barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Iwoniam mi dziś mówiła, że on stworzony do agility jest :) Może iść tym tropem z ogłoszeniami? Barb, bo ja już się pogubiłam, możesz mi napisać gdzie są ogłoszenia Tuni i Mikrusa? Trochę się wkręciłam w taką robotę, bym dorobiła...[/QUOTE] Wystarczy jak wpiszę portale ? [B]Mikrus[/B] przygarnijzwierzaka krosniak tablica.pl (aktywowane naIwoniam) allegratka dogomania morusek [B]Tunia[/B] tablica.pl - na Krakow allegratka - na małopolskie - wyroznione przygarnijzwierzaka dogomania morusek [url]www.adopcje.org[/url] Linki wstawialam na watek na bieżąco ale jak trzeba to je odszukam. Cioteczka Javena też coś robila dla Mikrusa i chyba dla Tuni. -
Ogłoszenia Basta http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20752073_bast_inteligentny_duzy_pies_szuka_domu.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny,-inteligentny-pies-szuka-domu-id37579.html http://tablica.pl/oferta/piekny-madry-bast-szuka-domu-IDPl6x.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/96609/Bast---duzy-inteligentny-pies-szuka-domu/ http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bast,60034 http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=325345190&ts=1330817661 http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4373/ (dodało sie az 4 razy przez pomyłkę)
-
[quote name='sharka']jak dla mnie ok :) dzięki barb :][/QUOTE] W niektórych ogłoszeniach trzeba podać osobę do kontaktu. Jakie imię wpisać? I na jakie województwo oglaszać - mazowieckie; a miasto ?
-
[quote name='sharka']Barb :loveu: Tekst do ogłoszeń Basta: Na razie jedno. Sprawdźcie czy wszystko się zgadza. Będę aktywować na swój mail. Gdyby przyszla jakaś oferta to przekieruję. Ok? http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20752073_bast_inteligentny_duzy_pies_szuka_domu.html
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś']Mikrus... to już nie ten przecież Psiak :) Przystojniak, super :);)[/QUOTE] A jeszcze jak po szkoleniu nabierze manier ... :gent: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']NORMALNIE SIĘ w nim zakochałam ![/QUOTE] Bardzo przystojny chłopak z Mikrusa. Sprobuję dodać fotki do juz zrobionych ogloszeń. -
Zapisuję sobie szczeniorki.:lol:
-
Zapisuję. Ale to piękny pies.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Przyłączycie się do podziękowań? [/QUOTE] przyłączam się do podziękowań :Rose::Rose::Rose: -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Irocześ w dziale [B]psy w nowych domach[/B] -jest na ostatniej stronie obok Shelty Karolciasz28 :lol: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ani domu, ani ogródka, ani jednego telefonu...[/QUOTE] W tym momencie 614 wejść na ogloszenie Soni na tablicy. Ma ktoryś oglaszany psiak więcej ? Kaja 404 wejścia. I u obu 8 razy odslonięty telefon. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Dziewczyny-jak was denerwują reklamy prawie na pół ekranu to piszcie,bo administracja nie widzi w tym nic złego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223901-Szeroko%C5%9B%C4%87-reklam[/url][/QUOTE] Już sie wpisalam na wątek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Dziewczyny-jak was denerwują reklamy prawie na pół ekranu to piszcie,bo administracja nie widzi w tym nic złego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223901-Szeroko%C5%9B%C4%87-reklam[/url][/QUOTE] To u was tez tak jest. U mnie widać czasem tylko pół zdjęcia. Dastiego jescze widze ale Mikrusa tylko w polowie moglam zobaczyć. -
[quote name='MagdaH']Aaaa, to czemu ja tego wcześniej nie widziałam? [/QUOTE] Wydaje mi się, że wcześniej nie było informacji o sterylizacji. [QUOTE]To tylko zostają ogłoszenia. Mam wykupione u patSi 2 pakiety po 30 ogłoszeń, jeden mam zarezerwowany a drugi miał byc dla Miśka co w międzyczasie domek znalazł, tylko trza jakieś więcej info o pluszatej. Wymodzę tekst i się wrzuci. Ogłaszać ją tylko na podkarpackie? czy cała Polska? i transport kombinowany...[/QUOTE] Może więcej informacji na temat Wieńczyslawy móglby udzielić kierownik ? I ewentualnie poradzić czy ogloszenia na tylko Podkarpackie czy na całą Polskę? [QUOTE]W sumie Czesiu też ogłoszenia miał, a nikt z tubylców się nim nie zainteresował, wiec moze w Polsce znajdzie szczęście...?[/QUOTE] A jeszcze jakby kiero zrobił jej piękną fyzurkę...
