barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sunia2000']Vikunia się nie pogniewa, mam nadzieję:) Potrzebna pomoc dla kolejnego starego onka, tym razem na dodatek niepełnosprawnego:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/223225-Niepe%C5%82nosprawny-ONek-potrzebne-szybko-cokolwiek-inaczej-boks-zbiorowy!!!?p=18650428#post18650428[/url][/QUOTE] Wikunia pewnie się nie pogniewa ale jeszcze dla niej trzeba uzbierać 130 zł miesięcznych deklaracji...:roll:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Własnie wziełam się za Mikruska. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czekoladowy-Mikrus-wyrwany-smierci-Szuka-domu-W0QQAdIdZ355388801[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20690259_czekoladowy_mikrus_wyrwany_smierci.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/czekoladowy-mikruswyrwany-smierci-szuka-domu-IDLh01.html[/URL][/QUOTE] Ode mnie też ma kilka ogłoszeń ale myślę, że jak sie zdublują to nieszkodzi. ;) -
Cudna Kala ma dom!! Przeznaczeniu stało się zadość ;)))))
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']jak dotrzeć do dziewczyn na dogo od labradorów ? może one mają jakiś dt.[/QUOTE] To watek labradory w potrzebie na dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie/page34[/URL] Wiem, że labradorami zajmuje się Izatemka a tu są adresy dwóch labradorowych portali [URL="http://www.labradory.info"]www.labradory.info[/URL] [URL="http://www.labradory.org"]www.labradory.org[/URL] Jeśli chodzi o dt to nie wiem czy mają bezpłatne. Bubu z Orzechowiec jest u nich na płatnym tymczasie. -
Wielki dzięki Mari napiszę do Maupa4.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Tez moge porobić trochę ogłoszeń ,tylko już jestem totalnie pogubiona. Nie wiem jakiemu , co pisać .[/QUOTE] Javeno - moze na początek Mikrusowi Nr 20 ? Na wątku Iwoniam wkleilam ostatnio link do jego ogloszenia tam sa wszystkie informacje i fotki. Może też Tuni (też jest link) - nie jest co prawda z Olkusza ale u Iwoniam bardzo ciasno. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']To czekamy do piątku :)[/QUOTE] Piątek aktualny ? :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mikruska też wyróżnilam :lol: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498259_mikropiesek_mikrusek_szuka_domku.html[/url] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Wiesz co? Alegratka nie działa już jakoś świetnie. Lepiej inwestuj w tablica.pl. Tydzień 6,99 - dzisiaj wyróżniałam jedno z tego wielkiego stada z Olkusza pod opieką Iwoni.[/QUOTE] Na tablicy właśnie jej odświeżylam - 166 wejść. [url]http://tablica.pl/oferta/tunia-piekna-przemila-sunia-szuka-domu-IDF1zD.html[/url] Na allegratka 115 wejść - bylo wyrozniane przez tydzień o 2 punkty. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498267_tunia_przemila_sunia_szuka_domu.html[/url] Nie ukrywam, że cena wyrożnienia na Allegratka jest dużo niższa - tydzień o 1 punkt to tylko 1,30 zł A ostatnio wyróznialam na tablicy ogloszenia dla kilku psów i niestety nie było wcale telefonow. Iwonko na tablicy trzeba by tez odświezyć ogloszenie Mikrusowi - jesli tego nie robilaś. Ty masz do niego link. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Znów wyrózniłam Tuni ogłoszenie na Allegratka o 1 punkt. -
Konto do wpłat deklaracji to samo co przy bazarkach ?
-
[quote name='barb'] Fajne, praktyczne, tanie i co najważniejsze walentynkowe bo serduszkowe notesiki [url]http://www.dogomania.pl/threads/222804-Walentynkowy-Bazarek-notesowy-do-14.02-do-20.00-na-sterylizację-wiejskiej-suczki[/url][/QUOTE] Bazarek się skończył ale trochę notesikow zostało może ktoś się skusi ? [COLOR="magenta"][B] ♥[/B][/COLOR]
-
[quote name='barb']Zgodnie z życzeniem trochę spamu - zaproszenie na sympatyczny bazarek z praktycznymi notesikami - również w kształcie serduszek (Walentynki) :olympic: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222804-Bazarek-notesowy-do-14.02-do-20.00-na-sterylizację-wiejskiej-suczki[/url][/QUOTE] Jeszcze pół godziny bazarku ze ślicznymi notesikami.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Daisy w domku !!!!!!! Ciesze sie . To chyba mozna ogłoszenia zdjać? [/QUOTE] Może jeszcze lepiej nie, żeby nie zapeszyć. Ona jest tak troszkę na próbę...Iwoniam da nam znać czy wszystko jest ok. -
Ślimak-pogryziony wrak psa!!! Nie dał rady-już za TM!
