barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']ALe te godziny zostawania w domu, ooo matko katastrosa!! Ona najpierw powinna wyjść na prostą, a potem adoptować psa, to nie kwiatek w domu, ja bym takiej osobie psa nie dała, a co jak jej się znudzi, albo za każdym razem będzie nasikane itp, sprawdzać czy jest dobrą matką to sobie może jak dzieci urodzi, a nie na psie...dla mnie to porażka.[/QUOTE] Jeśliby dziewczyna reflektowała na innego pieska, to już Iwoniam by podjeła decyzję po sprawdzeniu domku. Chodzi o psiaki wyciagnięte z pseudoschroniska w Olkuszu. -
[quote name='MagdaH']Tak, widziałam, wysłałam maila do p.Artura, nie mogę się dodzwonic. Zapytałam w mailu o informacje o suńce i o "błogosławieństwo" w zakresie korzystania ze zdjęć stronkowych.[/QUOTE] Dostałaś juz odpowiedź ?
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Następne zapytanie o Terriego [B][B]:) Piszę mailowo bo mieszkam w Krakowie, tutaj będzie lepiej zawrzeć parę szczegółów niż przez telefon. Jestem studentką, mam 22 lata. Nigdy nie miałam psa. Chciałabym się zaopiekować psiakiem który da mi trochę radości, ale najpierw chcę się upewnić że będę dobrą "mamą" dla niego. Mój tryb życia w tym momencie jest zróżnicowany, wracam z uczelni o różnych godzinach, bywa, ze nie ma mnie od 8 - 19. To bardzo długi czas, czy pies nie będzie się męczył będąc samemu (wyprowadzany 2 razy dziennie)? Tak nie jest codziennie ale może być tak ze kiedyś zacznę pracować i wtedy będzie sam regularnie. Po powrocie miałby oczywiście dłuższy spacer, tylko czy mógłby tak żyć? Byłoby to mieszkanie w bloku, z reguły kawalerka ( czasami zmieniam mieszkania), ale mogłabym zaoferować mu opiekę i swoją przyjaźń. Poszukuję mądrego psiego towarzysza i kompana do zabaw i długich spacerów. Jak duży jest ten piesek? Na zdjęcia ciężko określić, czy jest powyżej kolana czy nie. Czy dużo je? W razie czego proszę pytać - może coś pominęłam w opisie siebie. Jaki jest ten piesek? Co potrafi? (np. utrzymywanie czystości w mieszkaniu) Na stronie był opis, ale jeśli mogłaby Pani troszkę więcej o nim powiedzieć, będę wdzięczna. Natalia[/B][/B][/QUOTE] Beciu, może byś skierowała dziewczyne na iwoniam? mail ; [email][email protected][/email] Ona ma psiakow do wyboru i do koloru i na cito szuka im domków. Jest sunia Sarenka, która zostawiona na dłużej umie zalatwić sie na szmatkę. Iwoniam jest na miejscu w Krakowie, szkoda żeby oferta domku calkiem sie zmarnowała. -
odświeżylam dziś ogłoszenie Basta i szczeniaczków na tablicy.
-
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Zaglądam czy jest relacja z wizyty u Nutki? -
[quote name='karolciasz28']Dawno nic nie pisałam, ale odwiedzam Viki i nieustająco jej kibicuje...[/QUOTE] Ja tez odwiedzam Wiki w sobote rano - niestety wirtualnie...
