barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą znow odświezyłam Tuni tablicę. Oby zadzwonił jakiś sensowny telefon... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Odświeżam [B]tablicę[/B]. Ona ma na tablicy najwięcej wejść ze wszyskich ogłaszanych przeze mnie psów. [/QUOTE] Przed chwilą znów odświeżylam Soni tablicę - jest na samym pocżątku :lol: -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Nie wiem, ale to, że ma dom pisze w pierwszym poście przy tytule ( na czarno), a nie przy tytule jako hiperłączu.[/QUOTE] Tak, rzeczywiście w pierwszym poście jest. Ale czemu tytuł dalej wyswietla się po staremu ? -
[quote name='barb'] Jeśli chcesz to podeslę Ci link do ogłoszenia Wiki do wyróznienia na [B]tablicy[/B] to jest 6.90 na tydzień. Albo sama wyróznię juz na poczet swojej majowej deklaracji. Jak wolisz ? [/QUOTE] To jak z tym wyróżnieniem ?
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Ja widzę, że : MA DOM. ;)[/QUOTE] A u mnie po staremu. Dlaczego??? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Koresponduję baaaaaaaaardzo obiecująco z pewną Panią z Wwy w sprawie Pchełci - kciuki nie tylko trzymać, ale ZACISKAĆ proszę! [/QUOTE] Zaciskam mocno ! -
[quote name='Roszpunka']Czy jakieś kanapowe fotki będą?[/QUOTE] Albo w ogóle jakieś fotki ?
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Zmieniony. :)[/QUOTE] Ale tytuł nadal jest ""Nela z Orzechowcow juz gorzej być nie może" . -
[quote name='sunia2000'] [COLOR=red]13.08.2012[/COLOR] 160zł - [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]stałych deklaracji za marzec [B]180zł [/B]- z bazarku cioci Sharki:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223298-Zako%C5%84czony_Klunkry-dla-domu_niedrogie_na-Viki_trwaj%C4%85-rozliczenia?p=18821766#post18821766[/URL] [B]161zł [/B]- z poprzedniego miesiąca [COLOR=red][B]Stan konta[/B][/COLOR]:[B] 501zł:multi::multi::multi::multi:[/B] [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Suniu, tu dalej jest błąd w dacie: zamiast marzec - sierpień.
-
[quote name='sunia2000']Dziękuje:) Już zamówiłam:) [/QUOTE] Myslalam, ze damy rade ogłaszać Wiki we wlasnym zakresie, ale trzydzieści ogloszeń za piątkę to chyba niedrogo. A jeszcze coś dorobię no i Karolciasz kiedyś obiecała... U mnie Wiki ma caly czas aktualną tablicę, przygarnijzwierzaka, jaroslawiaka, allegratke i nowe na dogo. [QUOTE]Po wypłacie wyróżnię znów na jakimś portalu, albo może ogłoszenie do jakiejś gazety ale w tym to musiałby mi ktoś pomóc:)[/QUOTE] Jeśli chcesz to podeslę Ci link do ogłoszenia Wiki do wyróznienia na [B]tablicy[/B] to jest 6.90 na tydzień. Albo sama wyróznię juz na poczet swojej majowej deklaracji. Jak wolisz ? A mialabyś gdzie powiesić papierowe ogloszenie ? Bo z tablicy można wydrukować.
