barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='barb']Dziesiąte ogłoszenie zrobilam Bastowi na www.warsza.pl. I wstawilam go na taki wątek http://www.dogomania.pl/threads/224185-Adoptuję-dużego-psa
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Fajnie byłoby gdyby Mikrus został w Krakowie. A ja wstawilam go przed chwilą na taki wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224213-Przygarnę-małego-psa-ratlerka-lub-ratlerko-podobnego-.Kraków[/url]. A o Tunię nie dzwonią ?[B] mmd[/B] porobila nowe, fajne ogłoszenia. -
jest tez synek Wienczyslawy - Wieczek3 w nowym domu Dżeki. [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=979&Itemid=[/url]
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Niezałatwiony i niezadowolony....ale gdzie sie odwołac?O buty wiadomo gdzie sie udac,a tu?[/QUOTE] Jak na razie nic nowego na temat Neli na stronie nie ma. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Nie robiłam więcej - dogo nie dzialalo to nie widzialam czy jeszcze potrzeba.[/QUOTE] Może byly jakieś telefony o pieski ? Może są już jakieś chętne domki ? -
[quote name='Beatkaa']Z bazarku dla Pimpusia i Wareczki uzbierała się niezła sumka i wyszło po 75,75 zł dla każdego psiaka.:loveu:Aniu podeślij mi proszę numerek konta i potwierdź jak wplata dojdzie na tym bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/223590-rozliczamy-Przedwiosenna-wyprzeda%C5%BC-fant%C3%B3w-dla-Wareczki-i-Pimpusia-do-04.03.12 Dziękujemy Beatcee i Tymusiowi za bazarek dla Warki :Rose:
-
Odnowiłam ogłoszenie Wiki na [B]przygarnijzwierzaka.[/B]
-
[quote name='luka1']Tak, został jeden malec, ale też coś się chyba kroi. [/QUOTE] Jeśli ogłoszenia mozna bedzie usunąć - daj znać. Chyba,że wykorzystasz je dla innych maluszków?
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Nowa fotka Wieńczyslawy z zakladki [B]Brzydkie kaczątko[/B] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/146_p1000548.jpg[/IMG] -
Wypatrzylam Wieńczyławę w zakładce [B]brzydkie kaczątko[/B] - po metamorfozie [IMG]http://http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/146_p1000548.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/146_p1000549.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/146_p1000548.jpg[/IMG]
-
Dziesiąte ogłoszenie zrobilam Bastowi na www.warsza.pl.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zrobilam Tuni ogloszenie na portalu Krakusik, a Mikrusowi na [url]www.adopcje.org[/url] i odświeżylam mu krosniaka Nie robiłam więcej - dogo nie dzialalo to nie widzialam czy jeszcze potrzeba. -
[U]ogloszenia Milki :[/U] przygarnij zwierzaka morusek cafe animal gumtree [url]www.warsza.pl[/url] krakusik neeon [url]www.adopcje.org[/url]
-
[quote name='Czorcik']super , fajnie dziewczyny Sharka , Barb , dziekuję w iminiu Milki , może przyniesiecie jej szczęście :)[/QUOTE] Czorcik to dopiero dwa ogłoszenia :roll: , moze dziś mój net bedzie działał lepiej i dam radę zrobić więcej...;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']To dorobię jej jeszcze.[/QUOTE] Jesli tylko możesz. -
[quote name='sharka']dzięki barb :) ja właśnie zauważyłam błąd ortograficzny w tekście i ze wstydu zapadam się pod ziemię... naprawdę... :oops:[/QUOTE] Sorki, że tylko tyle ale mój internet wczoraj to porazka i tak mam coraz częściej.:shake: A ja tego błędu nie znalazlam czytając tekst ? I dalej go nie widzę.... :oops: [B]Milka jest naprawdę bardzo pieknym psem[/B].:lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Tunia ma wyróżnioną tablicę: [URL]http://tablica.pl/oferta/tunia-7-mies---zywe-srebro-i-baletnica-w-jednym-IDMt7B.html#4f5756fd1884e[/URL] i moruska wyróżnionego [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97058/Tunia-7-mies.-%E2%80%93zywe-srebro-i-baletnica-w-jednym-/[/url] i pokrewny portal: [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/97058/Tunia-7-mies-8211zywe-srebro-i-baletnica-w-jednym-/[/url] a resztę zostawiam barb, bo mnie pogoni ;)[/QUOTE] mmd nie pogonię Cię bo u mnie ostatnio fatalnie z internetem, teraz jak musze iść do pracy wszystko jest super. A po południu i wieczorem koszmar. Chodzi tak wolno, ze wczoraj zrobilam tylko jedno ogłoszenie i poodświeżalam stare na tablicy - w tym też Tuni. -
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20761807_milka_piekna_mloda_duza_suczka_szuka.html[/url]
-
[url]http://tablica.pl/oferta/milka---mloda-sunia-o-jedwabistej-siersci-szuka-domu-IDPPM9.html[/url] wkleiłam link do ogłoszenia Milki jeszcze raz - bo przy klikaniu na ten wczesniej wklejony przestało się otwierać.
-
[quote name='luka1']Kolejny maluch pojechał dziś do domu! Został jeden, smutny szczeniak - chyba tęskni za rodzeństwem.[/QUOTE] Czy to z tej ogłaszanej dwojki pojechał jeden maluch ?
-
[quote name='barb'] jak zostanie zaakceptowane wkleję link. Sprawdzicie czy w porzadku to zrobie nastepne. Ok ?[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/offer/milka-mloda-sunia-o-jedwabistej-siersci-szuka-domu-IDPPM9.html[/url]
-
Mauchu maja na [B]tablicy[/B] 55 wyświetleń i jeden raz odsłoniety telefon. Czyżby ktoś dzwonił w ich sprawie czy tak tylko sobie kliknął ? Na [B]allegratce[/B] tylko 17 wyświetleń.
-
[quote name='barb']Zrobilam jedno na tablicy. Czeka do akceptacji. Troche to dziwne, bo zawsze ukazywało sie od razu po aktywowaniu. jak zostanie zaakceptowane wkleję link. Sprawdzicie czy w porzadku to zrobie nastepne. Ok ?[/QUOTE] Jeszcze nie zaakceptowane... Nie rozumiem.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] Jeszcze Sarenka i Mr. Strachulec są, ale może Ziutka któregoś przejmie.[/QUOTE] Może niech nie robi od razu po 50 a np. chociaż po 10 ?;)