Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='iwoniam'] Będę pisać coś więcej o psinkach, aby były nowe ogłoszenia[/QUOTE] Jak sie wywiążę z zaciągniętych zobowiązań ogłoszeniowych - to wezme sie znow za Tunię i Mikrusa... Czy tylko za Tunię skoro mmd działa w zakresie piłkarza ?
  2. [quote name='Beatkaa']No popieram..sama też nie mam innego pomysłu :oops::oops: Może być na mój adres e-mailowy : [email protected] Przy następnych ogłoszeniach podam po prostu swojego e-maila i nie bedzie wiecej takich problemów. Skontaktujesz się z Panią Agnieszka żeby przesylala maile do Ciebie - jeśli ewentualnie będą ?
  3. [quote name='barb']Nie dziękuj Cioteczko bo dla Milki jeszcze nie zrobione. Postaram się w przyszłym tygodniu. :lol:[/QUOTE] Zrobilam jedno na tablicy. Czeka do akceptacji. Troche to dziwne, bo zawsze ukazywało sie od razu po aktywowaniu. jak zostanie zaakceptowane wkleję link. Sprzwdzicie czy w porzadku to zrobie nastepne. Ok ?
  4. [quote name='Cajus JB']W nocy się rozpiszę. A czytanie bzdur na fb odradzam.[/QUOTE] Cajus, napiszesz coś ?
  5. [quote name='MagdaH']Za marzec moja stałą wyślę w przyszłym tygodniu, jak dostane dopłate do zaliczek lutowej pensji albo zaliczkę na marzec (bo już sie sama pogubiłam:shake:)[/QUOTE] O rany Magda, a Ty tyle kasy zostawiłaś na Wikuniowym bazarku :shake:
  6. [quote name='mmd']Nie, ale można z niego zrobić piłkarza albo innego sportowca :)[/QUOTE] Mikrus chyba juz powinien wrócić ze szkolenia ? A jak królisia?
  7. Poproś ją o aktywacje tylko tych, ktore nie wymagaja od niej logowania jesli nie chce się logować. Poza tym do aktywacji jest mniej niz jedna trzecia ze stu ogloszeń czyli nawet gdyby się nie powiodlo to Warka i tak ma aktualnie ponad 60 ogłoszeń a to bardzo dużo. Jesliby przyszla jakaś odpowiedź na mail to Agnieszka poprostu ją przekieruje wtedy, kiedy zajrzy na swoją pocztę - ustalcie tylko na czyj adres mailowy. Z mojego doświadczenia nie wynika, żeby często przychodzily mailowe odpowiedzi na ogloszenia. Poza tym sa też podane telefony. Innego pomysłu nie mam.
  8. [quote name='Beatkaa']Dzięki Aniu :) tutaj wstawiony tekst i zdjęcia jakby ktoś chciał zerknąć: http://www.dogomania.pl/threads/223268-od-4-z%C5%82-OG%C5%81OSZENIOWO-w-tym-PREMIUM-dla-MISIA-17-29.02-GODZ.-22-00/page5 Był podany adres mailowy i nikt nie protestował...
  9. [quote name='wojtuś'][B]Wonder znaleziony:)[/B] Cudny pomysł z drugim pieskiem tropiącym;)[/QUOTE] Bardzo dobra wiadomość.
  10. [quote name='mmd']A Do mnie dzwonią jak opętani ludzie, ale o szczeniaki, które zresztą nie są u mnie, ja je tylko ogłaszałam. [/QUOTE] Nie masz czasem więcej chętnych na szczeniaki niż szczeniakow ? Robilam dziś ogloszenia dla dwoch fajniuśkich pieskow ale one są z mazowieckiego.
