barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='karolciasz28']Zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] [B]na bazarek dla psiakow z Przytuliska w Boguchwale coś dla pani, dziecka, pieska, kanarka i domu...[/B]
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/url] U Ozzika też zapraszamy na bazarek dla psiakow z Przytuliska. Coś dla pani, dziecka, pieska, kanarka i domu...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A Eryś na dzieci przetestowany ? -
Beciu, dzis zostal zalozony na dogo taki watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-duży-PIES-stróż-i-przyjaciel?[/url] Poszukiwany duzy lagodny pies, ma mieszkać w domu ale jest to w województwie mazowieckim. Interesuje Was?
-
[quote name='karolciasz28']Serdecznie zapraszamy na bazarek, na którym znajdziecie coś dla pani, dziecka i zwierzaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Roszpunko, jakaś karma dla ptaszkow też jest :lol:
-
[quote name='karolciasz28']U Budrysa również zaproszę na bazar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Na którym jest coś dla Pani, dziecka, psa, kanarka, domu....a ewentualny dochód zostanie przeznaczony na psiaki z Przytuliska w Boguchwale.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Zapraszamy na bazarek, na którym znajdziecie coś dla pani, dziecka i zwierzaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] A ewentualny dochód zostanie przeznaczony na psiaki z Przytuliska w Boguchwale. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Zapraszamy na bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Ewentualny dochód oczywiście na psiaki z Boguchwały. :Dog_run: -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] Mam wieści od sharki, ale niech sama napisze. Trzymajmy kciuki, trzymajmy.[/QUOTE] Ale dojechali już do Poznania ? -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']czekamy, czekamy... szarik przejął pakiecik wykupiony przeze mnie dla mundzi przenoszę w takim razie moją deklarację na szarika[/QUOTE] Mundzia w BDT nie będzie nadal potrzebować ogloszeń ? -
Znalazlam taki nowozałozony wątek - wstawię Basta. Co o tym myslicie cioteczki ? edit wstawiony http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-duży-PIES-stróż-i-przyjaciel
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia. :lol: A gdzie znalazłyście taka piękną pogodę ? Słoneczko ? W Przemyślu wstrętnie dziś, śnieg pada co chwilę a wczoraj deszcz... -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] Sharka ja Ci bardzo bardzo dziękuję, za wszystko co zrobiłaś dla Mundzi. [/QUOTE] sharka jest dobrym duchem na niejednym wątku. :buzi::iloveyou: [QUOTE] Od sharki wiem, że Mundzia jest aniołem w podróży. [/QUOTE] Czyli grzeczna i dobrze znosi podróż ? :angel: [QUOTE] Teraz będę się martwiła jak ona będzie tam chodziła. [/QUOTE] Mam nadzieję, ze będzie ok. :lol: Sharka po męczącym dniu pewnie dzis nie da rady nic napisać.:roll: -
Wiki ma aktualnie 201 wejść na tablicę. Oglądalność wzrosla prawie dwukrotnie, Trzymajcie Ciotki kciuki, żeby ktoś ją wypatrzył i (i zadzwonił) przed czwartym kwietnia.
-
[quote name='Becia66']Kajunia też mniejsza w rzeczywistości niż na fotkach. Jak patrzę na jej zdjęcia to tak, jakbym widział innego psa. :roll:[/QUOTE] Szkoda :shake:
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[B]sharka[/B] pewnie juz powitaniu z Mundzią. :lol: -
Ale fajnie. :lol: Na tych fotkach Ozzik wydaje sie znacznie mniejszy niz na przytuliskowych.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Poodświeżałam ogłoszenia Mikrusa.[/QUOTE] Niech sie chłopak pokazuje. Na tej nowej tablicy mozna odświeżać częściej niz poprzednio. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Jest jeszcze ta strona na rzeszowskim kundelku i ja ją prowadzę ale suczki Zozzi oczywiście nie ma. [URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdTresc-cmPokaz-478[/URL][/QUOTE] Sprawdziłam też na stronach innych Przytulisk, ktore sa na Kundelka - tez nie znalazłam Zozzi ... -
Odświeżona tablica Milusi.:lol: