barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='rozio']Kumplowi się spodobał, ale to miał być pies dla teściów, którzy uznali, że za duży..[/QUOTE] Chcieliby malego a w Boguchwale ostatnio urodzaj na duże. Moze Kaja by się teściom kolegi spodobala ?
-
[quote name='karolciasz28']Barb zrobię, obiecuje że jutro biorę się za Wiki i Sonię.[/QUOTE] Teraz to z Wiki nie musisz sie chyba spieszyć ;)
-
[quote name='Beatkaa'] tutaj wstawiony tekst i zdjęcia jakby ktoś chciał zerknąć: http://www.dogomania.pl/threads/223268-od-4-z%C5%82-OG%C5%81OSZENIOWO-w-tym-PREMIUM-dla-MISIA-17-29.02-GODZ.-22-00/page5 Zerknęlam :lol: Bardzo ladny jest ten tekst Wareczki i fotki też. Post 116 dokladnie - dla ulatwienia gdyby ktoś jeszcze zerkał. ;)
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Barb masz wolny piątek? Może bym się "wprosiła" do Ciebie. Teraz już na stówę mi nic nie wypadnie. ;)[/QUOTE] Tak. Mam wolny. 0d 16.00 jestem do twojej dyspozycji i czekam z kocykiem na Ciebie i transportek. ;) -
[quote name='karolciasz28']Wiki teraz wymiataj do domku! :)[/QUOTE] I co teraz z Twoimi ogloszeniami Karolciasz ? Tak Cię tu dawno nie było, ze chyba nie wiesz, że jest nowy bazarek dla Wiki - tym razem zrobiony przez Sharkę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url]
-
[quote name='Becia66']tak mi chodzi po głowie żeby naszemu dziadziowi dobry i litościwy artykuł napisać na Fb, może kogoś ujmie jego historia i da mu domek na jesień życia....bo w przytulisku to marne jego szanse :shake:.[/QUOTE] Ogłoszenia, ktore robilo się na tablicy.pl mozna umieścic na swojej lub czyjejś tablicy na fb. Ja w ten sposob umiesciłam Kaję i Sonię. Kaję podesłałam tez Beci.
-
[quote name='rozio']Kumpel wczoraj był ze swoim synkiem i ze mną w przytulisku go oglądać bo mu się podobał na zdjęciach, ale niestety wyszło uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....... Idę go za to teraz przespacerować i zobaczę tą nową "biedę" przy okazji. Zdjęcia zrobię jutro.[/QUOTE] Ozi się nie spodobał w realu ?
-
[quote name='karolciasz28']Magda w w Przemyślu się raczej nic nie zmieniło, bo tu się nic nie zmienia:evil_lol:;), a nie czekaj czekaj obwodnicę i most nam budują:lol:. [/QUOTE] Jak to nic ? Dworzec kolejowy mamy teraz najpiękniejszy w Polsce... [url]http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/6665/Dworzec-w-Przemyslu-po-reaktywacji.html[/url]
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Ale plama, przecież ja Sonii nie ogłaszałam:shake: jak mi się uda ogarnąć matmę to zrobię jej coś dziś jak nie to jutro:oops:[/QUOTE] Ja ją ogłaszałam na tablicy, allegratka, Morusku, tarnowiaku. Linki są tu wklejone. Na tablicy ma 518 wejść; 8 razy odslonięty telefon... Dziwne, że nikt nie dzwonił... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Może wreszcie się coś ruszy :)[/QUOTE] Bardzo bym chciała... Jakbyś Iwoniam robila nowe fotki to również też Tuni i Krowce najlepiej na czerwonym tle jak radzila chyba mmd. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Dziewczyny a czy nasza Sonia jest zareklamowana na labradorach w potrzebie i na forach labradorowych?? tam gdzie Kala??[/QUOTE] Na pewno nie jest. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']Ten taki rudy kosmaty :) z tej mozaiki: [URL]http://img191.imageshack.us/img191/8760/plakatzielony.jpg[/URL] Rok temu zaginął w Ostrowcu taki psiak: [URL]http://img830.imageshack.us/img830/3713/gizmok.jpg[/URL][/QUOTE] Chodzi Ci o pieska Nr 5 - Amisia ? -
A ja w Tychach nie bylam...
-
[quote name='MagdaH']A Ty Barb na Podkarpaciu gdzie mieszkasz?[/QUOTE] W Przemyślu konkretnie.
-
[quote name='MagdaH']Ale obrobić tyle dupeuszków i jeszcze siedzieć na necie i uzupełniać to jednak trochę roboty jest[/QUOTE] Spokojnie poczekajmy, może się doczekamy. Ta rubryka juz dość dawno nie była aktualizowana.
-
[quote name='Becia66']nie egzaltujcie się bo pewnie z tego nic nie będzie. I to nie z jakiejś złośliwości tylko wydaje się, że wklejają te psiaki które były w przytulisku odkąd zaistniała ich nowa strona i nastał nowy kierownik. Żaden psiak z wcześniej adoptowanych nie znalazł na nowej stronie miejsca, a szkoda, Ale z drugiej strony rozumiem to i akceptuję.[/QUOTE] Kopiuję ze strony schroniska "Będziemy wdzięczni za informowanie nas o losie zwierząt, telefonicznie bądź mailowo (za zgodą autorów opublikujemy na naszej stronie teksty oraz zdjęcia)." Nie jest napisane, że dotyczy to zwierząt adoptowanych za nowego kierownictwa.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']nie ma nadal wpłaty. [/QUOTE] Nie wpisalam niku na swoim przelewie. Tytul wpłaty : Psy z Olkusza. -
[quote name='MagdaH']Podzieliłam na kilka maili[/QUOTE] To czekam na zdjęcia Czesia na schroniskowej stronie. :lol:
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Zapisuję sobie do przeczytania.[/QUOTE] Przeczytałam. :lol: Śliczny wątek. :loveu: :multi: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka'] telefonu od potencjalnego domku z Wawy brak [/QUOTE] Qrcze, nasze kciukowanie nie pomogło... [QUOTE] gdy do jutra nic się nie rozjaśni, robię młodemu wyróżnione gumtree...[/QUOTE] Może lepiej wyróznić mu tablicę ? [QUOTE] pozdrawiamy[/QUOTE] Pozdrawiam szorściaczka i życzę, żeby ten telefon jeszcze zadzwonił.:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tez myslę, że nic, zupelnie. Dać mu czas. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Bazarek *żaby* na psiaki z Olkusza [/B] [quote name='*zaba*'] Bazar, zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223333-*Ciuchy-na-psiaki-z-Olkusza*-do-25.02-godz.20.00?p=18675734#post18675734[/URL][/QUOTE]