Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Tez tak myślę.:lol: Na razie wyroznilam piesia o 1 punkt na allegratce. Jutro powinien być na mazowieckim w psach gdzieś tak na trzeciej stronie. :lol:
  2. Napisalam wszystko jako odpowiedź na post Sharki, bo nie widzialam Twojego. Gdbybyś zdecydowala sie na wyróznienie to podam swoje konto ale moze niech pozostale Ciocie od Basta zdecydują co lepiej. Ja tu jestem dopiero od niedawna, "ściągnięta" przez Sharkę. Mnie sie wydaje, ze wyróznione ogloszenie zostanie szybciej dostrzeżone.
  3. Wyróżnić można na allegratce i tablicy ogłoszenia Basta, ktore już są. Tylko z tą nową tablicą jest jakiś problem - chcialamwyróżnić Wiki i nie dostalam przekierowania z ogloszenia do banku. Można też sms-em ale to jest o 3 zł drożej niż przelewem (9.90 zł/tydzień) Allegratka o 1 punkt na tydzień to tylko 1,30 zł .
  4. [quote name='majuska']Karolcia to złote dziecko, no dobra ...młodzież :), musimy jej jakąś dobrą czekoladę podesłać ;)[/QUOTE] Możejakiś liścik pochwalny albo dyplomik do szkoły wyslijcie, że tak się Karolciasz udziela i tyle dobrego robi ?
  5. Kopiuję to co przygotowala dla mnie do ogloszeń Sharka [quote name='sharka']Barb :loveu: Tekst do ogłoszeń Basta: BAST – inteligentny duży pies szuka domu BAST to mądry pies, nadający się do domu z dziećmi. Jest duży, więc świetnie sprawdziłby się w roli stróża w ogrodzie. Ma ok. 8 lat i przeżył w swoim psim życiu ciężkie chwile, w wyniku których musiał zostać poddany kastracji. Dziś jest normalnym, zdrowym, pięknym psem. Znajduje się pod opieką Fundacji, przebywa w hotelu. Bardzo potrzebuje człowieka i dlatego szukamy dla niego ludzi, którzy pokochają go tak jak my. Daj mu szansę – to naprawdę wspaniały pies. Kontakt: 502 156 186 lub [email protected] Miejscowość: Sochaczew, mazowieckie Szczepiony: tak, odrobaczony: tak, kastracja: tak Duzy pakiet masz zamiar wykupić dla Basta ? A może zamiast tego wyróżnić mu te ogloszenia, ktore już ma ? Jak myślisz ?
  6. 3 marca... a zdawało mi się, że calkiem niedawno. Z tym, że tam gdzie to możliwe wznawiam i odświeżam :tablica, allegratka, przygarnij zwierzaka. Niestety nie ma imponującej liczby wejść: tablica - 28, allegratka - 37.
  7. Zmieniłam tablicę z Krakowa na Rzeszow, skoro z Krakowa nie bylo odzewu. Ale nie wiem czy slusznie bo w Rzeszowie Kaja ma już ogloszenia na tablicy...
  8. [quote name='Becia66']dzwoniła do mnie ta Pani ale ona z Poznania i nie zdawała sobie sprawy, że Benio pod Rzeszowem. :roll:[/QUOTE] To gdzie Pani z Poznania zobaczyla Benia spod Rzeszowa ?
  9. Tak piękny a nikt go nie chce. :shake: Robilam mu ogłoszenia i żadnego odzewu.:placz:
  10. [quote name='Kocurek']Odwiedzam Vikunie:)[/QUOTE] Kocurku, widzialaś nowe fotki Wikuni - post 1082 ? :lol:
  11. [quote name='bea100']Proszę bardzo http://www.dogomania.pl/threads/224569-Profesjonalna-sesja-fotograficzna-dla-psa-kota-ludzia-)-W-wa-Sochaczew-do-15.04 Ojej, bea, dzięki Tobie Bast dostanie karmę :multi:
  12. Magda, gdzie jesteś ? :crazyeye:
  13. [quote name='Igiełka']Odwiedzam sunie[/QUOTE] Ja też zajrzę wirtualnie...
  14. wkleisz link ?
