Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Rzeczywiście, podobne dziewczyny :lol:
  2. [quote name='Dzika_Figa'] Jak WAm idzie przekopywanie szaf?[/QUOTE] A jakby było z wysyłką każda od siebie ? Pytam na wszelki wypadek bo wydaje mi sie, że nie mam nic ciekawego co by mozna wystawić ale może jednak... No i czy to tylko ciuchy miałyby być?
  3. [quote name='Javena']Dziewczyny ,wszystkie ogłoszenia z Tablicy pl zostały usunięte. Nie mam pojęcia co oni robią ,najpierw allegro ,teraz tablica.[/QUOTE] Linki sie nie otwieraja ? Bo tablica zmienila formulę. Zaloguj sie może one są i trzeba je tylko odświeżyć. Ja swoje znalazlam a też niektore linki przestały mi sie otwierać.
  4. Mozzart wygląda na bardzo szczęśliwego w nowym domu [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=343:relax-przy-muzyce-mozzarta&catid=1:aktualnocigowna[/url]
  5. [quote name='Gosia85']Proszę mi powiedzieć, przeprowadzka do Pani Kasi nie wchodzi już w grę?[/QUOTE] Cajus kiedyś nam obiecał coś napisać...
  6. Nikt nie dzwoni...
  7. [quote name='Javena'][url]http://www.dogomania.pl/threads/224714-MAM-JAJECZKA-DLA-PIESECZKA-.Tylko-do-06.04.22-00?p=18838842#post18838842[/url] Wymęczyłam taki bazarek ,moze lepiej się sprzeda ,niż wczesniejszy? :)[/QUOTE] Prześliczny bazarek ... :klacz: ... i jakie ceny :klacz: ... Taniej już być nie może. Zaglądajcie Cioteczki. I pocztę kwiatową Javeny wspierajcie - ona tez jest w części na olkuskie pieski .
  8. Dziś znów odnowiłam Wiki Jaroslawiaka - jest ponad 600 wejść i co z tego...
  9. [quote name='Becia66']Kajuśka, a mnie niezmiennie strasznie ciebie żal....:shake:[/QUOTE] Czyli cisza ?
  10. [quote name='sharka']na razie licytowałam :) skończył się już bazarek? cały czas sie zastanawiam czy to nie był błąd, bo kiedy mały się do niego dorwie to chwili spokoju nie będzie :D ale myslę że frajdę będzie miał :)[/QUOTE] Bazarek jest chyba do 18-tego ale juz trochę mi sie bazarki mieszają.
  11. [quote name='sharka']ostatnio na bazarki zaglądam bo udało mi sie świetne książki dla dzidzia kupić i za nieduże pieniążki :)[/QUOTE] Widzialam, że gwizdek u Nikaragui kupilaś - to też dla synusia ?
  12. [quote name='sharka']ja się jakoś za ogłoszenia nie mogę wziąć... wieczorami chodzę po dogo i nic mi się już nie chce...[/QUOTE] O fajnie, że jesteś.:lol:
  13. Zrobiłam nowe ogloszenie Wiki na Dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4484/[/url]
  14. [quote name='barb']To może kupisz sobie prezent na dogomaniackim bazarku ? Połączysz przyjemne z pożytecznym ? Jeśli chcesz podeślę Ci parę linków do zaprzyjaźnionych bazarkow. :lol:[/QUOTE] Bazarek z biżuteria dla Herbuska [url]http://www.dogomania.pl/threads/223138-piękna-biżuteria....ponad-150-wzorów....do-30.03.2012-do-22-00[/url] bazarek różnościowy na psiaki z Olkusza [url]http://www.dogomania.pl/threads/224513-Firanki-serwetki-ubrania-dziec.-młodz.-damskie-męskie-na-olkuszaki-do-18.03[/url] Książkowy dla Murzynka [url]http://www.dogomania.pl/threads/224255-Książki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00[/url]
  15. [quote name='milena0'] a kasę chyba i tak zostawię , może się jeszcze przyda :) zresztą tu tyle psików którym trzeba fundusze np na hoteliki czy jakieś inne dramatyczne potrzeby a ja nie wiedziałabym któremu dać, dlatego czekam że może trafi się jakaś sytuacja nagła ,potrzeba . chyba że macie taką ? [/QUOTE] To może kupisz sobie prezent na dogomaniackim bazarku ? Połączysz przyjemne z pożytecznym ? Jeśli chcesz podeślę Ci parę linków do zaprzyjaźnionych bazarkow. :lol:
  16. [quote name='Irka']taki ładny plakacik ten :)[/QUOTE] Bardzo ładny.
  17. [quote name='karolciasz28']Agula powiedz nam coś więcej, my tu takie spragnione wieści:cool3:.[/QUOTE] Karolcia, może na razie czekajmy cichutko, żeby nie zapeszyć.
  18. A ja Kajuniu trzymam kciuki za twój domek.
  19. [quote name='wojtuś'][SIZE=5][B]Bonnie złapana !!!!!!! [SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]Pan z przyszłego DS, prowadził Bonnie na smyczy, w pewnej chwili Bonnie się zaparła, ściągnęłą smycz i uciekła, Iwonia z panem z DT ją złapali:) Niestety ten DS odpada, Bonnie wróciła z powrotem na DT i dalej szukamy dla niej domku. [/QUOTE] Swietnie, że się znalazla. Zle, że ds opada... [QUOTE][B]Basiu [/B]to odwołaj proszę alarm na zaginionych a ja odwołam na krakowskim;) [/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Juz to robię. Gorzej, ze nie ma mozliwosci usunąć ogloszenia na dogomanii.
  20. Ogłoszenie Boni na Dogomani w dziale psy zaginione/ukradzione [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4485/[/url]
  21. [quote name='wojtuś']Dziękuję ...[/QUOTE] Nie ma za co. Myslę, gdzieby ja jeszcze na szybko oglosić jako zaginioną. Mam tylko nadzieje, ze predzej się znajdzie niz będą ogloszenia. Boni jest duzym psem ? Ile mniej więcej ma centymetrow wysokości - bo w ogloszeniach na dogo to potrzebne ?
  22. [quote name='figa33']jasne , nigdy nie robiłam wyróżnionych ( nawet nie wiedziała, że są wyróżnione ) , nie wiem jakim kluczem się kierują , czasem trafiają potem psiaki do metra i kiedyś to naprawdę był mega odzew , teraz już nie taki niestety ja Terrutkowi nie robiłam cafeanimal , obstawiam Karolcię :lol:[/QUOTE] Też myślę, że to Karol :lol:
  23. [quote name='wojtuś']Tak Kochana namiary na Iwoniam, te pieski z Ostrowca Św. są w Krakowie na DT, wstaw proszę do tej bazy[/QUOTE] Zrobione [url]http://www.dogomania.pl/threads/123433-Baza-zwierząt-zaginionych?p=18826153#post18826153[/url]
  24. [quote name='figa33']dokładnie tak , psiaki umieszczane w cafeanimal , trafiają do metra ( jak mają szczęście oczywiście )[/QUOTE] Nawet te, ktore maja ogłoszenia zwykle, nie wyróżnione też moga tam trafić ?
×
×
  • Create New...