Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='iwoniam']Kochana, ziemniaki!!! :) i zupę. Zupa is the best :) [/QUOTE] Ale zupka chyba tez bez mięska musi i nie na wywarze i nie rosolek ? Tak ?
  2. [quote name='Soko']Co u Mohombiego? Nie mogę go znaleźc na stronie schroniska..[/QUOTE] Niestety dalej w schronie ... [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=593&Itemid=21[/URL]
  3. [quote name='caryca26']Dziękuję ślicznie! Jak Murzyn już będzie w DS to oficjalnie przepiszę deklaracje. Przyszła też smycz , obroża i kubrak dla Murzyna od cioteczki arjuna. Dzięki. Jutro zawiozę kierowniczce , będzie miał chłopak wyprawkę. Murzyn jedzie w piątek![/QUOTE] Zaglądam co u Murzynka i oczom nie wierzę... Naprawdę szykuje mu się DS ?!
  4. [quote name='Collie']Właśnie, oby domek się znalazł :-( [/QUOTE] Oby znalazł sie jak najszybciej. :kciuki: To naprawdę słodki piesio. :lol:
  5. [quote name='Agula99']Terrutku dlaczego nie może ci się udać jakiś fajny domek??? Nooo dlaczeego???[/QUOTE] A Pan z Zabrza juz odpuścil ? Wlasnie przeczytalam na dogo, ze schronisko w Zabrzu pęka w szwach, więc możnaby go tam skierować.
  6. Jest dom chętny na pieska podobnego do tego na zdjęciu. Macie jakiegoś kandydata? Wklejam link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/224911-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1.-poście[/url] [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Marcel1.jpg[/IMG]
  7. [quote name='mmd']plus opłata jak za hotel... bez zniżek dla bezdomniaków odechce jej się...[/QUOTE] Też tak myślę, że to powinno ją skutecznie zniechęcić.
  8. [quote name='Ciapkowa.']Czy piesek znalazł dom?[/QUOTE] Niestety wolontariusze zalozyli wątki i porzucili je... Trzeba przejrzeć stronę schroniska, żeby się dowiedzieć [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] [I]edit[/I] w wyszukiwarce jest dalej w [B]dziale psy do adopcji[/B] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=824&Itemid=21[/url]
  9. [quote name='iwoniam']nie oddam Gufisia, spox :) koniec. :([/QUOTE] Na wszelki wypadek przygotuj dla Pani rachunek z uzwględnieniem poniesionych przez Ciebie nakladow finansowych na leczenie i wykarmienie Gufisia i kosztow Twojej opieki.
  10. [quote name='Malgoska']a co z maluszkiem?[/QUOTE] Tu jest o nim więcej [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Tunia-Mikrusek-kociaki-chory-króliś..Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej!/page34[/url]
  11. [quote name='barb']Chodzi o małego Guffiego ?[/QUOTE] Przeczytałam na wątku Tuni, Mikrusa i domowego zoo...
  12. [quote name='iwoniam'] nie uwierzycie jaką właśnie wiadomość otrzymałam... ręce i c...i opadają...[/QUOTE] Chodzi o małego Guffiego ?
  13. [quote name='iwoniam']Mikrus ma jakieś 30 cm, może ciut więcej, ale na pewno poniżej 40[/QUOTE] dziękuję [QUOTE]wiecie co się właśnie dowiedziałam - nie uwierzycie.. ta baba, która pozbyła się Gufisia stwierdziła, że jak ja go odkarmię to ona go jednak chce z powrotem ! No.... bezczelność ludzi mnie przeraża..[/QUOTE] I co oddasz jej małego ?
  14. [quote name='karolciasz28']Na dogo jestem od 3 lat ( 15 marca miałam rocznicę:cool3:) i zaraz potem zaczęłam ogłaszać Orzeszki, ale to były takie skromne pakiety, potem tam wiadomo co się stało i przylazłam za dziewczynami do Boguchwały no i wpadłam po uszy.:evil_lol:;)[/QUOTE] To wcześnie zaczynałaś.:lol:
  15. [quote name='barb']Pochwalisz sie nam na wątku co stworzylaś ?[/QUOTE] Magda, masz juz tekst do ogloszenia ? [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/964/964_thumb_8.jpg[/IMG]
  16. [quote name='karolciasz28']Kiedyś zamiast tablicy był szerlok ( miał trochę inny wygląd, zielony był bodajże), a potem zmienili nazwę ba tablicę, ot cała historia.[/QUOTE] Karolciasz, to od kiedy Ty robisz te ogloszenia ? ;) Beciu zmienić kontakt na Agulę ? :cool3:
  17. [quote name='Becia66']jak makiem zasiał...[/QUOTE] Nie było telefonu o Kaję ?
  18. [quote name='karolciasz28']Beciu dzisiejsza tablica to stary szerlok. :)[/QUOTE] A co to ten szerlok ? Dla mnie brzmi tajemniczo.
  19. [quote name='Becia66']dzięki barb za czujność :lol:, z namiarem na Agule mam nadzieję bo ja jej dobrze nie znam. Może szerloka by jej zrobił ? bo swego czasu dużo psiaków nam stamtąd szło.[/QUOTE] Z namiarem na Ciebie, tylko Kaja jest na Agulę.
  20. [quote name='Korenia'][url]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/_MG_0726.jpg[/url] Czy ona nie ma początków nużycy? Ma charakterystyczne 'okulary' wokół oczu...[/QUOTE] Nie znam się na tym zupełnie... Ale Wiki od dawna ma takie okulary, tak mi się wydaje. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/0c/4c/6f/20667039_2_d41d_s.jpeg[/IMG]
  21. [quote name='Becia66']napiszę i poproszę :lol:[/QUOTE] Jak pisalam do [B]maupy[/B] o zmiane tytułu wątku Clifforda i przeniesienie do działu za TM to zadziałała blyskawicznie.
  22. [quote name='Becia66']probowałam kilkakrotnie ale za każdym razem to samo, faktycznie trzeba będzie do moderatora napisać.[/QUOTE] Napiszesz Beciu ? I poprosisz o przeniesienie wątku ?
  23. [quote name='iwoniam'] Tylko... jeśli by tak było.. to myślę, że samą siebie muszę gdzieś zgłosić - może by się ktoś na paliwo złożył, bo znów się zrobi drooogo..[/QUOTE] A nowy domek jest gotowy dolozyć się do transportu ? [QUOTE]Eryś już po kastracji - ma się dobrze, wtórował kotce sterylizowanej w gabinecie - on się zawsze podłącza pod śpiewające koty :). Teraz odpoczywa.[/QUOTE] Biedny Eryś... [QUOTE]królisia w końcu idzie na leki ! jest poprawa :))))))))))))))))))))))))))))))[/QUOTE] :multi:
  24. Dokładnie tak widzę, że: juz gorzej być nie może.
  25. [quote name='iwoniam'] Dziękuję ! pani od Tuni się nie odezwał. Cóż... jakoś mnie to nie martwi ;) [/QUOTE] Nie ma za co. Przy tej nowej nowej formule tablicy jest mozliwość częstszego odswieżania ogloszeń ale nie przychodzi zadne powiadomienie - trzeba się logować i sprawdzać czy ogloszenie już kwalifikuje sie do odświeżenia. Iwoniam, jakiej wysokości jest Mikrus ? Chcialam mu zrobić nowe ogloszenie na Dogo a tam trzeba podać w centymetrach. Tunię wstawiłam w przedziale 40-60 cm. Nie przesadzilam ?
×
×
  • Create New...