Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='krakowianka.fr']a Daisy, cos ruszylo? Ale sie bedzie mikro-Jagoda z zycia cieszyc...! :)[/QUOTE] Daisy ma już domek.
  2. [quote name='MagdaH']Tak, napisałam jak miał na imię i kiedy adoptowany[/QUOTE] To wyślij jeszcze raz. Moze daj mniej fotek ?
  3. [quote name='barb']To chyba nie ma nic do rzeczy. Adres mailowy się zgadza ?[/QUOTE] To wyślij jeszcze raz. Może na wszelki wypadek daj mniej fotek. Napisalaś o jakiego pieska chodzi ? Kiedy byl adoptowany i jak mial na imię w schronisku ? Z tym pisaniem chyba powinniśmy się przenieść na wątek Czesia.
  4. [quote name='MagdaH']Może pocisłam za duzo fotek na raz:oops:[/QUOTE] To chyba nie ma nic do rzeczy. Adres mailowy się zgadza ?
  5. [quote name='MagdaH']A mi wrócił mail wysłany do Orzeszków na podany adres...[/QUOTE] No co ty ? Czemu wrócił ? Nim podalam adres to sprawdzilam go jeszcze na stronie schroniska. [email][email protected][/email] Zgadza się ?
  6. [quote name='MagdaH']Fajne, ale przydałoby sie Wienczysławe wysterylkować, jeśli jeszcze nie jest. Bo szczeniaczki fajna sprawa, ale nie ma tyle domków ile szczeniaczków:shake:[/QUOTE] Ona zostala znaleziona razem ze szczeniakami. Z tego co wiem sterylki są robione w miarę mozliwości finansowych. Czytam sobie wątek Czesia pomalutku. :lol:
  7. 13.02.2012 r. Mustafa na stronie schroniska w Orzechowcach zostal przeniesiony do działu [B]Psy w nowych domach[/B]. [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
  8. Ringo Nie miał osobnego wątku - występował na zbiorowym watku Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy! post 7611 dlatego wkleję link do strony schroniska gdzie jest więcej informacji o piesku http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=9&sobi2Id=46&Itemid=22
  9. Czy Ciotki, które jeździly kiedyś do Orzechowiec pamietają może psa o imieniu Ringo? I czy mial on jakiś wątek na Dogo? Ringo przeszedl w tym roku za TM. Szukalam przez wyszukiwarke i na Dogomanii znalazlam go tylko w poście 7611 na wątku Orzechowiec. Wstawiony przez Karolciasz pisala, że bardzo chciaby bymu dać dom... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1370/smie.jpg[/IMG]
  10. [quote name='MagdaH'][URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=926&Itemid=7[/URL] a wy tam macie produkcję IroCzesiów?:crazyeye: Ona jest wypisz/wymaluj, ta sama postawa, co prawda ogonek ma, ale nawet uszka ma kształtu wiadomego.[/QUOTE] Magda, na zdjęciu obok są dzieci Wienczyslawy - Wienczki. Widziałaś? [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/clients/927_ico.jpg[/IMG]
  11. Teraz musimy czuwać nad bazarkiem Sharki :lol:. I przydalby się Wiki, wedlug mnie, podobny wstęp w pierwszym poście jak ma Lisio.
  12. [quote name='sunia2000']Zaraz muszę się wziąć za porządek w jej finansach bo już się gubie:)[/QUOTE] Jeśli deklaracja Magdy poszla by w całości na Wiki to byłoby to juz razem 190 zł stałych i brakowałoby już [B]tylko [/B]110 zł. ;)
  13. [quote name='Nutusia']Doszły mnie słuchy, że Amiś wygrał casting foksiowy - Państwo powinni się niebawem kontaktować z Opiekunką - kciuki trzymajmy![/QUOTE] :kciuki: Trzymam bardzo mocno :kciuki:
  14. [quote name='barb']Zgubił mi się gdzieś wątek Promyczka więc piszę na głównym. Jest specjalny watek poświęcony zwierzątom, ktore odeszly w 2012 r. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220332-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2012-roku-[/url]... Może wstawicie tam Promyka ?[/QUOTE] Widzę, że Promyk już jest wstawiony na ten wątek przez moderatora - 44 post.
  15. Widzę, że Ślimaczek już wstawiony.
  16. Widzę, że Promyczek juz wklejony na wątek piesków, ktore odeszły w 2012 r. :-( http://www.dogomania.pl/threads/220332-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2012-roku-...?p=18669062#post18669062
  17. [quote name='Javena'] Już zrobione ,na jutro powinno być.[/QUOTE] Mój też zrobiony.
  18. [quote name='barb']Ale potem drugi watek zalozył Cajus. Zaraz wkleję link.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat...a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością[/url]
  19. [quote name='Becia66']Wątek z tego co pamiętam zakładała Neczka ale teraz są jakieś problemy z dogo i ciężko go odzyskac. Zresztą Neczka ma usunięte konto i nie wiem na ile jej profil jest do przeglądnięcia.[/QUOTE] Ale potem drugi watek zalozył Cajus. Zaraz wkleję link.
  20. Suniu jest taki watek poświęcony psom, ktore odeszły w 2012 r. http://www.dogomania.pl/threads/220332-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2012-roku-... Mozna tam wstawić Slimaka...
  21. Bardzo Ci dziekuję, że mnie skierowałaś na ten wątek.
  22. Tytuł zmieniony.
  23. Przypominam o bazarku Cioteczki Sharki dla Wiki [url]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_do-26.02[/url]
  24. [quote name='halcia']Dzieki....myśle,ze to adopcja zagraniczna,bo w polską dalej uwierzyc nie moge.....[/QUOTE] Myślę, że gdyby byla zagraniczna to coś byloby napisane. Tak jak w przypadku Carli i UFO. Ale to tylko takie moje gdybanie... Ostatnio ktoś zainteresowal sie staruszkami Cindy i Jenny. Macie link do wątku ?
×
×
  • Create New...