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Łożko, kocyk, cudownie!:loveu:[/QUOTE] Może by zmienić tytuł wątku ? -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Sa zdjęcia Neli z nowego domu. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=121&Itemid[/URL]= -
Trzeba znow zrobić Wiki kilka nowych ogłoszeń. Suniu, to wyróżnienie na gumtree jeszcze jest ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Apolonia']Tak. Stad pomyślałam, ze mogłaby jakoś pomóc bardziej praktycznie. :)[/QUOTE] To miło. :lol: Pomoc pewnie Iwonce się przyda tylko ona bywa na dogo o róznych dziwnych porach.;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Apolonia']A można było by jakoś maluszka odwiedzić i przekazać mu trochę miłości? Może potrzebna jest jakaś pomoc w opiece?[/QUOTE] Zobaczylam w profilu, że też jesteś z Krakowa - tak jak Iwoniam. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Miałam e maila o Sarenkę. Małżeństwo bezdzietne 40 +...Odesłałam do nr. tel. Iwoniam. Napisali ,że Sarenka bardzo im się podoba ,kochaja zwierzęta i proszą o kontakt.... tu, nr telefonu. Niestety za mało cyfr.:) P.Jadwiga i Tadeusz.[/QUOTE] A może przekieruj na mail Iwonii. A z jakiego miasta są Państwo ? Tak by bylo fajnie gdyby i Sarenka znalazła domek. -
[quote name='luka1'] Natomiast dziś odeszła Klarunia. Ostatnie miesiące mieszkała w domu ze względu na mrozy. Niestety, przegrałyśmy walkę z rakiem. Był zbyt rozległy by się go pozbyć. Dziś od rana było bardzo źle. Siedziałam przy niej i właściwie lepiej, że umarłą - nie chciała bym tego cierpienia przeżyć.[/QUOTE] To smutno dziś u Was :-(
-
[quote name='sunia2000']A ja byłam dziś u Vikuni w stanie rzeczywistym:) Chyba mnie już powoli zapomina albo była mocno wystraszona nieznaną osobą ze mną, która na dodatek robiła jej zdjęcia:) Nie chciałam jej stresować i w sumie nawet jej nie pogłaskałam:( [/QUOTE] Fajnie, ze bylaś u Wiki. Niefajnie, że nawet jej nie wyglaskalaś. [QUOTE]Na szczęście ma się dobrze, nic jej dolega. [/QUOTE] Dobrze, że Wikunia zdrowa. [QUOTE]Ma kilka nowych fotek. [/QUOTE] Swietnie. Ciotki na pewno chętnie zobacza i może do nowych ogloszeń będą. [QUOTE] Rozmawiałam z jej opiekunką i w skrócie idealny dom dla Viki:starsza osoba z domem z ogródkiem, która potrzebuje psa zarówno do kochania i do pilnowania, bez innych zwierząt. Znacie taki?[/QUOTE] Gdybym znała taki dom, to Wiki dawno już by w nim była...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']tak z Olkusza, zabralam ja 7 marca[/QUOTE] Taka piękna. Jak dobrze, ze udało się znaleźć jej dom. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ta sunia też Olkusza ? [quote name='Ati']miala tu na watku zdjecie zabrana przez SoS dla Wyzlow juz w swoim domu Mela [URL=http://ati.pxd.pl/zdjecie/786292/1/mela10][IMG]http://ati.pxd.pl/gallery/pic237/v2012031817504455084536.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] -
ELIOT szczeniak zabrany z interwencji ! W nowym DOMU!
barb replied to Qeeriefire's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Przyrzekłam sobie gorąco nie wchodzić juz na nowe wątki - bo ciężko ogarnąć te na ktorych już jestem - ale jak nie zajrzeć skoro to maleństwo na podkarpackim forum i tak mało osób do tej pory odwiedzilo wątek. Mam nadzieję, że ten jego wlaściciel zostanie surowo ukarany. Colie , a co ten mały ma w uszku i na pleckach ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='annakom']Mirka w domu nawet przez chwile leżała na posłaniu choć robi przymiarki do sofy i łóżka :) koty jeszcze sie chowają, ale pomalutku....[/QUOTE] Ojej, mam nadzieję, że Mirka kotolubna a przynajmniej kotoobojętna i relacje dobrze się ułożą :lol: -
[quote name='barb'] Przed chwilą odświeżyłam ogłoszenie Milki na tablicy. :lol:[/QUOTE] I na [B]przygarnijzwierzaka[/B]
-
[quote name='Irka']o jejku jejku - takie cudne wieści - jak to czytałam co Becia zamieściła to sobie to wyobrażałam od razu i sama do siebie uśmiechałam :)[/QUOTE] No to Ciotki ściągać ogłoszenia Ozzika !