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']Czesiowe to główne w miniaturce z napisem Komando[/QUOTE] Widocznie Cześ nie jest zwolennikiem stylu militarnego, skoro nie okazuje radości :evil_lol: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A Agula była na wizycie u Nutki!! Nutka mieszka sobie szczęśliwie, śliczna, zadowolona, kochana, rozpieszczana i pozdrawia wszystkie cioteczki!!! :)[/QUOTE] Czyli wizyta poadopcyjna wypadła pomyślnie :lol: Na wątku Nutki też zaznaczone ? Fotki bedą ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='cremilicious']Witam! Bardzo proszę o wysłanie mi na maila [email][email protected][/email] wszystkich ogłoszeń piesków, które jeszcze szukają DS. Chętnie pomogę w ich rozwieszaniu :) / Ogromnie Państwu kibicuję w szukaniu domków pieskom i tym bardziej się cieszę, że ilekroć tu zaglądam - coraz więcej z nich jest już bezpiecznych w domkach stałych. CUDOWNIE, ŻE SĄ JESZCZE TACY LUDZIE JAK WY!! [SIZE="5"][B]OGŁOSZENIE DLA PUNI: [url]http://img855.imageshack.us/img855/6643/punia.jpg[/url][/B][/SIZE] Pozdrawiam!![/QUOTE] Na pewno bez domku nadal sa Mikrus i Tunia. Wklejam linki do ich ogloszeń, ktore mozna wydrukować. [url]http://tablica.pl/drukuj/tunia-piekna-przemila-sunia-szuka-domu-IDF1zD.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498259_mikropiesek_uratowany_z_olkuskiego.html[/url] W imieniu Iwoniam i wszystkich Ciotek z wątku - dzięki za ogloszenie Puni i pomysl z rozklejaniem ogloszeń. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']To chyba nie ustawa. Moje ogłoszenia są. [/QUOTE] Moje też są...Może Javeny nie były - za darmo ? A nie ma ich na 150% ? Moze tylko linki nie dzialają? -
[quote name='luka1']No tak, nie jest to łatwo ogarnąć. Więc tak - ze szczeniaków Frytki został jeden chłopak.[/QUOTE] To jeden z tych dwoch szczeniorkow, ktore oglaszałam ? [QUOTE]Mam cztery szczeniaki od suczki - sznaucerki (same chłopaki) i jednego - Filipka - który trafił do nas jako kompletny szkielet. te cztery (na zdjęciu razem) szczeniaki ze zdjęcia powyżej są poza moim zarządzaniem bo to prośba o dom od koleżanki, która je znalazła. Wszystko się komplikuje bo nie mogę wstawić zdjęć. Może poproszę córkę - ona wie jak to zrobić.[/QUOTE] Jak będą fotki to też się pieski troszke ogłosi.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] i opiekunki : [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842321018/][img]http://farm8.staticflickr.com/7202/6842321018_f726a02f45.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842321018/]Sarcia i Mama Mia/Kora[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr[/QUOTE] Wspaniałe pomocnice. -
[quote name='Sabina02']To chyba moje, ale ja juz dawno je zrobilam.[/QUOTE] Uzytkownik schronisko, dodane 15 marca. Pewnie jest ten sam tekst i fotki, co w Twoich.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Na tablicy znalazlam nowe ogłoszenie suniek [url]http://tablica.pl/oferta/cindy-i-jenny---od-12-lat-niczyje-zapomniane-IDDO4d.html#80d78693[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='sharka']Odwiedziłam :) żółwie to nie to samo co dinozaur z wielką paszczą ;)[/QUOTE] A ja wyedytowalam swój post o żółwiu, żeby Milka miala porządek na wątku. ;)
-
Gdyby był jakiś telefon o Milkę to chyba Luka coś by napisała ?
-
[quote name='sharka']jedno wejście jest moje ;)[/QUOTE] Poprawiasz Milce statystykę ;)
-
[quote name='Czorcik']A Milusia taka sliczna[/QUOTE] Na [B]tablicy[/B] Milka ma 46 wejść , a na [B]allegratka[/B] 49. Luka miałaś choć jeden telefon w jej sprawie ?
-
Bast jest taki piękny a na tablicy ma tylko 11 wejść :placz: ,szczeniorki 53 wejścia , a Milka 46. Na allegratka - Bast ma 33 wejścia, Milka - 49, szczeniaczki - 34.
-
[quote name='barb']Dziś znów odnowiłam Wiki Jaroslawiaka - jest ponad 600 wejść i co z tego...[/QUOTE] Odświeżylam jej też tablicę i w tym momencie jest prawie na samym początku na dolnośląskim.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Nie ,nie na poczcie odebrałam wiadomosci,że zostały usuniete. Wiem ,że Tablica jest nowa. CODZIENNIE ROBIE OGŁOSZENIA. Znowu bedę musiała przysiasć fałdów.[/QUOTE] Moje są. Jest też Tunia. Tylko wejścia liczą się od czasu tej nowej formuły tablicy teraz Tunia ma tylko 26. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']jak makiem zasiał...[/QUOTE] Jeszcze się zastanawiają ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Nie odwiedzę mojej małej w łikend... ejj stęskniłam się!:-([/QUOTE] Łajka pewnie też.