barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='majuska'] Na dzień dzisiejszy stan psiaków : Kaja Budrys Dingo Ozi Szczepan Sonia Slepek Nuka Eska Kala - w hoteliku Tobi - w ?? Nowa sunia w typie collie 12 psów:crazyeye::crazyeye::-([/QUOTE] O rany. A jest tyle bud? Ja na bieżąco odnawiam i odświeżam wcześniejsze ogłoszenia; na tablicy, allegratce, przygarnijzwierzaka. Wczoraj odnowilam na krośniaku bo znow już wygasły. Przy okazji - ponieważ Agula jest tak zaangazowana w Przytulisku przy tej ilości psów - wszystkie namiary do kontaktu (poza Kają ) dałam na Becię A gdzie przebywa Tobi, że jest przy nim znak zapytania ?
-
[quote name='Becia66']no i była wczoraj [B]hankasanok[/B] z koleżanką ze stowarzyszenia [B]Anetą[/B] i nie widzą przeciwskazań, zeby wyadoptować tam Ozziego. W każdym razie swojego psa by tam oddały, a to mi wystarczy bo wiem że dom dobrze prześwietlony. Państwo mają w poniedzialek przyjechać do Rzeszowa i w drodze powrotnej wstąpić do Boguchwały, z tym że nie deklarują się na 100% i chcą go zobaczy przed ewentualną adopcją która być może nastąpi równocześnie.[/QUOTE] No to kciukujemy :kciuki:
-
A ile kosztuje wyróznienie na gumtree ?
-
[quote name='barb'][U]ogloszenia Milki :[/U] [/QUOTE] linki [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Milka-piekna,--mloda-duza-suczka-szuka-domu-id37947.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97343/Milka-piekna--mloda-duza-sunia-szuka-domu./[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Milka,60421[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Milka-piekna-duza-mloda-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ361784144[/url] [url]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48724/milka_-_przepiekna_duza_mloda_suczka_szuka_domu[/url] [url]http://www.krakusik.pl/99877_milka_przepiekna_duza_mloda_suczka_.html[/url] jeszcze nie zaakceptowane neeon [url]www.adopcje.org[/url][/QUOTE]
-
[quote name='luka1']ani jednego drrrryn.[/QUOTE] Qrcze, a Milka młoda,piękna, wysterylizowana - same zalety.
-
[quote name='sunia2000']... ale telefon jak milczał tak nadal milczy:([/QUOTE] Wiki ma przecież ladne zdjęcia i tekst w porządku. Niestety straszny zastój w adopcjach - wszędzie. W Przytulisku w Boguchwale, które mam w podpisie - zupełna porażka. Od jakiegoś czasu psów wyłącznie przybywa. :shake:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jaka szkoda, że nie jestem z Krakowa. -
A czy psy ze schroniska we Wrocławiu są oglaszane za darmo w jakiejś gazecie ? Np. Schronisko w Orzechowcach ogłasza psy w Życiu Podkarpackim, kiedyś w Nowinach i w takiej bezplatnej publikacji z ogłoszeniami chyba "Kontakty"? Może to by byla dla Wiki jakaś szansa ?
-
Czy był jakiś telefon o Milkę ?
-
No właśnie, czy był chociaż jeden telefon w sprawie Basta ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zobaczylam rano te imponującą listę ogloszeń. Dorobilam skromnie jedno. [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4426/[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']Kaju , bardzo domek potrzebny dla ciebie..[/QUOTE] A co z domkiem z Przemyśla ? Jeszcze chętny czy już zrezygnował ? -
[quote name='barb']Raczej nadal w schronisku - przynajmniej tak wynika ze strony [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url][/QUOTE] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=21&Itemid=7[/url] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=22&Itemid=7[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='shiina']Tak, zrobilo sie bardzo cicho pusto- gdzie wszyscy znikneli? co z pieskami?[/QUOTE] Raczej nadal w schronisku - przynajmniej tak wynika ze strony [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
wstawiłam Milkę - post.29 [url]http://www.dogomania.pl/threads/224185-Adoptuję-dużego-psa[/url]
-
Zrobilam jej tez dziesięć ogloszeń - tyle samo co Bastowi.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziewczyny - wejdźcie tu i powiedzcie mi jaki jest prawidłowy numer telefonu do osoby, pod opieką której jest ten piesek: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95744/Labradorkowy-sniezek-szuka-domu/[/url] Tu jest moje imię i telefon, ale to nie mój psiak..[/QUOTE] Ja tego nie popełnilam. Może ktos rozpozna swoje ogłoszenie i poprawi ? Wklej to jeszcze na psiakach z olkusza - tam bywa więcej osób. Tak niestety robi się na Morusku. Ja wyedytowalam wszystko w kontakcie (zamiast osoby do kontaktu dalam trzy x) mail jest mój (w razie odpowiedzi przekieruję na wlaściwy) a numer telefomu i ewentualny mail do kontaktu wstawiam w treści ogloszenia. -
Już wstawiona.
-
To może Milkę wstawić - ona i duża i kudlata ?
-
Ale to serial o psie...
-
Ale za to duży :lol:. Oglądasz Komisarza Alexa na jedynce?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Mam wrazenie ze ludzie nie dzwonia o Tunie bo sie boja ze moze z oczkiem byc nadal cos nie tak. Tekscik nowy fajny, tez ja powrzucam tu I owdzie, moze ja w koncu ktos wypatrzy. Ona jest taka piekna!!!![/QUOTE] W ogloszeniach, ktore ostatnio robilam nie pisalam o oczku. Zawsze mozna powiedzieć to w rozmowie telefonicznej...