Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='karolciasz28']Zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] [B]na bazarek dla psiakow z Przytuliska w Boguchwale coś dla pani, dziecka, pieska, kanarka i domu...[/B]
  2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/url] U Ozzika też zapraszamy na bazarek dla psiakow z Przytuliska. Coś dla pani, dziecka, pieska, kanarka i domu...
  3. Beciu, dzis zostal zalozony na dogo taki watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-duży-PIES-stróż-i-przyjaciel?[/url] Poszukiwany duzy lagodny pies, ma mieszkać w domu ale jest to w województwie mazowieckim. Interesuje Was?
  4. [quote name='karolciasz28']Serdecznie zapraszamy na bazarek, na którym znajdziecie coś dla pani, dziecka i zwierzaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Roszpunko, jakaś karma dla ptaszkow też jest :lol:
  5. [quote name='karolciasz28']U Budrysa również zaproszę na bazar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Na którym jest coś dla Pani, dziecka, psa, kanarka, domu....a ewentualny dochód zostanie przeznaczony na psiaki z Przytuliska w Boguchwale.
  6. [quote name='karolciasz28']Zapraszamy na bazarek, na którym znajdziecie coś dla pani, dziecka i zwierzaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] A ewentualny dochód zostanie przeznaczony na psiaki z Przytuliska w Boguchwale.
  7. [quote name='Agula99']Odwiedzić odwiedziłam, tylko nic nie napisałam :)[/QUOTE] To obecność nie udokumentowana. :mad:
  8. [quote name='karolciasz28']Zapraszamy na bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE] Ewentualny dochód oczywiście na psiaki z Boguchwały. :Dog_run:
  9. Agula a czemu Ty nie odwiedziłas jeszcze bazarku Szpilki ? Tym bardziej, ze link u Ciebie od początku dobrze działał ?
  10. [quote name='Agula99']Wstawiłam Szarika na kundelka. Pamiętacie jak kiedyś GuniaP wstawiła nam tu link, że w Lutoryżu zginął wilczur??? Tylko że ten link już nie działa, albo znaleźli, albo nie wiem.[/QUOTE] Moze ogloszenie wygasło.
  11. [quote name='Awit'] Mam wieści od sharki, ale niech sama napisze. Trzymajmy kciuki, trzymajmy.[/QUOTE] Ale dojechali już do Poznania ?
  12. [quote name='martasekret']czekamy, czekamy... szarik przejął pakiecik wykupiony przeze mnie dla mundzi przenoszę w takim razie moją deklarację na szarika[/QUOTE] Mundzia w BDT nie będzie nadal potrzebować ogloszeń ?
  13. Znalazlam taki nowozałozony wątek - wstawię Basta. Co o tym myslicie cioteczki ? edit wstawiony http://www.dogomania.pl/forum/threads/225532-Mazowieckie-Poszukiwany-duży-PIES-stróż-i-przyjaciel
  14. Śliczne zdjęcia. :lol: A gdzie znalazłyście taka piękną pogodę ? Słoneczko ? W Przemyślu wstrętnie dziś, śnieg pada co chwilę a wczoraj deszcz...
  15. [quote name='Awit'] Sharka ja Ci bardzo bardzo dziękuję, za wszystko co zrobiłaś dla Mundzi. [/QUOTE] sharka jest dobrym duchem na niejednym wątku. :buzi::iloveyou: [QUOTE] Od sharki wiem, że Mundzia jest aniołem w podróży. [/QUOTE] Czyli grzeczna i dobrze znosi podróż ? :angel: [QUOTE] Teraz będę się martwiła jak ona będzie tam chodziła. [/QUOTE] Mam nadzieję, ze będzie ok. :lol: Sharka po męczącym dniu pewnie dzis nie da rady nic napisać.:roll:
  16. Plakaty super !!! Beatkoo, namiary w ogłoszeniach Warki dawać na Ciebie ? Niestety z plakaciku nie dam rady przeczytać, więc jakyś mogla tu wpisać. Wiem, że na pewno sa na watku ale tak bedzie szybciej. Po Świętach postaram sie zrobić Wareczce kilka nowych ogłoszeń.
  17. Wiki ma aktualnie 201 wejść na tablicę. Oglądalność wzrosla prawie dwukrotnie, Trzymajcie Ciotki kciuki, żeby ktoś ją wypatrzył i (i zadzwonił) przed czwartym kwietnia.
  18. [quote name='Becia66']Kajunia też mniejsza w rzeczywistości niż na fotkach. Jak patrzę na jej zdjęcia to tak, jakbym widział innego psa. :roll:[/QUOTE] Szkoda :shake:
  19. [B]sharka[/B] pewnie juz powitaniu z Mundzią. :lol:
  20. Wysłałam moją mini deklarację na Wareczke za kwiecień i maj.
  21. Ale fajnie. :lol: Na tych fotkach Ozzik wydaje sie znacznie mniejszy niz na przytuliskowych.
  22. [quote name='mmd']Poodświeżałam ogłoszenia Mikrusa.[/QUOTE] Niech sie chłopak pokazuje. Na tej nowej tablicy mozna odświeżać częściej niz poprzednio.
  23. [quote name='Becia66']Jest jeszcze ta strona na rzeszowskim kundelku i ja ją prowadzę ale suczki Zozzi oczywiście nie ma. [URL]http://kundelek.rsoz.org/?c=mdTresc-cmPokaz-478[/URL][/QUOTE] Sprawdziłam też na stronach innych Przytulisk, ktore sa na Kundelka - tez nie znalazłam Zozzi ...
  24. Odświeżona tablica Milusi.:lol:
×
×
  • Create New...