barb replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wielkie dzięki Kocurku za serce dla Wiki :Rose::buzi:. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Są nadal, mmd je teraz ma :) musisz do niej napisać, ja zaraz też napiszę :), że będziesz do niej o nie pisać. :)[/QUOTE] Napisalam, czekam na odpowiedź. -
[quote name='sharka']popytam Awit, ona miała szklany bazarek :)[/QUOTE] Pamiętam też, że Roszpunka miala szkło na bazarku.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Dziś... od dziś... od około 2 godzin... Daisy jest na osiedlu sąsiadującym z Jagodą.. w nowym domku... Na razie na próbę, bo kociaki, szczególnie jeden bardzo się boi piesków, ludzi z resztą także, ale jak będzie okay to Daisol tam pozostanie. Pani wspaniała. Dokarmia koty w kilku miejcach, jednego pieska też. Pomaga starszym sąsiadom w opiece nad ich kotami. Jak wszystko dobrze pójdzie to się Daisol z Jagodą będą na spacerze w 1 parku spotykać. Oby się wszystko udało,[/QUOTE] Musi sie udać. :lol: Przecież Daisy jest doskonała. [QUOTE] telefony o Tunię - same o psa do budy..[/QUOTE] Tunia ??? ... do budy ??? :angryy: A co z Mikrusem ? Bo w jego sprawie też bylas umowiona w niedzielę. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Jeżeli Tobie będzie tak wygodnie to ja się dostosuję :).[/QUOTE] To co może być? W takim razie wstępnie jesteśmy umówione. -
[quote name='sharka']Nie musisz, to prezent walentynkowy ;) A z tym wysyłaniem to mam zgryz - bo zrobiłam zdjęcia na bazarek Viki i mam 2 filiżanki, które chciałam wystawić, ale teraz zwątpiłam czy dobrze je zapakuję... Jak będzie gotowy bazarek - jeszcze przed otworzeniem - to się barb przypomnę, najwyżej je skasuję albo zaznacze odbiór w Poznaniu, albo zwrócę kasę jak się potłuką[/QUOTE] Trzeba by zapytać jak wysylają szklo inne Ciotki, bo przecież wystawiają filiżanki itp. Może jako paczkę ? Ale żeby nie robić sobie klopotu mozesz rzeczywiście zaznaczyć, że odbiór osobisty. Najwyzej będzie mniej chętnych.
-
[quote name='sharka']Barb juli88 dołożyła do Twojego zamówienia 3 czy 4 notesiki nieserduszkowe gratis :) [/QUOTE] To ja za nie muszę coś jeszcze dorzucić. [QUOTE]tylko zastanów się czy to na pewno ja mam wysyłać, coś nie do końca mi to idzie....[/QUOTE] Mowisz o tej pękniętej szybie w ramce ? To przecież nie Twoja wina. Szczerze mowiąc też mi się ta ramka podobała i lustro rownież ale balam sie, że nie dotrą całe.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Są nadal, mmd je teraz ma :) musisz do niej napisać, ja zaraz też napiszę :), że będziesz do niej o nie pisać. :)[/QUOTE] Pamiętam, że je ma. Mogę poczekać do nastepnego bazarku - bo tamten już rozliczony. Chyba, że można je dołączyć do czyjegoś bazarku a dochod bylby dla Twego Dt ? Napiszę do niej juz jutro. -
[quote name='Beatkaa']Mizianko dla Wareczki przesyłam !!!:loveu: I proszę zajrzyjcie ciocie na bazarek dla Paury - z tego samego schroniska co Warka: http://www.dogomania.pl/threads/222889-Dużo-ciuszków-i-figurki-do-postawienia-na-Paurę-do-18.02.2012 Ciotki zaglądajcie i obecność zaznaczajcie, Beatce pomagajcie ! :lol:
-
[quote name='sharka']barb ale Ty masz serducho dobre :loveu: nad cioteczkami czuwasz, nad Vikunią i bazarkami, zaraz Ci chyba walentynkę wyślę ;) :iloveyou:[/QUOTE] W takim razie zaprosimy na bazarek do Juli - Wiki się nie pogniewa, Sunia chyba też nie... Fajne, praktyczne, tanie i co najważniejsze walentynkowe bo serduszkowe notesiki [url]http://www.dogomania.pl/threads/222804-Walentynkowy-Bazarek-notesowy-do-14.02-do-20.00-na-sterylizację-wiejskiej-suczki[/url]
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu ale ja w piątek tak 16.00 do 17.15 jestem osiągalna w domu jesli tylko Ci te godziny pasują. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To pewnie będzie nowy bazarek ...? :lol:[/QUOTE] Ciotki na bazarze Waszym bazarze były puzzle. Miały 1000 kawałków ? Będą jeszcze raz wystawione ?