-
[quote name='MagdaH']Całe szczęście, słuchajcie, a czy dałoby sie ja wysterylizować? Ja wiem, kasa, ale pomijajac wątek kasowy, gdyby sie znalazł sponsor zabiegu, chcący przekazać darowiznę na rzecz schroniska ze specjalnym przeznaczeniem na sterylke Wienczysławy i opiekę pooperacyjną to do kogo trzeba się zgłosić? do kiero i z nim załatwiać?[/QUOTE] Magda, Wieńczysława jest już wysterylizowana. Przynajmniej taka informacja znajduje sie na stronie. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=926&Itemid=7[/URL]
-
[quote name='sunia2000']W sumie to nie:) Było kiepsko ale Misio znalazł swojego pana, na razie tymczasowego ale wszyscy mamy cichą nadzieję że stałego:) Polecam lekturę-Misio na prawde bardzo fajne psisko, jeden z moich ulubieńców staruszków:)[/QUOTE] To poczytam kiedyś :lol: A zaglądałaś jak pięknie udal sie bazarek Sharki dla Wiki ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Ja w małych seriach ogłosiłam 4 :D[/QUOTE] W małych seriach to po ile ogloszeń ? ;) -
[quote name='sunia2000']Proszę bardzo:[url]http://www.dogomania.pl/threads/220471-Deprecha-posz%C5%82a-precz-Misio-rozpocz%C4%85%C5%82-nowe-%C5%BCycie-leczymy-ch%C5%82opczyka[/url]! [/QUOTE] Mam nadzieję, że to nie jest smutny wątek ? [QUOTE]Barb dziękuje bardzo:) Ogłaszam Viki od roku i miałam tylko 1 telefon-nie wiem co robimy nie tak, że Ci ludzie nie dzwonią. Przecież z Viki nie jest tak źle, są gorsze psy, mniej adopcyjne i jakoś znajdują domy a nią zerowe zainteresowanie:([/QUOTE] Wszędzie niestety jest teraz słabe zainteresowanie adopcjami.
-
A Wieńczysława byla dziś w ogłoszona w Życiu Podkarpackim - lokalnym tygodniku.
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']No, nic, Czesław był adoptowany w momencie zamieszania wokół wymiany kierownictwa,dlatego myślę, ze moze faktycznie obecny kiero nie kojarzy o jakiego psa chodziło, dlatego go nie wkleił. .[/QUOTE] [B]Czesio jest na stronie ![/B] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=975&Itemid=21[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam Soni ogłoszenia na tarnowiaku i tablicy. Ma tak duzo wejść... -
[quote name='SZPiLKA23']Niech sie cos kluje...[/QUOTE] Odnowiłam Budrysowi ogłoszenie na tablicy.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][SIZE=4]dziękuję za wyróżnienie Tuni[/SIZE][/QUOTE] To tylko o 1 punkt na 1 tydzień ale zawsze szybciej można zauważyć. Odnowiłam też dziś tablicę Tuni. Jak będa nowe fotki to podmienię. -
[quote name='Irka']strasznie ma te oczka wywalone , tak jakby mu ciśnienie rozsadzało..:shake: A Justyna go widziała? mówiła coś czemu mu tak te oczy "wywala"? :([/QUOTE] Był ogladany przez wet. ? Ma jakąś diagnozę ?
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']... odpowiedział tak,ze dalej nic nie wiemy to druga sprawa...[/QUOTE] I być może nie będziemy wiedzieć ... Klient niezalatwiony ale zadowolony ;)