  15. Widziałam, że wstawiłeś Mikrusa. I dobrze, niech się chłopak promuje - nawet jak go nie wybiorą. :lol: [quote name='wojtuś']Tak tak, tylko pies, SBD prosi nawet by nie wklejać suń na wątku, jej znajomi (bardziej Pan) poszukują podobnego pieska, do tego który odszedł, domek będzie "cudowny", tak myślałem czy nasz [B]Mikrus[/B] nie spełnił by tych wymagań:) [/QUOTE]
  16. A Bast jest na tym bazarku ?
  17. [quote name='barb']Też myślalam o Mikrusie, tylkoczy gabaryty nie za małe ? :lol: Ale nic sie nie ryzukuje wstawiając go na wątek. ;) [/QUOTE] Dopytałam na wątku: to ma być średniak, krótkowłosy.
  18. [quote name='sunia2000']To może sama wyróżnij na poczet majowej deklaracji?:) Ja jaoś tablice mało znam i w tych wszystkich wyróżnieniach to trochę nieobeznana jestem:)[/QUOTE] Na razie wyrózniłam o 1 punkt allegratka a tablice dziś odświeżyłam. :lol:
  19. [quote name='wojtuś']Tak tak, tylko pies, SBD prosi nawet by nie wklejać suń na wątku, jej znajomi (bardziej Pan) poszukują podobnego pieska, do tego który odszedł, domek będzie "cudowny", tak myślałem czy nasz [B]Mikrus[/B] nie spełnił by tych wymagań:)[/QUOTE] Też myślalam o Mikrusie, tylkoczy gabaryty nie za małe ? :lol: Ale nic sie nie ryzukuje wstawiając go na wątek. ;) [QUOTE]Kochani, [B]Iwonia i Romi[/B] - trzymam okropnie za Waszą jutrzejszą podróż, jedźcie spokojnie proszę, odpocznijcie u Nutusi z obiadkiem:)[/QUOTE] :kciuki:: [QUOTE][B]Ikusia[/B] super, że będziesz mamą jutro dla Gufiego, Iwonia będzie spokojna o niego :) czy mogę po pracy jakoś pomóc Iwonii z jej zwierzakami w domu - będę dzwonił już jutro;)[/QUOTE] [QUOTE][B]Nutusia[/B] zaciskam kciuki za Pchełkę:)[/QUOTE] :kciuki: [QUOTE][B]Ellig[/B] trzymamy mocno:):)[/QUOTE] :kciuki:
  20. znów przedłużylam ogloszenie Kaji na Jaroslawiaku
  21. [quote name='Soko']Ja się zastanawiam czy ta praktyka z psami dominującymi nie odstrasza. Szczególnie słowo dominacja. Jejku, jak to brzmi.. nie można tego inaczej napisać?[/QUOTE] Też się nad tym zastanawiałam.
  22. [quote name='Ciapkowa.']Dziękuję, nie miałam wtedy czasu, żeby przeglądać stronę schroniska ;)[/QUOTE] Najszybciej można znależć zwierzaka wpisując jego imię w wyszukiwarkę :lol:
  23. [quote name='Ikusia']No, ja powiem, że cała przyjemność po mojej stronie. Iwonka już dzwoniła do mnie i jak się nic nie zmieni jutro jestem MAAAAAMAAAAAA[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!:
  24. [quote name='Ikusia'] Jestem jutro na urlopie (zabieg Fiorda). Jak chcesz dawaj Gufiego do mnie. Zainstaluję nosidełko na brzuchu i będę miała dzidziusia jak Ty :evil_lol:. Butelkę mam tylko mleka by było trzeba (chyba nie karmisz strzykawą? - zresztą obojętne). Reszta moich zwierzów zostanie odizolowana, przeżyją jeden dzień, nawet dwa - gdybyście z Romim się za bardzo rozjeździli z tymi pasażerami na gapę (no niezupełnie na gapę). Daj tylko znać bez względu na to czy tak czy nie. A jedno karmienie na tyle godzin:shake:. Mało trochę. [/QUOTE] Ikusiu, jesteś kochana. Maluch byłby pod Twoją opieka i Iwonka nie musialaby sie o niego martwić.
  25. [quote name='iwoniam']Szkoda, że nikt nie chciał kwiatuszków.. [/QUOTE] Chcieli ale mało... Ja kupilam dwa bukieciki.
×
×
  • Create New...