  11. [quote name='MagdaH']Za marzec moja stałą wyślę w przyszłym tygodniu, jak dostane dopłate do zaliczek lutowej pensji albo zaliczkę na marzec (bo już sie sama pogubiłam:shake:)[/QUOTE] Spoko Cioteczko, Wiki na razie wyszła na prostą dzięki rożnym dobrym duszyczkom. Ciotka Sunia ma z czego zapłacić za hotelik w marcu. :lol:
  12. [quote name='sharka']barb, ziarnko do ziarnka :) a ja właśnie zaczęłam się zastanawiać czy nie spróbować z ogłoszeniami :) ale to dopiero pod koniec marca, teraz w pracy mam ciężki czas. Ja ogłoszenia zrobię a Ty barb kolejny (po tym który planujemy) bazarek ;)[/QUOTE] To ja juz wolę ogłoszenia, co prawda jak widać nie robię ich w ilościach hurtowych , tylko tak sobie dłubię pomalutku. ;)
  13. Ja tam jeszcze żadnego bazarku nie zrobilam, ale cieszę się jak innym ładnie się sprzedaje - w końcu to wszystko dla psiaków.
  14. [quote name='Beatkaa']Szczęścia Wareczko :* !!! Muszę tutaj dwóm cioteczkom podziękować,sharka i barb :) Bazarkowe ciocie,na które zawsze można liczyć !!! Z całego serducha dziękuję za podnoszenie :loveu: Złote dziewczyny !!:cool3: Beatkaa, to wszystko dla Warki (i dla Pimpusia). Nie trzeba dziękować. ;) Chociaż to bardzo miłe zostać tak docenionym. :lol:
  15. [quote name='sharka']Żeby teraz jeszcze telefon dzwonił :) dzięki barb :D[/QUOTE] Tylko tyle dalam radę. :roll: Jak zrobię kilka Milce - mam zamiar na początku przyszlego tygodnia - to dorobię coś jeszcze szczeniorkom.:lol: A Ty sharka niechcesz sprobować? Myślę, że to jest duzo prostsze niż zrobienie bazarku. ;)
  16. [quote name='Czorcik']ojojoj Barb przepraszam, wielkie dzięki :)[/QUOTE] Nie dziękuj Cioteczko bo dla Milki jeszcze nie zrobione. Postaram się w przyszłym tygodniu. :lol:
  17. [quote name='barb']Zrobilam dziesięć. [/QUOTE] Zrobilam dziewięć... Ale jedno jeszcze dorobię w późniejszym terminie.
  18. c.d. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/96702/Sympatyczne-szczenieta-szukaja--domu/[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=325688703&ts=1330888944[/url]
  19. Bureczka piękna. :loveu: Ale jak to nie było Łajki ??? :cool3:
  20. [quote name='mmd']Portale mi wystarczą. Chodzi mi po głowie tytuł z tym Mikrusem - "przed EURO weź piłkarza do domu" - coś takiego....[/QUOTE] To z Mikrusa taki zamiłowany piłkarz ? :crazyeye: Ja mu na razie nie robię więcej ogłoszeń do czasu zakończenia szkolenia.;)
  21. Szczeniorkom zrobiłam na razie trzy. Niestety mój net znów strasznie spowolnił...
  22. Zrobilam dziesięć. Trzymam kciuki za odzew. Będę na bieżąco odświeżać i aktualizować.
  23. Ogłoszenia maluszków [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20753349_szczeniaczki_szukaja_domu.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/SZCZENIETA-szukaja-domu-id37600.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/url]
  24. [quote name='Czorcik']województwo mazowieckie :) Fundacja jest w Sochaczewie, A Bast przebywa w Teresinie k. Błonia , pod Warszawą :)[/QUOTE] Trudno. Juz poszło. Najwazniejsze, żeby byl jakiś odzew. Przy okazji poprawię tam gdzie to mozliwe.
  25. Na adres mailowy fundacji przyjdzie link do aktywacji ogloszenia na gumtree. Na www.adopcje.org czeka na akceptację. Na tym portalu to niestety dlugotrwa.
×
×
  • Create New...