówił posluszeństwa:mad: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Byłam, zdjęcia zrobiłam. :) Zwierzyna "wytargana";). Foty wstawię jutro.[/QUOTE] To czekam na fotki. Dziś mój komp chodzi bardzo ladnie i szybko. -
Jestem na zaproszenie Kocurka. Nie znam dokladnie wątku ale chociaz podniosę. Kocurku, chce odpowiedzieć twoje PW - niestety masz przepelniona skrzynkę.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Dzięki Barb, Kaja już chyba straciła nadzieję, że ktoś ja przygarnie...jest taka smutna :([/QUOTE] Ona najbardziej leży mi na sercu z calego Przytuliska. Najbardziej niezrozumiale jest dla mnie to, że ma tak dużo wejść na swoje ogloszenia i zero telefonow... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ciotki wklejam link do wątku - poszukiwany mały piesek, przyjazny do dzieci, potencjalny dom w okolicach Warszawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/223702-Adoptuję-psa[/url][/QUOTE] Może, ktoryś z olkuskiego wątku ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ciotki wklejam link do wątku - poszukiwany mały piesek, przyjazny do dzieci, potencjalny dom w okolicach Warszawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/223702-Adoptuję-psa[/url] -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']No, nic, Czesław był adoptowany w momencie zamieszania wokół wymiany kierownictwa,dlatego myślę, ze moze faktycznie obecny kiero nie kojarzy o jakiego psa chodziło, dlatego go nie wkleił. [/QUOTE] Poczekajmy, na razie żadnych fotek z nowych domow nie dodawali. Jak kogoś dodadzą a Czesia nie to się upomnimy.:mad: [QUOTE] A jak sie zawezmę za porządki na picasie to może sama tutaj resztę powklejam.[/QUOTE] Z przyjemnością zobaczymy nowe zdjęcia. :lol: -
Odświeżylam ogloszenie Wiki na tablicy - powinna być znowu na początku, ma tam 83 wejścia i 1 raz odsłonięty telefon. Na allegratka tylko 36 wejść. Jaroslawiak też odnowilam - tam jest ponad 500 wejść - bo Wikunia figuruje na tym portalu dlugo, zmieniałam jej tylko tekst i fotki.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wyróżnilam jej stare ogłoszenie na allegratce. Troszkę sie zdezaktulizowało, bo było robione w czasie największych mrozów ale nie wiadomo czy one tak juz całkiem odpuszczą więc na razie nie edytuję. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19544793_mala_kaja_marznie_w_przytulisku.html[/url] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przyznam się, że przeczytalam post ze lzami w oczach. Cudna historia jak w bajce. :loveu: